تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید

نسخه کامل: اتاق فکر فرهنگی
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
پس منتظر گرامی موافقید که از همین امروز سر یک موضوع بحث رو شروع کنیم دیگه به پیدا کردن موضوعات نپردازیم چون موضوعاتی که جمع بندی کرده بودید عمده مشکلات هستند و بهتره در این زمینه ها بحث و تبادل نظر کنیم
ســـــــــــراج گرامی صحیح میگن
همین الان اگر موضوعی انتخاب شود بهتر است
اگــــــــــــرشد همین امشب
اگر نه از فردا انشاا... پاکش میکنیم این مشکل را از صفحه ی زندگی خودمان
Huhمثل اینکه منتظر رفتند Blush
بله منتظر رفتند خواهرم اسکای ما هم بریم چون مسول این بحث منتظر گرامی هستند
سلام
برای شما عزیزان ارزوی سعادت می کنم

بحث تون رو دنبال خواهم کرد
بنیاد جهانی ختم قرآن مجید حضور و فعالیت جوانان قرآنی را در عرصه فرهنگی مغتنم می داند
امیدوارم به دور از هرگونه حاشیه و جدل به بحث خوبی برسید و نتیجه مطلوب رو ارائه کنید

یا علی
ســــــــــــــــلام
ممنـــــــــــــــــــــونSleepy
منتظـــــــــــــــــر گرامی غایب
قــــــــــــرار بود یکی از مشکلات رو انتخاب کنید
؟!!!
مشتاقم بحث زودی شروع شود...........
من گمون کنم بازم دوستان دچار اشتباه شدن.
این مشکلات برای همه اجتماع هست.
راه حل اون و پاتک فرهنگی که در نظر گرفته میشه( البته با بحث کردن) برای اجرا در اجتماع هست، نه این که برای خود ما باشه. البته اول ما باید خودمون رو اصلاح کنیم، بعد برای اصلاح دیگران کار کنیم.
این پاتک ها در واقع نوعی برنامه فرهنگی هست که در محافل گوناگون، مثل دانشگاه، حوزه ها، پایگاه ها و نواحی بسیج ، کانون های فرهنگی و... اجرا میشه.
بازم فکر می کنم که هنوز دوستان متوجه طرح بنده نشدن. اگر سوال هست بپرسین لطفا!
سلام بر همه و خدا قوت Smile

فكر كنم منظور جناب منتظ گرامي اينه كه اينجا ما يه راه حل پيدا ميكنيم كه كاربردي باشه بعد هر كي با هر سني در هر محفلي كه هستيم اجراش ميكنيم حتي در خانواده و اقوام.

اما بايد كمي منسجم تر و دسته بندي تر كار كنيد كه زودتر به نتيجه برسيد ان شاء الله.
سلام چرا هرکی یه چی میگه ؟
جناب منتظر
مگه نفرمودید که اول یک سری مشکلات لیست شود ؟؟؟
این که انجام شد حالا الان شما دقیق بفرمایید چه کنیم ؟؟/ ما هم همون کار را خواهیم کرد
الان شما یک موضوع مگه نباید انتخاب کنید تا راهی برای حل مشکل و اجرای اون پیدا کنیم ؟؟/
اگه بله که بسم الله اگه نه پس بفرمایید چه کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟HuhHuhHuhHuhHuh
ســــــــــــــلام
جناب منتظر امروز شنبه بود و روز آغاز بحثمان
لطف دلیلی رو بیارین که چرا امروز بحث رو شروع نکردین
دوستان منتظر انتخاب یک موضوع بودند؟!!!
اینطوری به هیچ وجه نمیشه به نتیجه رسید
لطفا مصمم تر
منتظر زود باش زودباش
ما بحث میخوایم یالا
ما بحث می خوایم یالا
بچه ها ببخشید خواستم احوالتون عوض شه
منتظر جان بحثو شروع کن دیگه منتظریم کلی لیست کردیم ولی اصلا به بحثمون هدف نمیدی به قول یار قرآنی خوبمون
هرکی یه چیزی میگه اینم شد بحث آخه
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
لینک مرجع