تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید

نسخه کامل: نظرات و انتقادهاتون رو بفرماييد
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
سلام دوستان ؛
شب بر شما خوش و عزاداری های شما قبول باشه

لطف فرمایید بعد از مطالعه مطالب ارسالی نظریه خود را مکتوب فرمایید تا متوجه بشیم کدوم مطالب مفید به حال دوستان بوده است .

از طرفی اسم این مجموعه تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن است متاسفانه در این مدت که ما آمدیم گفتمانی ندیدیم. اگر حضور ما شما رو از گفتگو باز می دارد از خدمت شما مرخص شویم تا شما همانند سابق به فعالیت خود ادامه دهید
اگر نه ، خب یک بحثی ، گفتگویی راه بندازید.
سلام boshra عزیز.
به جمعمون خوش آمدید.
از تلاش شما و پست های خوبتون متشکریم.
در حال حاضر اکثر بچه ها درگیر دانشگاه و امتحانات هستن، اگه یه خورده صبر کنید انشاالله بحث و گفتگوی بچه ها رو هم می بینید.
اگرچه در حال حاضر هم بچه ها موضوعاتی رو مطرح کردند که جای بحث و گفتگو داره مثل:

http://forum.ghorany.com/thread-937.html...B%8C%DA%A9
http://forum.ghorany.com/thread-775-page-6.html
http://forum.ghorany.com/thread-900.html
و...
که مسلماً دوستان خوشحال میشن نظر شما رو هم بدونن.
موفق باشید
سلام boshra و nafas گرامی
خسته نباشید عرض می کنم من باب تلاش های شبانه روزیتان...
گرچه یاران قرآنی فعال به شمار می آیید اما گمان نمی کنم دیگر یاران با شما و شخصیتتان کما دیگر کاربران آشنا باشند، من نیز از این امر مستثنا نیستم.
فاکتور از سمت مدیریت که ناخواسته بر دوش ما محول شد،به عنوان یک یار قرآنی سوالاتی برایم مطرح است که صمیمانه متشکر می شوم اگر پاسخ دهید:

1- به نظرتان هدف اصلی در یک تالار گفتمان باید چه باشد؟
2- مخاطب شناسی چیست و مخاطبان این تالار چه کسانی هستند؟
3- چه پست هایی مفید است؟
4- تشکر از پست ها به چه معناست؟
5- صرف گذاشتن مطلب بهتر است یا پیگیری آمار بازدهی مطالب(مسئله کیفیت و کمیت)؟
6- مطالب کوتاه تر و دنباله دار با بزرگنمایی و جذابیت نوشتاری و ظاهری موثر تر است یا مطالب طولانی و یکنواخت؟

باتشکر

[تصویر:  moharram89.jpg]
سلام علیکم،
1- با توجه به این که نام این مجموعه تالار گفتمان است. به نظر باید موضوعاتی رو با همدیگر به بحث بنشینیم تا هم با نظرسایر دوستان آشنا شویم و هم بر سطح علم خود بیفزاییم. و اگر صرف مطالعه مطالب باشد خوب کتاب هست یا سایت های دیگه هست نیازی به عضویت در تالار گفتمانی نیست.
2- هر شخصی می تواند در این تالار عضو شود. ظاهرا محدودیتی وجود ندارد. حال ممکن است این شخص با مسایل قرآنی و مباحث دینی آشنایی زیادی داشته باشد و یا ممکن است آشنایی وی اندک باشد.
3- تقریبا تمامی پست ها خوب می باشد از هر پستی می توان مطلبی تازه آموخت .و خود بنده به قسمت مذهبی آن علاقه بیشتری دارم.
4- یعنی مطالب ارسالی مفید بوده است.
5- یقینا کمیت مهم است. به همین جهت علاقه داشتم از نظر دوستان اطلاع یابم.
6- بستگی داره به موضوعی که بحث میشه. اما مباحث کوتاه و با فونت مناسب نه درشت نه ریز همین فونت فعلی که با آن می نویسم به نظرم متناسب است.
7- سوال آخر و متوجه نشدم.
در پایان باید بگم که منم هیچیک از اعضای تالارو نمی شناسم .حتی حضرتعالی رو.
حالا به منم بگيد چه جوري ميشه اينجا مطلب ارسال كرد؟
سلام
ناراحت نشديد شايد مثل من تازه وارد باشند ندون چكار بايد كنند نياز به توجيه دارند.
سلام به همه عزيزان و خدا قوت به همتون
ببخشين من با اجازه از همه پيشكسوتان اين پست رو لازم ديدمBlush
چون خودم خيلي نظر دارم براي بهتر شدن سايت

خب راستي اگه اين كار رو قبلا كرده بوديد بگيد تا پاكش كنم
و اولين پيشنهادم اينه كه لطفا با فونت و رنگ و سايزهاي متفاوت بنويسين تا مطلب جذاب تر بشه و نكات مهمش شاخص تر

دومين پيشنهادم اينه كه لطفا يه تاپيك با اسم طب قرآني يا تندستي با قرآن رو ايجاد كنيد و تمام ايات و احاديث مربوط به سلامت جسم و بهداشت رو در آنجا بگذاريد .
با تشكر از همتون.
سلام هدهد صبای عزیز
به مجمع یاران قرآنی خوش اومدید،بسیار...

بله متن با فونت های متفاوت خیلی بهتره...
در مورد تندرستی در قرآن و روایات هم به نظرم میشه در قسمت احادیث یا تفسیر قرآن موضوعی رو ایجاد کرد و به طور سلسله وار ادامه اش داد.
خيلي ممنونم كه پاسخ مثبت دادينSmile
راستي اگه جاي اين پست بايد صفحه اول باشه تا همه ببينن خب مديران زحمت انتقالشو بكشنBlush

اگه يه تاپيك هم با عنوان درد و دل بچه ها بزنيم خوب ميشه ها.
شايد بعضي دوستان فقط بخوان حرفهاشونو راحت بزنن تا سبك بشن.[/color]
انگار فقط من نظر دارم!
عزيزان من فكر ميكنم كه واقعا حيف است اين مطالب مفيد فقط مخاطباني ثابت و كم داشته باشد.
يه راهكار براي جذب مخاطب تاپيك خوشامد گويي و تاپيك راهنمايي اعضا براي استفاده از تالار است چون بعضيا واقعا بلد نيستن.
و به نظرم بهتره مطالب را جزئي تر دسته بندي كنيم تا مخاطب راحت به مطلبش دت پيدا كنه
و اگه آقاي جمال لو اين شكلك ها را بيشتر كنند احساس ما نسبت به مطلب بهتر بيان ميشود و جذاب تر ميشود.
و باز هم خدامت مسئول فني محترم آقاي جمالو بگم كه اگه ميشه به جاي اين كدهاي سايز و فونت از سايت هاي ديگه الگو بگيرند و اين كدها را كه مدام خطا ميدهد را بردارند تا راحت بتونيم سايز و امكانات رو تغيير بديم.
ممنونم.
سلام.
هُدهُد صبای عزیز ممنون بابت پیشنهاداتت.[تصویر:  7103.gif]
بله عزیزم قبلاً چنین موضوعی ایجاد شده پیشنهادات
ولی اشکال نداره حالا شد دو تا Wink
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع