ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درد دل با امام زمان(عج)
۱۵ اسفند ۱۳۸۸, ۱۰:۴۸ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۸۸ ۱۰:۵۵ عصر، توسط یوسف زهرا.)
ارسال: #1
درد دل با امام زمان(عج)
در دیار ما که هرکالا به هرجا ،درهم است
گرخریدار کند ،کالای خوب از برجدا
با تشر گوید فروشنده:که آقا درهم است!

یا مهدی،
یاران خوبت را مکن از بد جدا;
رو سیاه و رو سفیدش ،جان مولا درهم است.

ما جز محبت مادری ز زهرا ندیده ایم ***** ما ها لباس عیدمان را محرم خریده ایم

تاخواست قلم ،نقطه ضعفش بنگارد*****بیچاره ندانست علی نقطه ندارد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط مصباح ، مشکات ، منتظر ، اسمون ، mesbah ، yagobian ، Montazer Almahdi ، فاطمه گل ، ترنم بهاری ، imanheshmati ، زائر سرداب ، هُدهُد صبا ، solaleh
صفحه 12 (پست بالا اولین پست این موضوع است.)
۲۱ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۵۰ عصر
ارسال: #111
RE: درد دل با امام زمان(عج)
این جشن‌ها برای من ” آقا ” نمی‌شود!
شب بـا چـراغ عاریـه، فردا نمی‌شود
خورشیدی و نگـاه مـرا می‌کنی سفید
می‌خـواستـم ببینـمت؛ امـّا نمی‌شود!

Roseدر انتشار آنچه خوبیست و اثری از عشق در آن هست آخرین نفر نباشیدArrow
من یک اخراجی هستم
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط منتظر ، ضحی ، خادم شهدا ، هُدهُد صبا ، seyedebrahim
۲۱ بهمن ۱۳۹۰, ۰۶:۵۳ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۵۴ عصر، توسط ضحی.)
ارسال: #112
سلام :
شرمنده ام آقا ...
شرمنده ام مولای مهربانم ، مولای غریبم ، شرمنده ام ...
اما حتی دیگر از شرمندگی ام هم شرمنده ام . از اظهار شرمساری ام هم شرمنده ام ...
آقا جان ، همه آمین گوی تعجیل در فرجت هستند ، من اما ، شرمنده ام و بیش از پیش بی قرار ، پر از ترس ، که اگر بیایی و من ، همین باشم ، دیگر چگونه توانم گفت : " آمین " .

سلام :
شرمنده ام آقا ...
شرمنده ام مولای مهربانم ، مولای غریبم ، شرمنده ام ...
اما حتی دیگر از شرمندگی ام هم شرمنده ام . از اظهار شرمساری ام هم شرمنده ام ...
آقا جان ، همه آمین گوی تعجیل در فرجت هستند ، من اما ، شرمنده ام و بیش از پیش بی قرار ، پر از ترس ، که اگر بیایی و من ، همین باشم ، دیگر چگونه توانم گفت : " آمین " ...
 سپاس شده توسط hamed ، هُدهُد صبا ، خادم شهدا ، seyedebrahim
۲۱ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۳۸ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۳۹ عصر، توسط seraj73.)
ارسال: #113
[تصویر:  scwsm704wv79lccb42p.jpg]

[تصویر:  che-gvara.png]
 سپاس شده توسط هُدهُد صبا ، خادم شهدا
۲۷ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۰۸ عصر
ارسال: #114
RE: گفتگو با آقا
ای حضرت حاضری که ناپیدایی
غایب شده از زشتی و نازیبایی
شرمنده که جای آمدن، می‌گوییم
آقا ، تو چه وقت پیش ما می‌آیی . . . ؟
 سپاس شده توسط خادم شهدا ، hamed ، هُدهُد صبا
۱ فروردين ۱۳۹۱, ۰۲:۵۲ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱ فروردين ۱۳۹۱ ۰۷:۲۰ عصر، توسط hamed.)
ارسال: #115
آقا درست که میگن صد بار اگر توبه شکستی باز آی ولی چند بار توبه و دوباره گناه به ما کمک کن تا وقعا آدم باشیم تا ظهور شما رو با بچه بازی ها و نفهمی های خودمون عقب نندازیم و لااقل یک میلیونم درصد از ما راضی باشید.
سبحه بر کف دل پر از شوق گناه مغفرت را خنده می آید ز استغفار ما

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و العن اعداء هم اجمعین
 سپاس شده توسط hamed ، منتظر ، solaleh ، زائر سرداب
۳۰ فروردين ۱۳۹۱, ۰۹:۲۰ عصر
ارسال: #116
[/font]
اباصالح التماس دعا هر کجا رفتی یاد ما همباش نجفرفتی کاظمین رفتی کربلا رفتی یاد ما هم باش

مدینه رفتی به پابوس قبر پیغمبر و مادرتزهرا به دیدار قبر مخفی از کوچه ها رفتی یاد ما همباش "ابا صالح التماس دعا " زیارت نامه که می خوانی بر مزارآن تربت خاموش به دیدار قبر بی شمع مجتبی رفتی یاد ماهم باش

بغل کردی قبر مادر را جای ما هم او رازیارت کن به دیدار نینوا رفتی نینوا رفتی یاد ما هم باش "ابا صالح التماس دعا " شب جمعه کربلا رفتی یاد ما هم کن چون زدیبوسه کنار قبر ابوالفضل باوفا رفتی یاد ما همباش بزن بوسه جای ما روی فرق عباس و اکبر و اصغر سر قبر قاسم و قبر عمه ها رفتی یاد ما همباش "ابا صالح التماس دعا " به جای ما هم زیارت کن عمه ات رادر کنج ویرانه برای بوسیدن آن در دانه ها رفتی یاد ما همباش نماز حاجت که می خوانی از برای فرج مسجدکوفه دعا کردی از برای فرج التماس دعا یاد ما هم باش شدیمحرم در مراسم حج یا منی رفتی یاد ما هم باش بههرجا رفتی برو مهدی هر کجا رفتی یاد ما هم باش "ابا صالح التماس دعا "
[font=Times New Roman]

سپاس شده توسط hamed ، هُدهُد صبا ، زائر سرداب
۳۱ فروردين ۱۳۹۱, ۱۱:۲۹ عصر
ارسال: #117
این جمعه هم آمد و او باز هم نیامد.آقا شرمنده با کارهام ظهورتون رو به تاخیر انداختم.

سپاس شده توسط هُدهُد صبا ، hamed ، زائر سرداب
۵ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۰۶:۲۶ عصر
ارسال: #118
مولای من
ای یوسف دور افتاده از کنعان امت اسلام..
ای نور دیده.
ای غریب.
ای بادیه نشین غم های بی بایان.
تورا با کدامین نامت صدا بزنم تا دلم ارام بگیرد!
ای اشک ها مجالم دهید تابا مولای خود سخنی بگویم،مولایی که تنها نامی از او شنیده ام.
ای دل!نسوز و بگذار تا بسازم با نام یوسف گمگشته ام.
ای دست ها نلرزید واجازه ی نوشتن ازمن نگیرید.
ای قلم !اگر تو نیز دوست مرا میشناختی ودر این د.وستی به دوری میرسیدی ودر این دوری به عین حقیقت می سوختی..به جای نوشتن عود میشدی و اتش میگرفتی..
مولای من...
اگرچه شایسته تو نیستم اما یتیمم و با یتیمی بزرگ شدم واز یتیم انتظار فراوان نخواهد بود.
مگر نه این است که تورا بدر اخر الزمان وما را ایتام تو نامیده اند!؟
مگر نه این است که مادور از مهربانی چون تو شب هارا صبح کردیم و روزهارا به شب رساندیم..
از تو میبرسم ای بدر خوبان:ما کی دست نوازش تورا در سیاهی ظلمت برسر خود احساس کردیم.کی وکجا چشممان به سیمای بدرانه ات روشن شد؟
مولای من کدام بدر با فرزندان خود چنین کرد که تو باما کردی؟مگر تم سایه خدا بر زمین نبودی؟مگر دست رحمت خدا از استین تو بیرون نیامده بود؟چرا مارا در بیابان سرگردانی رها کرده ای؟نکند که مارا به باد فراموشی سبردی و به خوبان عالم مشغول گشته ای؟
سرورم.
بی ادبی را ببخش که در فراق و هجمه ی گرفتاری ها مرا وادار به گفتن ساخته که در اضطرار انتظار سخن حکمت امیز روا نیست.
میدانم که توهم در برابر این همه حرف نیش دار حرف های زیادی برای گفتن داری!
آری تو ان سنگ زیرینی هستی که تمام غصه هارا در دریای بی ساحل دلت مخفی ساخته ای.آری اگر تو لب به سخن بگشایی و از بی وفایی امت و فراموشی ان ها بگویی،ازسوز ان،دل سنگ اب میشود ومرغان هوا کباب میشوند...
آری امتی که تو را فراموش کرد.آری میدانم که قرار نبود سرگردانی ات تو بیشتر از سرگردانی امت موسی طول بکشد.آری میدانم که تو در ظلمت تتنهایی از یاد رفتی.
یوسف گمگشته ام..تو هم کمی حرف بزن.تاکی لب به دندان خواهی گرفت واز سخن گفتن ابا خواهی کرد!تو هم بگو که امت رسول خدا تورا در بیچ وخم های زندگی گم کردند.
بگو که کسی نبود که تورا بخواهد.بگو که اگر این نیز مانند امت یونس نبی به دنبال امام خویش گریه وزاری میکردند وسر به بیابان میگذاشتند.خدای یونس تو را نیز به ایشان باز میگرداند.
آری تقصیر از ماست!مرا ببخش اگر زیاده روی کردم وگفتم رسم ابوت را فراموش کردی.نه مولای من!گویا ما رسم بنوت و فرزندی را از یاد برده ایم...
مارا ببخش....مارا ببخش
اللهم عجل لولیک الفرج
 سپاس شده توسط hamed ، هُدهُد صبا ، منتظر ، seyedebrahim ، del shekaste ، solaleh ، زائر سرداب
۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۱ عصر
ارسال: #119
روشنای آسمان من!

شب ها برایت میگویم درد های نبودنت را

برای شادی دلت، سنگ صبور دوستانم می شوم.

هدیه ی میلادت روزی یک دعا برای آمدنت
 سپاس شده توسط hamed ، seyedebrahim ، zeinab ، mass night wolf ، مریم گلی ، Entezar ، solaleh ، زائر سرداب
۳۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۸ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ عصر، توسط mass night wolf.)
ارسال: #120
روزی هزار بار دلت راشکسته ام
بیخود به انتظار وصالت نشسته ام
هربار این تویی که رسیدی و در زدی
هربار این منم که در خانه بسته ام
هر جمعه قول میدهم آدم شوم ولی
هم عهد خویش هم دلت راشکسته ام
اللهم عجل لولیک الفرج
سلام هموطن.التماس دعابرای ظهور.
گاهی وقتا، با خودم که فکر میکنم ،میگم چی میشد آقارو برای یک بار هم که شده ببینم.یا در عالم خواب یک لحظه زیارتشون کنم. شاید شما هم مثل من فکر میکنید.ولی تا حالا هیچ کدوم از ماها فکر کردیم وقتی که آقا رو دیدیم توی او ن لحظه چی می خواهیم به آقامون بگیم !؟اصلاٌ چطور توی روی آقامون نگاه کنیم، با اینهم...

یقین دارم که پروانه خواهم شد!! پس بزار زمونه هر چه قد میتونه پیله کنه Roseبه امید بهار آرزوهاRose
 سپاس شده توسط zeinab ، hamed ، مریم گلی ، زائر سرداب
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا