تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید

نسخه کامل: فرازي از وصاياي شهدا
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

بسم رب الشهدا
[تصویر:  %D8%B4%D9%87%DB%8C%D8%AF-%D9%85%D8%B9%D8...00x196.jpg]

ما که رفتیم ، مادر پیری دارم و ۱ زن و سه بچه قدو نیم قد ، از دار دنیا چیزی ندارم جز یک پیام : قیامت یقه تان را میگیرم اگر ولی فقیه را تنها بگذارید.

( قسمتی از وصیتنامه شهید مجید محمدی)

اللهم عجل لولیک الفرج
یامهدی عج
بسم الله...

فرازی از وصیت نامه شهید توفیق یوری

:

خدایا، خدایا آن روزی که تصمیم به شهادت گرفته ام واز همه چیز خود گذشتم و برای اولین بار وصیتنامه نوشتم از همه ی تعلقات زندگی رها شدم وسبک بال بسوی جبهه روانه گشتم

اگر لیاقت شهادت نصیبم شد خداوند را شکر کنید که به بالاترین افتخارات رسیدم و شاد وصبور باشید و تنها، تنها تقرب به خدا داشته باشید. ومال و فرزند باعث آن نشود که خدای نکرده شما از خدا روی بر گردانید

Rose
.

فرزندانتان را افرادي صالح، مؤمن و معتقد و عالم و آگاه و هوشيار تربيت كنيد كه اينان در آينده بايد بار مسئوليت ادارة جامعه را بر دوش بكشند و بايد افرادي متقي و عالم باشند.
فرازی از وصیت‌نامه
شهید اميرحسين سيفي
Ideaقرآن و نهج البلاغه را زياد بخوانيد و در قرآن تدبير كنيد.Idea
فرازی از وصیت‌نامه

شهید على اصغر شفيعى
مناجات شهید شهید محمد حسین کاظمی/محل تولد اصفهان به سال ۱۳۴۳، محل شهادت شلمچه به سال ۱۳۶۵

«پروردگارا، جز شراب وصال تو چیز دیگری عطش مرا نمیکاهد و جز به دیدار تو چیزی دیگر عشق مرا خاموش نمیکند و جز دیدن رحمت تو در این کار اشتیاق مرا سیر نمیسازد.»
پروردگارا از آن پس كه ما را رهبري فرمودي، دلمان را به باطل مگردان و از جانب خود ما را رحمت عطا بفرما، كه تو بخششگري... خدايا، من گناه كرده‌ام اما توبه كرده‌ام و از كردار گذشته‌ام پشيمانم. الهي، اگر ستارالعيوب نبودي، من از رسوايي چه مي‌كردم؟ خدايا، به من اجازه بده در جوارت قرباني شوم.
فرازی از وصیت‌نامه
شهید مجيد ارجمندي
شهيد معلم مهدي رجب بيگي؛ متولد سال 1336:

«خدايا پرواز را به ما بياموز تا مرغ دست آموز نشويم و از نور خويش آتش در ما بيفروز تا در سرماي بي‌خبري نمانيم. خون شهيدان را در تن ما جاري گردان تا به ماندن خو نکنيم و دست آن شهيدان را بر پيکرمان آويز تا مشت خونينشان را برافراشته داريم. خدايا چشمي عطا کن تا براي تو بگريد، دستي عطا کن تا داماني جز تو نگيرد، پايي عطا کن که جز راه تو نرود و جاني عطا کن که براي تو برود.»

تبيان
[تصویر:  shohada43.JPG]

دانشجوی شهید : سید محمدحسین علم الهدیتحصیلات : کارشناسی تاریخ
دانشگاه : فردوسی مشهد

درون سنگر با خود سخن می گویم راستی چه خوب است از این فرصت استفاده کنم
وبا قرآن آشنا شوم ،آیات خدا را بخوانم ، و بعد حفظ کنم ، و سپس زمزمه کنم و بعد سرود کنم,
وبعد شعار زندگی قرار دهم ، باشد که به این دل پر هیجان و طپش قرار دهد و بعد با آن برای خود توشه بسازم و توشه را راهی سفر گردانم و در انتظار شهادت بمانم.
دنــــیا همین است. تا آدم عـاشق دنـیاست و به این دنیا چسبیده حـال و روزش همین است.
اما اگر انــسان سرش را با آســـــمان بیاورد و کارهایش را برای رضای خــــــــــدا انجام دهد، مطمئن باش زندگیش عوض می شود و تازه معنی زندگی کردن را می فهمد.

شـــــهید ابـــــــراهیم هــادی
بسم الله الرحمن الرحیم

[b]امام خمینی (ره): وصیت نامه های این عزیزان (شهدا) را مطالعه

کنید مثل اینکه پنجاه سال عبادت کرده اید.
[/b]
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
لینک مرجع