ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج موقت....!!!
۲ آذر ۱۳۸۹, ۰۴:۲۳ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳ آذر ۱۳۸۹ ۰۳:۱۷ عصر، توسط سید علی.)
ارسال: #1
ازدواج موقت....!!!
[/size][size=large][/font][font=Impact]
1- اگه تو جایی که زندگی میکنین؛ تعداد دختران آماده به ازدواج نسبت به پسران آماده به ازدواج بیشتره!
2-فاصله ی بلوغ طبیعی با بلوغ اجتماعی تو جامعه ای که زندگی میکنی زیاد باشه!(که همینطوره)فاصله ی بلوغ طبیعی(در دختران و پسران تقریبا 14 سالگی میشه) و بلوغ اجتماعی (در دختران 25 سالگی و پسران 29 سالگی میشه) که زیاده!!!!!بیخود خودتو اذیت نکن. شهید مطهری محاسبه کرده!
اگه به زبون شهید مطهری بخوام بگم میشه:
الف: جامعه ای که بدلیل مشکلات اقتصادی یا فرهنگی یا عرفی؛ بلوغ طبیعی که همون زمانی میشه که گرایش به جنس مخالف داری با بلوغ اجتماعی که همون زمانی میشه که امکان ازدواج داری:از نظر مالی؛فکری؛تحصیلی؛سربازی؛خانه داری؛شرایط عرفی(مثلا عرفه که پسر حالا سربازیش تموم بشه؛بعععععععععععععععععدا حالا 1فکری واسه آیندشو زنو زندگیو این حرفا بشه!)
راستی این سن بلوغ اجتماعی رو هم از خودم نگفتما!!!!! میانگین سن ازدواج الان بین 24 تا 27 هستش!
مثلا شهید مطهری میگه: تا 1 پسر بره دانشگاه و درسش تموم یشه؛که میشه 24 سالش.
تا از سربازی بیاد 26 سالش.
تا 1 کاری پیدا کنه با 1 پس اندازی.... 30 ساله میشه(البته این در شرایط خیلی بد یا همون واقعییشه!)Shy
3- و آخرین شرط هم اینکه در زمان جنگ باشه و زنان زیادی بی سرپرست باشن(منظور تعداد زنان بی سرپرست زیاد باشن!)
مثلا تو تهران در طی 3 ماه فقط 35000 طلاق صورت گرفته!!
این آمارو بهتره فکر کنی که اشتباهی شده که من گفتم.یا اینکه صفحه کلید رایانم به جای یدونه صفر 3 تا صفر میزنه!!!!!!!Tongue
ای بابا!!!!!
موضع احساسی یا افراطی نگیریدا!!!!!
تعریف صحیح از ازدواج موقتم این چیزی نیست که تو فیلما یا همون رسانه های جمحوری اسلامی ایران میگن!
تعریف درستش رو همون شهید بزرگوار آقای شهید مطهری گفتن:
همون ازدواج دائم هستش و تمام تعهداتی که 1 مرد و زن از نظر روحی و عاطفی دارن رو داراست؛با این تفاوت که مرد فقط نفقه نمیده!!!!! ( البته خلاصه شده ها؛کاملشو وقتی میگم که سوالاتون رو ببینم چیه!!!! ؛ یا ببینم این رسانه های ما؛ با این فیلمایی که همش ازدواج موقت رو مانع پیشرفت جامعه و باعث مشکلات خانواده ها نشون داده؛ ببینم با ذهناتون چی ساخته!!!!!:coolSmile
خلاصه بگم:
شهید بزرگوار یک سوال میپرسه:
سن 15 تا 29 سالگی که نیاز به ازدواج دیده میشه رو چه باید کرد؟
باریکلا جواب دادیا!!!! چی؟ 1 باره دیگه بگو! آفرین.
دوستان؛جواب سوال رو دادش.... میگه ازدواج بکنه خوب!!!!!!
بابا شهید مطهری داره میگه تو جامعه ای که سن ازدواج بالا رفته و به هر دلیل شرایط ازدواج دائم تو سن های پایین نیست؛چه باید کرد؟!!!
1 جواب کلیشه ایه دیگه: میگه صبر کنه!!!!
همه که حضرت یوسف نمیشن که!!!( این از خودم نگفتما؛جمله ی شهید مطهریه!)
تازه اگه این همه سال راهکار این سوال همینه که صبر کنه؛ که اینم یعنی رهبانیت که تو دین ما نیستش بلکه از روشهای مسیحیت هستش!!Huh(اینم شهید مطهری میگه)
ای بابا راحت باش؛مثل همین الان!!!
مگه تهران رو ندیدی!!!!!Sad
هوا سرده تازه همه خودشونو پوشوندن!!!! بزار گرم بشه هوا........Rolleyes
این که مثل غربیا هم آزادانه... محرم و نا محرمم حالیمون نشه که بازم شهید مطهری میگه: کمونیسم جنسی هستش که تو دین ما اصلا جایی نداره.
بابا سید علی (منمWink) این حرفا چیه که میزنی!!!!
1 ذره مصلحت اندیش باش!!!
این حرفارو نزن!!!!Sleepy شهیدت میکننا!!
ببین آقا مرتضی رو!!! همون شهید مطهری!
یک کم مصلحت اندیش باش.....
ی ذزه فقط تند حرف نزن.......
فقط ی ذره!
Heart آخ قلبم؛چرا میزنی؛ بخدا شهید مطهری گفته!!!!
تازه بهتر از منم گفته!
از کجا معلوم؟
از همون جایی که اگه من بهتر میگفتم؛الان من شهید بودم!
برو مجموعه آثار جلد 17 رو بخون؛ تا بلکه یکم آماره مطالعه بالا بره!Tongue
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط هُدهُد صبا
۳ آذر ۱۳۸۹, ۰۲:۴۵ صبح
ارسال: #2
RE: اگه اینجایی میشه ازدواج موقت بکنیا....!!!
سلام مطلبی رو که مطرح کردید برای من این روزها خیلی سواله برام جالب بود.
حالا 2 تا سوال میپرسم:
اول اینکه رهبانیت مسیح چیه؟
دوم اینکه این که شما میگی درست ولی اگر واقعا صیغه رو برای حل این مشکل گذاشتن پس در این صورت آقایون محترمی که همسر هم دارن باید شرعا از این کار که مطمعنا باعث بهم ریختن خونوادشون(البته بعد از چندی که گندش در اومد و خانومه فهمید)میشه منع بشوند ولی اینطور نیست برای این چه جوابی هست؟
اصلا اگر قرار باشه من برای رفع نیاز جنسیم مثلا 2 ساعت با یه آقایی صیغه باشم بعد مثلا 2 روز دیگه 2 ساعت با یک آقای دیگه این چه فرقی با زنای غربی ها میکنه؟
آیا قبول ندارید که در ارائه این قضیه در غالب دین بعضی ها زیر آبی رفتن و اونجور که به نفعشون بوده اونو به مردم تحویل دادن؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط مشکات
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا