ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
۲ مهر ۱۳۸۹, ۰۶:۰۱ عصر
ارسال: #1
خلاقیت
[/align]
نوار چسب طرح دار متفاوت

[تصویر:  dot_narenji_ir.jpg]

نوار چسب هاي طرح دار علاوه بر داشتن كاربردهاي فانتزي، مي توانند به عنوان يك ابزار كاري مورد استفاده قرار گيرند. براي مثال طرح روي اين نوار چسب به گونه اي انتخاب شده كه مي توان با سياه كردن نقطه هاي سفيد، كلماتي را بر روي آن نوشت. تنها كافي است كه كمي تمركز كنيد تا بتوانيد كلمه مد نظرتان را از داخل دايره ها انتخاب نموده و مابقي را سياه كنيد.

[تصویر:  calander_narenji_ir.jpg]

اين هم يك نوار چسب تقويم دار است كه مي توان در دفاتر كاري براي دسته بندي ها و سر و سامان دادن به فايل ها و بايگاني ها از آنها استفاده نمود. حتي مي توان با در نظر گرفتن يك رديف هفت تايي، مهمترين كار هاي روزهاي هفته را به صورت يك برچسب الصاق شده به شيشه و يا صفحه مانيتور، مقابل چشمانتان داشته باشيد تا آنها را فراموش نكنيد.

[تصویر:  wave_narenji_ir.jpg]

طرح روي اين نوار چسب هم، نمايشي از شكل موج هاي صوتي مي باشد كه مي توان از آن براي تزئين وسايل صوتي و تصويري استفاده كرد.

[تصویر:  bones_narenji_ir.jpg]

طرح روي اين نوار چسب، استخوان بندي ستون فقرات است. فكرش را بكنيد. با ديدن يك هديه كوچك استخوان پيچ چه حالي خواهيد شد!؟

[تصویر:  hashiye_narenji_ir.jpg]

اگر خواستيد بر روي ديوار و يا بردي، حاشيه اي طرح دار ايجاد كيد، مي توانيد از اين نوار چسب حاشيه دار استفاده نماييد.

[تصویر:  metre_narenji_ir.jpg]

اين نوار چسب مي تواند براي خياطها، نجار ها، معماران و حتي مهندسان طراح و نقشه كش مفيد باشد. طرح روي آن درجه بندي بر حسب سانتيمتر را نشان مي دهد.

[تصویر:  label_narenji_ir.jpg]

گاهي اوقات مجبور مي شويد كه با ماژيك با خطي عجيب و غريب بر روي بسته ها بنويسيد كه "شكستني است". طرح اين نوار چسب داراي سه جمله متفاوت مانند: " من شكستني هستم" ،"من را برداريد"، "من شكستني نيستم" با خطي خوانا و پرينت شده، مي باشد

[تصویر:  desian_narenji_ir.jpg]

از اين نوار چسب طرح دار مي توان براي تزئين هديه ها و بسته ها استفاده نمود. اين محصول با نقش و نگار هاي متنوعي براي تزئين توليد شده است.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط کبوتر حرم ، faezeh ، zeinab ، هُدهُد صبا ، zahra khoshkam ، ترنم بهاری
صفحه 3 (پست بالا اولین پست این موضوع است.)
۷ فروردين ۱۳۹۱, ۱۰:۰۶ صبح
ارسال: #21
Thumbs Up RE: خلاقیت
شیرین کاری جالب یک عکاس با قطره های آب [تصویر:  4.gif]

لطفا تا باز شدن كامل عكسها شكیبا باشید

[تصویر:  Persian-Star.org_01.jpg]

[تصویر:  Persian-Star.org_02.jpg]

[تصویر:  Persian-Star.org_03.jpg]

[تصویر:  Persian-Star.org_04.jpg]

[تصویر:  Persian-Star.org_05.jpg]

[تصویر:  Persian-Star.org_06.jpg]

[تصویر:  Persian-Star.org_07.jpg]

[تصویر:  Persian-Star.org_08.jpg]

[تصویر:  Persian-Star.org_09.jpg]

Roseدر انتشار آنچه خوبیست و اثری از عشق در آن هست آخرین نفر نباشیدArrow
من یک اخراجی هستم
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط ترنم بهاری ، mass night wolf ، elham_j ، آشنای غریب
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۱۹ صبح
ارسال: #22
Photo RE: خلاقیت
غـذاهای ابتـکاری برای تحریـک اشتـهای کودکان

دختر 4 ساله من، بسیار بی اشتهاست. خیلی کم غذا می خورد و بیشتر در حال فعالیت است، از لحاظ ظاهری کوچک به نظر می رسد و من نگران سلامتی او هستم، چه باید بکنم؟! این سؤالی است که بسیاری از مادران جوان دارند و گذشته از اینکه این مشکل تنها مربوط به مادران ایرانی نیست، یكی از مهم‌ترین مشكلات و معضلات تغذیه كودكان و نوجوانان رفتارهای تغذیه‌ای نامناسب است كه متأسفانه در بین آنها بسیار زیاد شده است.

تغذیه صحیح، قدرت یادگیری افراد به خصوص كودكان را بالا می‌برد و نخوردن صبحانه اثرات منفی در یادگیری آنها دارد. گرسنه بودن و نخوردن صبحانه در مدت كوتاهی مكانیزم همواستاتیك یا گلوكز خون را در سطح ثابت نگه ‌می‌‌دارد و به عملكرد طبیعی مغز لطمه وارد می‌كند. البته جدای اینکه والدین کودک باید به دلایل بی اشتهایی کودکشان پی ببرند و بطور علمی آنها را درمان کنند ولی از یکسری ابتکارات هم می توان کمک گرفت که در تحریک اشتهای آنها ممکن است تاثیر داشته باشد ... تصاویر زیر را ببینید :

[تصویر:  01.jpg]

[تصویر:  02.jpg]

[تصویر:  07.jpg]

[تصویر:  08.jpg]

[تصویر:  09.jpg]

[تصویر:  10.jpg]

[تصویر:  12.jpg]

[تصویر:  15.jpg]

من یک اخراجی هستم
 سپاس شده توسط ترنم بهاری ، zeinab ، هُدهُد صبا ، mass night wolf ، elham_j ، آشنای غریب
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۲ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۳ صبح، توسط ضحی.)
ارسال: #23
RE: خلاقیت
این آثار خارق العاده تنها با کاغذ و قیچی خلق شده اند

[تصویر:  86639_999.jpg]

[تصویر:  86638_799.jpg]

[تصویر:  86636_769.jpg]

[تصویر:  86633_242.jpg]

[تصویر:  86632_801.jpg]

[تصویر:  86631_568.jpg]

[تصویر:  86628_348.jpg]

[تصویر:  86627_782.jpg]

[تصویر:  86626_129.jpg]

[تصویر:  86623_761.jpg]

برگرفته از : " http://www.newnet.ir "
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط zeinab ، hamed ، mass night wolf ، elham_j ، آشنای غریب ، هُدهُد صبا
۲ تير ۱۳۹۱, ۰۳:۰۷ عصر
ارسال: #24
بسم الله الرحمن الرحیم

هنرمندی با دود!

محمد اوزگار هنرمند مسلمان ترکیه ای است که توانسته به وسیله دود تصاویری را مجسم و در ذهن ما بگنجاند.

به
گزارش روزگارنو، او فردی 42 ساله بوده که تاکنون آثار زیادی از خود به جای
گذاشته است.همچنین وی توانست نام خود را در کتاب گینس به ثبت برساند.

سال
گذشته نمایشگاهی را استانبول برگزار کرده و آثارش را به معرض دید عموم
قرار داد و پولی که بابت بازدید از نمایشگاهش حاصل شد را تماما صرف امور
خیریه کرد.

برخی از آثار وی را میبینیم:

[تصویر:  165964_601.jpg]

[تصویر:  165966_639.jpg]

[تصویر:  165968_634.jpg]

[تصویر:  165969_525.jpg]

[تصویر:  165970_110.jpg]

[تصویر:  165972_100.jpg]

[تصویر:  165973_196.jpg]

[تصویر:  165974_818.jpg]

[تصویر:  165975_613.jpg]

[تصویر:  165976_190.jpg]

یاد شهدایمان بخیر!

من اگر بنشینم، تو اگر بنشینی، چه کسی برخیزد؟

[تصویر:  sisOJG_400.jpg]
 سپاس شده توسط hamed ، elham_j ، mass night wolf ، آشنای غریب
۳۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ صبح، توسط hamed.)
ارسال: #25

طـراحی های خلاقانـه برای بـرخی لـوازم کاربـردی

ایده های جالبی می تواند به خیلی از وسایل قابل استفاده در منزل یا حتی محیط کار، زیبایی ببخشد. هرچند از نظر مفهومی بودن هم جای بحث دارد. مانند کیسه های زباله یا بازسازی طراحی منسوخ شده از نوار کاست و حتی اقامت در آپارتمان در زیر سایه ی ابر ...

کیسه های زباله

جامدادی

[تصویر:  03.jpg]

کیف پول و کارت اعتباری که یادآور نوار کاست است

[تصویر:  04.jpg]

[تصویر:  05.jpg]

یکنوع روشنایی الهام گرفته از ابر

طرحی برای آیفون

تبلیغی برای نکشیدن سیگار

[تصویر:  13.jpg]

[تصویر:  14.jpg]

آهن ربا

[تصویر:  15.jpg]

کیفی برای لپ تاپ

[تصویر:  18.jpg]

[تصویر:  19.jpg]

دکور سه گوش و چندمنظوره

[تصویر:  21.jpg]

[تصویر:  22.jpg]

زیرآب دستشویی و ظرفشویی

[تصویر:  25.jpg]

هدفون

[تصویر:  32.jpg]

پوشه برای نگهداری اوراق

[تصویر:  33.jpg]

من یک اخراجی هستم
 سپاس شده توسط zeinab ، mah19 ، آشنای غریب ، ترنم بهاری
۶ شهريور ۱۳۹۱, ۱۲:۱۸ عصر
ارسال: #26

با صفحه کلید مجازی در آینده زندگی کنید!

[تصویر:  19.jpg]

داشتن یک صفحه کلید مجازی بیشتر شبیه به یک داستان تخیلی است اما در حال حاضر این داستان تخیلی ،به حقیقت پیوسته است.صفحه کلید مجازی لیزری ساخته شده از طریق بلوتوث به گجت های مختلف متصل شده و قابل استفاده است.صفحه کلید مجازی لیزری یاد شده در صورتی که بر روی یک سطح صاف پیاده شود به راحتی قابل استفاده بوده ومشابه تایپ با یک صفحه کلید فیزیکی خواهد بود.

این مکعب لیزری که یک کیبورد مجازی را نمایش می دهد ،ابتدا برای آیفون و آی پد ساخته شده بود که احتمالا خبر های مربوط به آن را در برخی سایت ها دیده و یا شایعات مربوط به استفاده از این کیبورد مجازی در آیفون ۵ اپل را مطالعه کرده باشید ، اما در حال حاضر این گجت برای لپ تاپ ها و یا هر دستگاه بلوتوثی نیازمند به کیبورد بهینه شده و قابل استفاده است.به صورت کلی این کیبورد مجازی برای آیفون ۴s ، تبلت های بلک بری ، آندروئید ۲ و بالاتر، ویندوز فون۷ ،سیستم عامل مک و ویندوز های XP-ویستا-۷ قابل استفاده است.قیمت این کیبورد مجازی در حدود ۱۸۰ دلار است.

برخی ویژگی های دیگر این کیبورد مجازی:

قابلیت تغییر به حالت ماوس و استفاده از آن به عنوان یک ماوس مجازی با انگشت دست
شارژ از طریق USB
باطری های قابل شارژ و استفاده از آن تا ۱۵۰ دقیقه در صورت تایپ مداوم
صفحه کلید QWERTY در اندازه ۱۹ میلی متر
[تصویر:  lineps.gif]

چگونه در یک روز دو بار غروب خورشید را تماشا کنیم؟!

اکتبر سال ۲۰۰۹ احداث برج دوبی یا برج خلیفه به هزینه یک و نیم میلیارد دلاری با ارتفاع ۸۲۹ متر به اتمام رسید، این برج مرتفع‌ترین ساختمان دنیاست. اما آیا می‌دانستید که با استفاده از این برج، می‌توانید در یک روز، دو بار غروب آفتاب را تماشا کنید؟!

کافی است که هنگام غروب در کنار برج باشید و غروب خورشید را تماشا کنید، بعد با آسانسور به سرعت به بالای برج بروید، در این صورت می‌توانید یک بار دیگر منظره غروب را ببینید! در واقع هر ساختمانی اگر به اندازه کافی بلند باشد و امکان حرکت سریع به بالای آن را بدهد، می‌تواند همین امکان را به ما بدهد. تفاوت بین زمان غروب آفتاب در پایین و بالای برج سه دقیقه است!

منبع : خوارزمی

[تصویر:  lineps.gif]

"نخ چسب کارتن" نوآورانه‌ترین ابداع برای حل مشکل "چسب کارتن"!

یکی از مشکلات و شاید بدترین مشکل استفاده از چسب کارتن در هنگام بسته‌بندی و حمل و نقل اشیاء، مشکل جدا کردن آن از سطح کارتن و باز کردن بسته‌بندی پس از استفاده است. چسب‌های کارتن فعلی اگر چه در هنگام بسته‌بندی کاملا به درد بخور به حساب می‌آیند اما در مقصد برای باز کردن به مشکلات خاص خود بر می‌خورند اما با چسب کارتن یا چسب پهن جدیدی که اخیرا عرضه شده است فکر کنم دیگر این موضوع به آسانترین کار در هنگام رسیدن به مقصد تبدیل شود.

[تصویر:  11.jpg]

در چسب کارتن جدید عرضه شده از راه‌حلی به نام "بند ناف (Rip Cord)" استفاده کرده‌اند و اتفاقا محصول جدید را با همین نام عرضه خواهند کرد که در آن نوار نازکی مانند نخ اسکناس از میانه چسب تا انتهای آن کشیده شده است و هنگامی که شما آن را می‌کشید چسب درست از میانه به دو قسمت تقسیم می‌شود.

به نظر می‌رسد صرف‌نظر از اینکه چگونه دقیقا چشب را در میانه درب کارتن بچسبانیم که این نخ دقیقا در وسط آن بیفتد این ایده راه‌حل خوبی به جای استفاده از تیغ و خطرات آن و یا گاهی اوقات کلید برای باز کردن کارتن باشد! به هر حال این هم فکری بوده است که به ذهن خلاق طراح آن رسیده است!

منبع : خوارزمی

Up Mouse، محصولی جدید برای کاهش آسیب های دست

یک محقق دانشگاه کلمبیا که در پی استفاده مداوم از ماوس معمولی دچار عارضه صدمات کشیدگی مکرر(RSI) شده بود، دست به ساخت نوع پیشرفته‌ای از این دستگاه زده که بجای فشار دست به پایین برای اجرای خواسته، انگشتن به سمت بالا حرکت می‌کنند.

ماوس جدید دانیل بنامی "آپ ماوس" نام داشته که در آن دکمه‌های کلیک در بالای انگشتان قرار گرفته‌اند. در یک ماوس معمولی، نیروی فشار با استفاده از تاندونهای فلکسور ایجاد می‌شود. این عضلات منجر به بسته شدن دست می‌شوند.با آپ ماوس، نیروی مورد نیاز برای کلیک کردن توسط اکستانسورها تامین می‌شود که برای باز کردن دست مورد استفاده هستند. این کار باعث یک حرکت متفاوت شده و می‌تواند درد ایجاد شده توسط RSI را کمتر کند.

بنامی برای آزمایش این ایده دست به ساخت یک نمونه پیش‌ساخت زیبا از این ماوس زده است. ازآنجایی که وی از درد ایجاد شده توسط یک ماوس معمولی رنج می‌برد، توانست از شرایط خود برای آزمایش میزان کاهندگی درد توسط این دستگاه استفاده کند. وی پس از سه ماه استفاده از این دستگاه، کارکرد آن را عالی توصیف کرد. این مبدع آمریکایی برای آزمایش سودمند بودن این دستگاه برای افراد پیشنهاد کرده که انگست اشاره را بر روی یک ماوس معمولی تا ۱۰ بار بالا ببرند. اگر این شیوه برای آنها احسااس بهتری را به ارمغان می‌آورد، در آن زمان این جایگزین برای آنها جوابگو خواهد بود.

[تصویر:  06.jpg]

یکی از ویژگیهای غایب در این نمونه، چرخ اسکرول است که بنامی در حال کار بر روی آن است.این ماوس برای هر دو گروه راست و چپ دست قابل انطباق است.

منبع : ورلد آی تی

من یک اخراجی هستم
 سپاس شده توسط مریم گلی ، zeinab ، آشنای غریب ، ترنم بهاری
۸ شهريور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ عصر
ارسال: #27
انگشـت نـگاری به مفهـوم واقـعی !

mall">انگشت نگاری شاید برای هر شخصی چندان خوشایند نباشد. یه ضرب المثل چینی میگه که انگشتان تمیز بهتر از انگشتان استامپی است!
:
D اما برخی افراد هم هستند که بی خیال از این مسائل آنرا به هنر تبدیل کرده اند و حتی رکوردهایی هم برای خودشان ثبت کرده اند.

الگوهای انتزاعی و نقاشی هایی که در این ایمیل می بینید حاصل کار هنری "جودیت براون" هنرمند آمریکایی است که با استفاده از پودر ذغال، اثر انگشتانش را اینگونه به نمایش گذاشته است. از جمله مهارت های او در اینکار اینست که از هر دو دست به طور همزمان برای طراحی هایش استفاده می کند که یک تقارن ذاتی و نادر برای بدن محسوب می شود.

mall">

[تصویر:  06.jpg]

[تصویر:  08.jpg]

[تصویر:  10.jpg]

[تصویر:  16.jpg]

من یک اخراجی هستم
 سپاس شده توسط ترنم بهاری ، zeinab ، مریم گلی
۱۹ شهريور ۱۳۹۱, ۱۰:۲۳ صبح
ارسال: #28
مجمـوعه ای از تبلیـغات جـالب و خلاقـانه
امروزه چنین برآورد می شود که تبلیغات، نقش بسزایی در تولید و عرضه ی بسیاری از کالاها و خدمات دارد. بعلاوه تاثیر آن و خصوصا بکارگیری خلاقیت در طرح آن باعث می شود موتور تجارت شتاب بیشتری بگیرد. بطوریکه تولیدکنندگان کالا و فروشندگان، چشم به هنر معماران و طراحان تبلیغاتی دوخته اند که حاصل کار خستگی ناپذیر آنان است. قرار دادن برخی نکات مبهم و نهفته در طرح، شوخ طبعی و غیر منتظره قلمداد کردن برخی سوژه ها، خود حکایت از نوآوریها در این مقوله دارد. با هم تعدادی از این تبلیغات خلاقانه را می بینیم<font

ا[تصویر:  49.jpg]

ادامه دارد.....

من یک اخراجی هستم
 سپاس شده توسط zeinab
۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۸ صبح
ارسال: #29
بـالش های دیـدنی با لوگـوهای معـروف نـت

[تصویر:  03.jpg]

من یک اخراجی هستم
 سپاس شده توسط mah19 ، zeinab ، مریم گلی
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۷ عصر
ارسال: #30
طرح هایی خـلاقانه و متـفاوت از سـاعت

[تصویر:  Clock_Persian-Star.org_02.jpg]

[تصویر:  Clock_Persian-Star.org_03.jpg]

[تصویر:  Clock_Persian-Star.org_04.jpg]

[تصویر:  Clock_Persian-Star.org_05.jpg]

[تصویر:  Clock_Persian-Star.org_06.jpg]

[تصویر:  Clock_Persian-Star.org_07.jpg]

[تصویر:  Clock_Persian-Star.org_08.jpg]

[تصویر:  Clock_Persian-Star.org_09.jpg]

[تصویر:  Clock_Persian-Star.org_10.jpg]

[تصویر:  Clock_Persian-Star.org_11.jpg]

• Rose بودیم کسی پاس نمیداشت که هستیم باشد که نباشیم و بدانند که بودیمBrokenhead
 سپاس شده توسط مریم گلی ، hamed ، گمنام
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا