ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خودشناسي و بازتاب‌هاي تربيتي آن براساس بينش قرآني ..ادامه 3
۱۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۱۹ عصر، توسط شادی زهرا.)
ارسال: #5
RE: خودشناسي و بازتاب‌هاي تربيتي آن براساس بينش قرآني ..ادامه 3
سلام بر شما دوست گرامی ...
در پی پیشنهاد شما برای دوستی دیگر که کامنت من نیز در تائید نظرتان "که مطالب را کوتاه تر پست کنیم"بعدا پست شد ... نوشته ای را که در حال خواندنش بودم و به نظرم بد نیامد تا آن را به این سایت بیافزایم - تقسیم بندی کردم و در چند پست :این 3 و شاید 2 پست دیگر ارسال کردم.

بله ایرادات شما واردند چرا که این 3 ارسال را اشتباها در مکان سوالات مذهبی افزوده بودم.

که جابجائی دو مورد آن توسط دوستان انجام گرفت و پست شماره 3 را نشد که در پی آن ها بیاورم.
در مراحل ویرایش و یا حذف مطلب با مشکل مواجه شدم.
---------
پی نوشت را من خود در پست نخست آوردم که چند حسن / غیر متعارف با اصول دارد .. ولی اینچنین به نظرم آمد که در چند پاره کرده شدن یک مقاله بهتر است خواننده بداند چه در پس آن می آیدو کاربردش در این جا بجا تر است.

بله متن هنوز مطالبی زیبا در خود دارد../ که لازمه آن کوتاه تر کردنش است و به سبکی که به اصل وفادار ماند و من هنوز فرصت آن را نیافتم.

در مورد جاودانه ماندن : قسمتی که نویسنده نوشته انسان توانمندی جاودانه ماندن را دارد ، فکر میکنم منظور ایشان تمایل به جاودانه موندن را دارد . باز هم ممنونم از مطالبتون .

نظر نویسنده را نمی توان حدس زد !!

اما دریافت شخصی من از انتخاب وازه " توانائی " خواست حضرت سبحان و داده شدن اذن حق تعالی است به داشتن چنین موهبتی ..چه این نوشتار دیدگاهی روانشناختی را به همراه دارد....و تفاوت تمایل و توانمندی را در این زمینه نمی توان کم فرض کرد.

از توجهتان سپاسگذارم.

در پناه حق باشید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط هُدهُد صبا ، آشنای غریب
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: خودشناسي و بازتاب‌هاي تربيتي آن براساس بينش قرآني ..ادامه 3 - شادی زهرا - ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا