ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تست روانشناسی
۲۴ خرداد ۱۳۸۹, ۱۰:۰۱ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۸۹ ۱۰:۰۳ صبح، توسط کبوتر حرم.)
ارسال: #1
تست روانشناسی
سلاااااااااام

عیدتون مبارک

بی مقدمه می گم نمی دونم چه قدر اهل روح و روان آدمی هستید؟؟؟
یا چقدر دلتون می خواد روح و روان یه نفرو بیارید پایین و مخشو تلیت کنید ؟؟؟؟Big Grin
یا چقدر دوست دارید وقتی تو یه جمعی هستید من باب شوخی ملت و بزارید سر کار؟؟؟؟
اما یه سوال؟؟؟
تا حالا با تست های روان شناسی رو به رو شدید؟؟؟
اهل تست زدن هستید؟؟؟
یا فکر می کنید چرنده و واقعیت نداره و فقط به درد سر کار گذاشتن می خوره؟؟؟

من یکی که به هر چی من باب سر کاری نگاه کنم به این یکی این مدلی نگاه نمی کنم.
مخصوصاً تست های هوش، که خیلی باحالن ....
اوایل به تست های روان شناسی هم با دید طالع بینی و فال و صرفاً جهت سرگرمی نگاه می کردم، اما الان تا حدود خیلی زیادی قبولشون دارم چون واقعاً جواب تست ها متناسب با روحیات آدما در میاد. البته به جز موارد نادر...

حالا می خوام براتون یه تست بزارم.( می دونید من فکر می کنم تالار یه کمی هم به طنز و سرگرمی نیاز داره)
البته خوشحال میشم اگه شما هم از این تست ها داشتید بزارید.

آزمونی ساده !

ساده ترین اشکال هندسی را به یاد بیاورید مربع،مستطیل،مثلث،دایره و منحنی ، سپس خیلی سریع و بدون آنکه زیاد به مغزتان فشار بیاورید شکلی را انتخاب کنید که بیشتر از همه می پسندید.

آزمونی روانشناسی پیش روی شماست که با توجه به انتخابتان به سرعت نشان می دهد که شما در زندکی چه جور آدمی هستید و احتمال موفقیتان در چه مشاغلی بیشتر است!!!

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcQ-ZD_iIZqFSfZpRm-xxLT...xDLhNJO-cY]

آقاجان بدانید و بدانند که لبخند رضایت شما را با هیچ چیز عوض نخواهیم کرد
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط faezeh ، مشکات ، یوسف زهرا ، zeinab ، هُدهُد صبا ، Montazer Almahdi
صفحه 6 (پست بالا اولین پست این موضوع است.)
۲۲ شهريور ۱۳۸۹, ۰۶:۱۴ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهريور ۱۳۸۹ ۱۰:۵۰ عصر، توسط کبوتر حرم.)
ارسال: #51
RE: تست روانشناسی
سلام ذوالقرنین جان(معاونت فرهنگی اسبق،کورش خدا بیامرز[تصویر:  Mrgreen.gif])

ممنون عزیزم،وای خدای من باحال ترین تست روانشناسی بود...[تصویر:  tanx1.gif]
عین عین خودمه...
واقعاً همینه،همش درسته...

من شهریوری هستم ولی اصلاً توقع ندارم برای تهیه ی کادوی تولدم خودتون رو به زحمت بندازید،مهم به یاد هم بودنه...Big Grin

راستی جناب سفیر عشق یه موقع خدای نکرده تعریف از خود نباشه...[تصویر:  Mrgreen.gif]

[تصویر:  imam_reza_06.jpg]

سپاس شده توسط safirashgh ، ذوالقرنین
۲۳ شهريور ۱۳۸۹, ۱۲:۳۴ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهريور ۱۳۸۹ ۱۱:۱۸ صبح، توسط safirashgh.)
ارسال: #52
بسم الله الرحمن الرحیم

کبوتر حرم

پیشاپیش تولد سال آینده تون رو تبریک میگم هرچند بانوان گرامی از گفتن حقیقت " سن واقعیشان " خو د دارمی کنند

وهر فردی بپرسد کم از عملیات شهادت طلبانه ندارد Smile

خب در واقع بحث شخصیت شناسی جناب خدابیامرز کورش عزیز را نمی شود کتمان کرد واقعیت دارد _ جسارت بنده را ببخشید ذوالقرنین _

خب چه کنیم دیگر دست تقدیر ما را در این ماه مبارک و میمون Smile قرارداد

بی خود نیست که خود را سفیر عشق نامیدیم

ما خود را سفیر عشق نامیدیم شما نیز چنین کنید

در ضمن جناب ذوالقرنین روح مبارکمان را قدری تلطیف نمودید سپاس

دقیقا تست هم با شخصیت شما مطابق بود چون بود که خود را به مریضی می زنند . خب پس دوستان قرآنی یح تمل شما را در پارتی های خود دعوت نمی کنند

بسم الله الرحمن الرحیم
حسبنا الله و نعم الوکیل ... آل عمران 173...پشت و پناه ما خداست و چه پشت و پناه خوبی.
 سپاس شده توسط کبوتر حرم
۲۳ شهريور ۱۳۸۹, ۰۳:۳۰ عصر
ارسال: #53
دوستان سلام :

واقعا منو شرمنده کردید از بابت این همه تبریک بابت تغییر نام SadSadSad
تو رو خدا دیگه شرمنده نفرمایید ، من چه طور میتونم این همه لطف شما رو جبران کنم ؟huh:Huh

به هر حال خوشحالم که از این تست خوشتون اومده ، به " کبوتر عزیزم " هم تبریک عرض میکنم ایشالا که به همه آرزوهای قشنگتون برسید ، البته من قبلا تبریک خودمو خدمت شما ابلاغ کردم ... متوجه که هستید ؟Big GrinSmileBig Grin

و چون قول دادم که این تست جذاب و هیجانی و البته جنجال برانگیز رو زودتر تموم کنم ، پس میریم سراغ متولدین فصل لطیف و بارونی پاییز !!!

متولدین مهر : مس

متولدین مهر سودمندی فلز مس را که فلز هم آهنگی آنهاست بازتب می دهند. از هر گونه بی ادبی و بی نزاکتی تنفر دارند ولی با وجود این اگر تابلویی روی دیوار خانه تان کج باشد ، آن را صاف می کنند و اگر صدای تلویزیون تان زیاد باشد آن را کم می کنند .

آنها عاشق مردم هستند ولی از اجتماعات بزرگ بدشان می آید. مانند کبوتران صلح دائم این طرف و آنطرف می روند.و به میانجیگری می پردازند و صلح و صفا برقرار می کنند.انسانهایی بامحبت و دلپذیر هستند ولی گاهی اوقات بداخلاق واخمو می شوندو از دستور دادن به دیگران خوششان می آید.

متولدین آبان: آهن

در بین متولدین آبان آدم عصبی و بی قرارخیلی کم دیده می شود و این در اثر فلز درونی شخصیت آنهاست ٬ با وجود این آنها خیلی رقیق القلب بوده و نسبت به افراد ناتوان و درمانده خیلی دلسوز هستند. متولدین آبان هرگز هدیه یا محبت کسی را فراموش نمی کنند و فورا در جستجوی جبران آن برمی ایند.

از طرف دیگر ظلم و بی عدالتی را نیز فراموش نمی کنند و در مقابل آن واکنش های متفاوتی را از خود بروز می دهند. به خانواده و روابط خانوادگی اهمیت زیادی می دهند و رفتارشان با کودکان ملایم و عطوفت آمیز است.

متولدین آذر : قلع

در میان متولدین آذر به ندرت می توان کسی را پیدا کرد که شوخ طبع و بذله گو باشد و همین تعداداندک نیز که در گفتن لطیفه چنان خام هستندکه هیچ کس به آنها نمی خندد.

اگر چه متولدین آذر حافظه ای بسیار قوی دارند ولی گاهی فراموش می کنند که کت خود را کجا گذاشته اند آنها هرگز نمی توانند دروغگوی ماهری باشند هیچ کس حتی برای یک لحظه نمی تواند دروغ آنها را باور کند.

ریا کاری و دروغ گویی اصلا با مزاج آنها سازگار نیست و هر وقت سعی به انجام این کار نمایند به زودی دستشان رو می شود . متولدین آذر ٬ چه کم رو چه پررو ٬ در زمینه عشق همیشه آماده اند که شانس خود را امتحان کنند و خود را به آب و آتش بزنند.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط مشکات ، یوسف زهرا ، zeinab ، کبوتر حرم ، مصباح
۲۴ شهريور ۱۳۸۹, ۱۰:۲۶ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهريور ۱۳۸۹ ۱۱:۱۷ صبح، توسط safirashgh.)
ارسال: #54
بسم الله الرحمن الرحیم

چه نیکو بود شما نام سنگ های متولدین رو قرار می دادید تا دوستان با سنگ ماه متولد شدشون هم آشنا بشوند و به دنبال خاصیت آن ها باشند

سپاس

بسم الله الرحمن الرحیم
حسبنا الله و نعم الوکیل ... آل عمران 173...پشت و پناه ما خداست و چه پشت و پناه خوبی.
۲۵ شهريور ۱۳۸۹, ۱۰:۲۹ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهريور ۱۳۸۹ ۱۰:۳۳ عصر، توسط ذوالقرنین.)
ارسال: #55
[/color]
متولدین دی : سرب[/color]

اگر چه فلز درونی متولد دی او را به
تبدیل ساخته است اما او است که دارد.

متولد دی همه کسانی را که باعث صعود آنها شده اند بسیار ستایش می کنند . آنها خواستار پیروزی و موفقیت هستند و
. در شخصیت متولد دی همیشه اندکی افسردگی و غم همراه با جدیت وجود دارد. اما هیچ یک از این دو خصوصیت باعث نمی شود که اواز دست بر دارد . متولد دی به حدی است که به راحتی می توانید زمام امور را به دستش بسپارید.

متولدین بهمن: اورانیوم

فلز درونی متولدین بهمن یک فلز حقیقی نیست و یک
است که فقط در ترکیبات یافت می شود .

اورانیوم می تواند
گردداز همین رو تلاش برای محدود کردن آنها و مجبورساختن شان به انجام کاری مثل کوشش برای به دام انداختن طوفان زمستانی در یک بطری است .

متولدین بهمن
ولی هرگز سعی نمی کند عقیده اش را به شما تحمیل کند. یک بهمنی برای احساس امنیت دور و اطراف خود را شلوغ می کند و ولی گاهی اوقات به یکباره در پیله تنهایی خود فرو می رود و دلش می خواهد تنها باشد.

متولدین اسفند[color=#FF0000]: قلع

فلز متولد اسفند ٬ آهن ٬ جیوه ٬ طلا و یا سرب نیست بلکه آلیاژی از فلزهاست که نشانگر
این افراد است. آنها قوی تر از آن هستند که می پندارید و عاقل تر ازآن که می شناسید ولی تا زمانی که خودشان راز وجود شان را کشف نکنند ٬ راز آنها همواره پوشیده و مخفی باقی خواهد ماند.

یک متولد اسفندتمایل چندانی به آرزوهای دنیوی ندارد٬ همچنین برای مقام ٬ قدرت و یا رهبری ارزشی قائل نیست و ثروت و مال دنیا برای او جذابیتی ندارد. او به آینده هیچ اشتیاقی ندارد و نسبت به آن بی خیال است. در مورد گذشته نیز دانشی شهودی دارد و در مورد امروز
[color=#C71585]است

ببخشید اگه همش رنگی شد ، نمیدونم چرا قاتی کرده ؟؟؟؟ فکر کنم تمام رنگی بهتر از تمام سیاه باشه !!!
 سپاس شده توسط مشکات ، zeinab ، safirashgh ، کبوتر حرم ، منتظر
۲۸ شهريور ۱۳۸۹, ۰۱:۵۷ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهريور ۱۳۸۹ ۰۲:۰۲ عصر، توسط کبوتر حرم.)
ارسال: #56
سلام

ذوالقرنین جان مرسی عزیزم،بله ملتفتم و بسی ممنون.[تصویر:  rose.gif]

جناب سفیر عشق مگر امسال و این شهریور رو ازمون گرفتن؟؟؟[تصویر:  think.gif]
حالا کو تا سال دیگه ...
[تصویر:  nababa.gif]
در ضمن طلا که پاکه چه منتش به خاکه؟؟؟[تصویر:  sorry.gif]
ما که 14 سالمون بیشتر نیست،چرا باید از گفتن حقیقت طفره بریم؟؟!!![تصویر:  think.gif][تصویر:  question.gif]

سپاس شده توسط safirashgh ، ذوالقرنین
۲۸ شهريور ۱۳۸۹, ۰۲:۴۳ عصر
ارسال: #57
Heart RE: تست روانشناسی
تست خیلی ی ی قشنگی ی ی ی بودددد

به خودم و همه ی مردادی ها افتخار میکنم

سلام من به بقیع و چهار قبر غریبش
 سپاس شده توسط ذوالقرنین
۲۸ شهريور ۱۳۸۹, ۰۵:۵۸ عصر
ارسال: #58
بسم الله الرحمن الرحیم
مبروک جناب کبوتر حرم

درضمن مارو با بانوان چه کار

به اندازه ی کافی جناب مشکات چماغو ... نشانمان داده اند . ابهت شما با نوان چه کار ها که نمی کند

بسم الله الرحمن الرحیم
 سپاس شده توسط کبوتر حرم
۲۸ شهريور ۱۳۸۹, ۱۰:۲۱ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهريور ۱۳۸۹ ۱۰:۲۹ عصر، توسط ذوالقرنین.)
ارسال: #59
سلام :

این بارم یه تست روانشناسی دیگه براتون میذارم ، امیدوارم مثل تست قبلی خوشتون بیاد . جواباتونو بدید تا جواب تست رو بذارم .

تست روانشناسی شخصیت از روی تصاویر

تصوير مورد علاقه خود را انتخاب كنيد . توجه داشته باشيد كه رنگ و شكل ، هر دو براي شما خوشايند باشند . سپس توضيح مربوط به هر شكل را بخوانيد و ببينيد چه شخصيتي داريد.

[تصویر:  1.jpg] 1

[تصویر:  2.jpg] 2

[تصویر:  3.jpg] 3

[تصویر:  4.jpg] 4

[تصویر:  5.jpg] 5

[تصویر:  6.jpg] 6

[تصویر:  7.JPG] 7

[تصویر:  8.jpg] 8
 سپاس شده توسط منتظر ، Montazer Almahdi
۲۸ شهريور ۱۳۸۹, ۱۰:۳۸ عصر
ارسال: #60
سلام

آخجوووووووووووووون،بازم یه تسته دیگه....

من شکل شماره 4 رو خیلییییییییییی دوست دارم.
بعدش هم یکم شکل 6و7

ذوالقرنین جان زود جواب بدیا،منتظریم.

سپاس شده توسط ذوالقرنین
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان