تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید

نسخه کامل: اتاق فکر فرهنگی
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
من دقیقا نمیدونم باید روی کدوم بحث زوم کنیم
لطفا دقیق اشاره کنید
عرض کردم که فعلا فقط نام ببریم و لیست کنیم به بحث روی هر کدوم هم می رسیم.
به پست اول این موضوع مراجعه کنید لطفا
1-افزایش آمار طلاق و همچنین تغییر نگرش فردی و اجتماعی و تغییر ذهنیت افراد جامعه در اثر تطبیق دادن خود با فیلم های این شبکه(فارسی 1)
2-(بالایی مشکل نبود البته)وجود نداشتن آیین نامه ای دقیق در مورد پوشش و حد و مرز در آموزشگاههای عالی ایران
3-عدم آشنایی افراد جامعه و مخصوصا افراد مذهبی جامعه از طرز برخورد با افراد دین گریز و به قول خودمون کسایی که قهر کردن
4-عدم کنترل بازار و عدم جلوگیری ورود مدهای غیرقابل قبول
5-عدم وجود مراکز تخصصی تهیه لباس و مد(فقط گاهی چند نفر برای اسم درآوردن چندتا مدل میدوزن که تو خونه هم نمیشه پوشید)
شما هم کمک کنید و راهنمایی تا بی راهه نرمBlush
-عادی سازی کار کردن زنان در هر محیط
صحیـــــــــــح
-از بین رفتن عفت و حیا(که قبلا میون دختـــــرا بود فقط,ولی امروزه پسرهاهم همراه دختران شده اند!!!)
-تغییر معنی" دین و مذهب"(واقعا که اتفاق فاجعه انگیزی هستش)
-یا افراط یا تفریط(شعار جامعه ی امروزی)
ببخشید مطالبی که نوشتم حواسم نبود اشتباهی ویرایش کردم و پاک شد.
دوباره می نویسم.
مورد 1 درسته شبکه فرسی وان بیشتر بنیان خانواده رو مورد هف قرار میده. البته موضوع این بحث فقط محدود به ماهواره و فارسی وان نیست. گر چه ماهواره نقش بزرگی در جنگ نرم داره.
موارد2،3،4،5 ضعف داخلی محسوب میشن که در جای خودش بررسی خواهد شد.
-از بین بردن احترام بزرگتر ها به خصوص پدر و مادر ها
-از بین رفتن عواطف پدر و مادری و فرزندی در خانواده ها
بد نیست در مورد از بین بردن احترام بزرگتر ها به خصوص پدر و مادر ها کلیپ زیر رو دانلود کنید.

لینک میتقیم دانلود

به نظرم برای امشب کافی هست. تا الان به این نتایج رسیدیم

1-بد حجابی یا بهتر بگم بی حجابی
-مثلا آزادی روابط بین دختران و پسران-2.
3-پخش انبوه فیلم های مبتذل با قیمت های ارزان
4-رواج دادن این شعار که هر دختر ایرانی برای یک پسر ایرانی و قبل از ازدواج باید رابطه جنسی داشته باشند
5-بی اراده کردن جوانان از طریق ایجاد شبهات دینی و گرفتن اعتقادات و باور ایرانیان
6-از بین رفتن عواطف پدر و مادری و فرزندی در خانواده ها
7- از بین بردن احترام بزرگتر ها به خصوص پدر و مادر ها
8-از بین رفتن عفت و حیا(که قبلا میون دختـــــرا بود فقط,ولی امروزه پسرهاهم همراه دختران شده اند)!!!
9--تغییر معنی" دین و مذهب"(واقعا که اتفاق فاجعه انگیزی هستش)
10-یا افراط یا تفریط(شعار جامعه ی امروزی)-
11-عادی سازی کار کردن زنان در هر محیط
12-افزایش آمار طلاق و همچنین تغییر نگرش فردی و اجتماعی و تغییر ذهنیت افراد جامعه در اثر تطبیق دادن خود با فیلم های این شبکه(فارسی 1)

موافق هستید شما؟
بــــــــــــــله
مشکلات زیاد است و وقت تنگ
به نظر من یکی از همین مشکلات رو گزینش و سپس مورد بحث قرار بدیم و آخر این هفته نتیجه گیری کنیم از بحث
خوبه؟
دوستان موافقید یک جامعه مجازی اسلامی راه بندازیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چون بیشتر کسانی که من دیدم دچار این مشکلات شدن قشر پولدار هستند و اغلب آنها از اینترنت به این وضع کشیده شده اند ما با راه اندازی یک جامعه مجازی با فعالیت گسترده متشکل از جمعی دانشجویان
البته این یک نظر و من کمتر می تونم نظر بدم چون واقعا این مدتی هم که میام اینجا نظر میدم کمترین وقتمه که دوست دارم با اینجا بگذرونم
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
لینک مرجع