تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید

نسخه کامل: مسابقه با جوایز معنوی
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
سوره توحید یا اخلاص..
خب خودتون گفتین اونیکه جواب درست میده سوال بعدی رو میگه...
منم منتظر بودم...SmileSmileSmile
خب سوال من اینه:
آیاتی رو که در مورد محبت در خانواده هست رو بگید.
سخته؟SmileSmileSmileSmileSmile
فاطمه گل عزيز
14 صلوات براي عافيت شما در دين و دنيا فرستاده شد Smile
سوالم همچنان پا بر جاست....دوستان
ممنون هدهدعزیز.Smile
Rose معنی اولوالعلم در قرآن چیست؟
نیلفروش گرامی ببخشید ولی من سوال مطرح کرده بودم
ولی باز هم اشکالی نداره میتونیم به سوال شما جواب بدیم.SmileSmileSmileSmile
Rose

كسانى كه ايمان آورده و كارهاى شايسته كرده‏اند به زودى [خداى] رحمان براى آنان محبتی [در دلها] قرار ميدهد (۹۶)

إِنَّ الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ سَيَجْعَلُ لَهُمُ الرَّحْمَنُ وُدًّا ﴿۹۶﴾

ممکنه همچین آیه ای در مورد محبت در خانواده در قرآن نباشه

(۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۸ عصر)nilforoosh نوشته: [ -> ]Rose معنی اولوالعلم در قرآن چیست؟

سوره مباركه آل عمران آيه 18
شهد الله انه لا اله الا هو والملئكه و الوالعلم ، قائما بالقسط لا اله الا هوالعزيز الحكيم.

خدا که همواره نگهبان عدل [و درستی] است گواهی می دهد که جز او معبودی نیست و فرشتگان و دانشوران [نیز گواهی می دهند]؛ جز او معبودی نیست که شکست ناپذیر حکیم است.

اُولُواالعِلم: صاحبان دانش.
(۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۶ عصر)فاطمه گل نوشته: [ -> ]خب سوال من اینه:
سخته؟SmileSmileSmileSmileSmile

فاطمه گل عزیز من فکر میکنم محبت کردن همون نیکی کردنه که خداوند عزیز چندین بار تاکید نموده اند که به پدر و مادر نیکی کنید اگه جواب همینه آیاتی که مربوط به این امره براتون بذارم اگه نه ، اجازه خانوم میشه یه راهنمایی کوچولو بکنید ممنون Cowboy
(۱۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۷ صبح)mah19 نوشته: [ -> ]
(۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۸ عصر)nilforoosh نوشته: [ -> ]Rose معنی اولوالعلم در قرآن چیست؟

سوره مباركه آل عمران آيه 18
شهد الله انه لا اله الا هو والملئكه و الوالعلم ، قائما بالقسط لا اله الا هوالعزيز الحكيم.

خدا که همواره نگهبان عدل [و درستی] است گواهی می دهد که جز او معبودی نیست و فرشتگان و دانشوران [نیز گواهی می دهند]؛ جز او معبودی نیست که شکست ناپذیر حکیم است.

اُولُواالعِلم: صاحبان دانش.
معنیش اینه درسته. ولی منظور کیا هستن؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
لینک مرجع