ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرات و انتقادهاتون رو بفرماييد
۴ دي ۱۳۸۹, ۱۲:۰۷ صبح
ارسال: #1
گلایه
سلام دوستان ؛
شب بر شما خوش و عزاداری های شما قبول باشه

لطف فرمایید بعد از مطالعه مطالب ارسالی نظریه خود را مکتوب فرمایید تا متوجه بشیم کدوم مطالب مفید به حال دوستان بوده است .

از طرفی اسم این مجموعه تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن است متاسفانه در این مدت که ما آمدیم گفتمانی ندیدیم. اگر حضور ما شما رو از گفتگو باز می دارد از خدمت شما مرخص شویم تا شما همانند سابق به فعالیت خود ادامه دهید
اگر نه ، خب یک بحثی ، گفتگویی راه بندازید.

پس از مطالعه مطلب ارسالی ما را از نظر خویش بهره مند بفرمایید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط هُدهُد صبا
صفحه 9 (پست بالا اولین پست این موضوع است.)
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۴۸ عصر
ارسال: #81
RE: نظرات و انتقادهاتون رو بفرماييد
با سلام و با اجازه از مدیران محترم سایت.مطلب مهمی رو میخواستم به تمامی یاران قرآنی عرض کنم اینکه:
عزیزانی که در مورد مسئله ای سوالی مطرح میکنند و دیگر پیگیر آن موضوع نیستند حیف است، چون شخصی که به دنبال جواب رفته زحمت کشیده وقت خود را گذاشته تا ما به جواب مطلوب برسیم حداقل یه تشکر خشک وخالی هم بد نیست تا اینکه با بی تفاوتی از جواب سوالمون بگذریم با توجه به اینکه دیده شده سریعا به سوالاتمون پاسخ داده میشود. از همینجا مراتب قدردانی از کسانی که در این زمینه فعالیت میکنند را داریم و مورد دیگر اینکه بد نیست هر از گاهی به موضوعات مختلفی که دوستان زحمت ارسال آن را کشیده اند و تاریخ آن به روز نیست سری بزنیم و بر دانش قرآنیمان بیفزاییم ماشاءا.. مطالب پر بار، این مطلب برای منم مصداق میکنه که چقدر عقبم. گاها دیده میشود مطالبی آنقدر زیبا و جالب و تاثیر گذارند که ای کاش به جای یک سپاس بیشتر از این ها میتوانستیم قدردانی نماییم. از همگی عزیزان ویاران قرآنی کمال تشکر و سپاس را به خاطر زحمات بی شائبه شان مینمایم. در پناه خداوند باشید. Rose

خداوند می بیند می داند می تواند
 سپاس شده توسط گمنام ، hamed ، هُدهُد صبا ، seyedebrahim ، nilforoosh ، فاطمه گل
۱۸ فروردين ۱۳۹۲, ۰۴:۱۵ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ فروردين ۱۳۹۲ ۰۴:۲۱ عصر، توسط iambehnam.)
ارسال: #82
Question سلام. لطفا با شماره گذاری پاسخ دهید
1. من از مرورگر برتر فایرفاکس 19 و از مرورگر بیخود اکسپلورر استفاده میکنم و در هر دو , مشکل ویرایشگر دارم, نه ضخیم می‌نویسه, نه رنگی, نه فونت عوض میشه, نه پیوند میده و خلاصه تغییری رخ نمیده.

2. از بعضی دوستان گله دارم بخاطر اینکه زیاد به هم گیر میدن, چرا نمیای و چرا یه موضوع جدید ایجاد کردی و بهش سر نمیزنی و اینا اشتباهه, نمیخوام به این حرفم (2) پاسخی بدید ولی یه نگاه به انجمن http://forum.ubuntu.ir بندازید و ببینید چه رشدی کرده و هر مطلب تخصصی بخواید میابید و دلیلش اینه که مطالب قدیمی و اضافی حذف نشدن و با یه جستجو در وب ده بار این سایت پیداش میشه و باعث میشه کاربران خود بخود بیان و عضو بشن و ادامه‌ی کار. رمز موفقیت انجمنمون در ارسال زیاد و محبته.

3. این انجمن مشکل کمبود امکانات و برنامه‌ی جمعی داره مثل چتروم و مسابقه و جایزه و برنامه‌های جمعی دیگه. یه نگاه به http://gharian.ir بندازید, هم چتروم داره و هم جالبه که یه دسته بندی فقط برای جلسات آنلاین داره و این یعنی روی اون سرمایه گذاری وقت و هزینه و ... شده.

4. این انجمن به چند تم آماده و زیبا و متنوع, شکلک جذاب‌تر و ... نیاز داره.

5. باید جندتا آدم متخصص در بعضی زمینه‌هاای علوم قرآنی به دوستان متخصص حاضر اضافه بشن و خودشون بحث راه بندازن و گفتم عجله نکنید برای بروز رسانی موضوعات ولی ارسال زیاد داشته باشید.

6. اجازه حذف ارسال را برای غیر مدیران و ادمین و مدیران ارشد غیرفعال کنید تا خود بخود هم ارسال زیاد بشه و هم افراد برای ایجاد پاسخ جدید یا موضوع جدید بیشتر دقت کنن و بدونن براحتی قابل حذف نیست. البته در موارد خاص با گزارش میتونن درخواست حذف کنند

7. پیوست فرستادن را یا بردارید یا خیلی محدود کنید, پایگاه داده انجمن میپکه. هر کی لازم داشته باشه کلی سایت برای آپلود موجوده مثل پرشین گیگ و پیکوفایل و تهران98 و بیان و ....

8. اگه ممکنه کلا ویرایشگر را عوض کنید, این ویرایشگر مای بی بی امکاناتش کمه. ckedit , tiny و اینا بهترن

9. این انجمن روی متن قرآن کار میکنه و قاریان روی قرائت و این دو تقریبا مجزا هستند پس از شما خواهشمندم با مدیران قاریان صحبت کنید و به صورت اشتراکی کار کنید یعنی اولا به هم در بالای صفحه لینک بدید و دوما از کمک همدیگه در ساخت تم و چتروم و تیم اسپیک و تبادل اعضا همکاری کنید. اگر قبول نکردند که هیچ و اگر هم شما خودتونید که در هر دوجا فعالیت دارید (که از پیام خصوصی برمیاد این طور نیست) به این پیشنهاد فکر کنید

10. به نظر من مهمترین قسمت هر سایت و انجمن همینجاست (نظرات و انتقادات و پیشنهادات) اگر رسیدگی بشه و با کاربران راجع به نیازهاشون حسابی وقت گذاشته بشه, مسلما با رفع نیازها نیرو خودبخود بیشتر فعالیت میکنه.

11. لیست اعضا را بذارید همه ببینن, مشکلی نداره که ....

منتظر تغییرات (خصوصا برای ویرایشگر من, چرا بقیه مشکل ندارن؟) هستم

................................................
امضا نمیدم, مزاحم نشو!
http://daftarche.blog.ir
................................................
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط hamed ، هُدهُد صبا
۵ شهريور ۱۳۹۲, ۱۱:۰۵ صبح
ارسال: #83
با سلام خدمت اعضا و بچه هاي بالاي قرآني دات كام
توي طرح هاي ختم جاي ختم قرآن در طول يك سال خاليه.مثلا روزي يك صفحه باشه حدود 1.5 سال طول ميكشه يا 10 صفحه در روز من خودم نميرسم بخونم ولي اگر طرحي بذاريد كه از اول شوال تا اول ماه رمضان سال آينده فرد بتونه يك ختم داشته باشه بهتره.باز هم نظر بچه هاي بالا شرطه.
يا علي
يا حق

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و العن اعداء هم اجمعین
 سپاس شده توسط هُدهُد صبا ، فاطمه گل
۶ شهريور ۱۳۹۲, ۰۷:۱۲ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۶ شهريور ۱۳۹۲ ۰۷:۱۴ صبح، توسط hamed.)
ارسال: #84
با تشکر از نقطه نظرات دوستان
اصل اصلش رو من نمی دونم که حکمت چیست ولی
میدونم
ختم یک صفحه در روز داریم
و ختم 10 ایه در روز (نه 10 صفحه)
و ختم جز ای از قران که برای یک هفته انتخاب میشه
و تا جایی که یادمه 2 سال و اندی طول میکشید نه کمتر
برای کسب اطلاعات بیشتر به http://www.ghorany.com/ مراجعه فرمایید

(۱۸ فروردين ۱۳۹۲ ۰۴:۱۵ عصر)iambehnam نوشته:  1. من از مرورگر برتر فایرفاکس 19 و از مرورگر بیخود اکسپلورر استفاده میکنم و در هر دو , مشکل ویرایشگر دارم, نه ضخیم می‌نویسه, نه رنگی, نه فونت عوض میشه, نه پیوند میده و خلاصه تغییری رخ نمیده.

4. این انجمن به چند تم آماده و زیبا و متنوع, شکلک جذاب‌تر و ... نیاز داره.

5. باید جندتا آدم متخصص در بعضی زمینه‌هاای علوم قرآنی به دوستان متخصص حاضر اضافه بشن و خودشون بحث راه بندازن و گفتم عجله نکنید برای بروز رسانی موضوعات ولی ارسال زیاد داشته باشید.

6. اجازه حذف ارسال را برای غیر مدیران و ادمین و مدیران ارشد غیرفعال کنید تا خود بخود هم ارسال زیاد بشه و هم افراد برای ایجاد پاسخ جدید یا موضوع جدید بیشتر دقت کنن و بدونن براحتی قابل حذف نیست. البته در موارد خاص با گزارش میتونن درخواست حذف کنند

7. پیوست فرستادن را یا بردارید یا خیلی محدود کنید, پایگاه داده انجمن میپکه. هر کی لازم داشته باشه کلی سایت برای آپلود موجوده مثل پرشین گیگ و پیکوفایل و تهران98 و تبیان و ....

8. اگه ممکنه کلا ویرایشگر را عوض کنید, این ویرایشگر مای بی بی امکاناتش کمه. ckedit , tiny و اینا بهترن

9. این انجمن روی متن قرآن کار میکنه و قاریان روی قرائت و این دو تقریبا مجزا هستند پس از شما خواهشمندم با مدیران قاریان صحبت کنید و به صورت اشتراکی کار کنید یعنی اولا به هم در بالای صفحه لینک بدید و دوما از کمک همدیگه در ساخت تم و چتروم و تیم اسپیک و تبادل اعضا همکاری کنید. اگر قبول نکردند که هیچ و اگر هم شما خودتونید که در هر دوجا فعالیت دارید (که از پیام خصوصی برمیاد این طور نیست) به این پیشنهاد فکر کنید

10. به نظر من مهمترین قسمت هر سایت و انجمن همینجاست (نظرات و انتقادات و پیشنهادات) اگر رسیدگی بشه و با کاربران راجع به نیازهاشون حسابی وقت گذاشته بشه, مسلما با رفع نیازها نیرو خودبخود بیشتر فعالیت میکنه.

11. لیست اعضا را بذارید همه ببینن, مشکلی نداره که ....

منتظر تغییرات (خصوصا برای ویرایشگر من, چرا بقیه مشکل ندارن؟) هستم

و اما دوستانی که این قبیل مشکلات رو دارند لطفا از مرورگر گوگل کروم استفاده کنند که تمام مشکلات حل میشه
هرچند ایرادات به بخش نوشتاری و ویرایش سایت وارده چون همه گوگل کروم ندارن

ضمنا اقا ابراهیم رسیدن به خیر

Roseدر انتشار آنچه خوبیست و اثری از عشق در آن هست آخرین نفر نباشیدArrow
من یک اخراجی هستم
 سپاس شده توسط هُدهُد صبا ، mah19
۶ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۵۵ عصر
ارسال: #85
سلام به همه واقعا" نظرات جالبی مطرح شد.
میدونید همه انجمن ها به نظرم در تمام موضوعات داریم فقط خاموشند،زیاد فعالیتی ندارن...
همینکه یه کم فعال بشن عالیه...

خدایا دستانم خالی اند و دلم غرق در آرزوها ، یا دستانم را توانا کن یا دلم را از آرزوهای دست نیافتنی خالی کن
 سپاس شده توسط هُدهُد صبا ، mah19
۲۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۲۹ عصر
ارسال: #86
چرا فعال نیستیم؟؟؟؟

خدایا دستانم خالی اند و دلم غرق در آرزوها ، یا دستانم را توانا کن یا دلم را از آرزوهای دست نیافتنی خالی کن
۲۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۷:۲۰ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۳۲ صبح، توسط هُدهُد صبا.)
ارسال: #87
عزيزم شما ماشاء الله خيلي انرژي داريSmile
در سايت قراني همين كه اعضا ميان و حضور دارن و مطلب ميزارن و ميخونن عاليه
اينجا مثل شبكه هاي اجتماعي مثل امام هادي و امام جواد و بهشت و ... نيست كه مرتب فيد بزنن و بپسندن.
و ما هر روزه بيش از 100 مهمان داريم و بسياري از كاربران عضو كه بنا نيست از صبح تا شب اينجا باشن
ولي بازم چشم سعي ميكنيم بيشتر باشيم و شما هم بیشتر مطالب قرآنی را ادامه دهیدSmile

آيا به آيات قرآن نمى‏ انديشند يا [مگر] بر دل هايشان قفلهايى نهاده شده است؟
سوره محمد(ص)/ آیه 24
 سپاس شده توسط آشنای غریب ، فاطمه گل
۲۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۳۳ عصر
ارسال: #88
Rose دوستان بخدا من اهل طنزم. ولی سایت قرآنی جای طنز نیست. من اگه بخوام طنز بخونم تو سایت طنز و جک براحتی میخونم و با پیامک و ایمیل. حرمت قران زیر سوال میره.
شما نمیدونید جوهر و اصل قران چیه؟ بیاید باهم لطافت غرق شدن در جوهر قران را مرور کنیم تا زودتر قافله انسانها به منزل برسه. شما میدونید یک " بسم الله الرخمن الرحیم " دریای بیکرانی از رحمت و عظمت خداوندیه. بیاید تو این دریاها غوطه ور شیم و خدا را حس کنیم. بیاید اول غرق بشیم در دریاهای رحمت الهی بعد خدا که هوشمون بیاره خودش برامون طنز میگه. اونوقت اونقدر بخندید تا محو بشید تو این دریا. درک عظمت الهی اینقدر لطف داره که اگه بش برسید دیگه از همه چی فارق میشید.

Rose سالها دل طلب جام حم از ما میکرد ...... وانچه خود داشت ز بیگانه تمنا میکرد
گوهری کز صدف کون و مکان بیرون است ..... طلب از گمشدگان لب دریا میکرد Rose
 سپاس شده توسط هُدهُد صبا ، فاطمه گل ، آشنای غریب
۳ دي ۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ صبح
ارسال: #89
Rose به نظر من تغییرات در نام موضوعها با هماهنگی نویسنده یا مشورت با اعضا باید انجام بشه. سخنان حکیمانه قرانی و پیامکهای سازنده قرانی مناسبند. نام سایبری را از موضوعات حذف کنید من یاد سامورایی ها میافتم.

Rose سالها دل طلب جام حم از ما میکرد ...... وانچه خود داشت ز بیگانه تمنا میکرد
گوهری کز صدف کون و مکان بیرون است ..... طلب از گمشدگان لب دریا میکرد Rose
۳ دي ۱۳۹۲, ۱۱:۵۲ صبح
ارسال: #90
ممنون از شما که به فکر سایت قرانی هستید

بله حقیقتا ما خوشحال میشیم از پیشنهادهای خوب شما

و از همفکری ازنده استقبال میکنیم

اما فرصت اینکه هر تغییر کوچکی را با اعضا در میان بگذاریم نیست و شما مثل الان نظری داشتید بفرمایید

و اغلب اعضای اولیه حدودا 5 سال پیش بودن و دیگه امکان مشورت و دسترسی نیست

در خصوص پیامک یا سخنان قرانی

کاملا موافقم اما مشکل اینه که اعضا اینو رعایت نمیکنن. یعنی هر چه قدر میگیم جملات را طبق تالار قرآنی انتخاب کنید و سعی کنید تبدیل به دلنوشته یا مطلب عمومی نشه باز میبینید که اغلب رعایت نمیشه

وگرنه اساسا همه عناوین را حتی اگر هم ننویسیم باید قرانی باشه در اینجا

و قرآن کاملترین نسخه در همه امور هست
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا