ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دعای کودکانه
۴ آبان ۱۳۸۹, ۰۴:۱۴ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۴ آبان ۱۳۸۹ ۰۴:۱۷ عصر، توسط ذوالقرنین.)
ارسال: #1
Smile دعای کودکانه
سلام :

نمی دونم این دعا ها رو واقعا بچه ها نوشتن یا نه ؟ اما این طور نوشته بودن که یه مسابقه ای برگزار شده که دعاهای بچه های ایران عنوان این مسابقه بوده .

بعضی از دعاها واقعا با نمکه ، انقدر پاکه که فقط از پس یه بچه ی پاک بر میاد .

- آرزو دارم سر آمپولها نرم باشد! (تاده نظربیگیان / ۵ ساله) Big GrinExclamation

- خدای مهربانم! من در سال جدید از شما میخواهم اگر در شهر ما سیل آمد فوراً من را به ماهی تبدیل کنی! (نسیم حبیبی / ۷ ساله) HuhHuh

- ای خدای مهربان! پدر من آرایشگاه دارد. من همیشه برای سلامت بودن او دعا میکنم. از تو می خواهم بازار آرایشگاه او و همه آرایشگاه ها را خوب کنی تا بتوانم پول عضویت کانون

را از او بگیرم چون وقتی از او پول عضویت کانون را میخواهم می گوید بازار آرایشگاه خوب نیست! (فرشته جبار نژاد ملکی /11 ساله)

- خدای عزیزم! من تا حالا هیچ دعایی نکردم. میتونی لیستت رو نگاه کنی. خدایا ازت میخوام صدای گریه برادر کوچیکم رو کم کنی! (سوسن خاطری / 9 ساله)

- خدایا! یک جوری کن یک روز پدرم من را به مسجد ببرد. (کیانمهر رهگوی / 7 ساله) HuhIdea

- خدای عزیزم! در سال جدید کمک کن تا مادربزرگم دوباره دندان دربیاورد آخر او دندان مصنوعی دارد! (الناز جهانگیری /10 ساله)

- آرزوی من این است که ای کاش مامان و بابام عیدی من را از من نگیرند. آنها هر سال عیدی هایی را که من جمع میکنم از من میگیرند و به بچه آنهایی میدهند که

به من عیدی میدهند!
(سحر آذریان / ۹ ساله) Big GrinSmile

- بسم الله الرحمن الرحیم. خدایا! از تو میخواهم که برادرم به سربازی برود و آن را تمام کند. آخه او سرباز فراری است. مادرم هی غصه میخورد و میگوید کی کارت پایان خدمت میگیری؟

(حسن ترک / 8 ساله)

- ای خدا! کاش همه مادرها مثل قدیم خودشان نان بپزند من مجبور نباشم در صف نان بایستم! (شاهین روحی /11 ساله) Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط zeinab ، مشکات ، منتظر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا