ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تست روانشناسی
۲۴ خرداد ۱۳۸۹, ۱۰:۰۱ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۸۹ ۱۰:۰۳ صبح، توسط کبوتر حرم.)
ارسال: #1
تست روانشناسی
سلاااااااااام

عیدتون مبارک

بی مقدمه می گم نمی دونم چه قدر اهل روح و روان آدمی هستید؟؟؟
یا چقدر دلتون می خواد روح و روان یه نفرو بیارید پایین و مخشو تلیت کنید ؟؟؟؟Big Grin
یا چقدر دوست دارید وقتی تو یه جمعی هستید من باب شوخی ملت و بزارید سر کار؟؟؟؟
اما یه سوال؟؟؟
تا حالا با تست های روان شناسی رو به رو شدید؟؟؟
اهل تست زدن هستید؟؟؟
یا فکر می کنید چرنده و واقعیت نداره و فقط به درد سر کار گذاشتن می خوره؟؟؟

من یکی که به هر چی من باب سر کاری نگاه کنم به این یکی این مدلی نگاه نمی کنم.
مخصوصاً تست های هوش، که خیلی باحالن ....
اوایل به تست های روان شناسی هم با دید طالع بینی و فال و صرفاً جهت سرگرمی نگاه می کردم، اما الان تا حدود خیلی زیادی قبولشون دارم چون واقعاً جواب تست ها متناسب با روحیات آدما در میاد. البته به جز موارد نادر...

حالا می خوام براتون یه تست بزارم.( می دونید من فکر می کنم تالار یه کمی هم به طنز و سرگرمی نیاز داره)
البته خوشحال میشم اگه شما هم از این تست ها داشتید بزارید.

آزمونی ساده !

ساده ترین اشکال هندسی را به یاد بیاورید مربع،مستطیل،مثلث،دایره و منحنی ، سپس خیلی سریع و بدون آنکه زیاد به مغزتان فشار بیاورید شکلی را انتخاب کنید که بیشتر از همه می پسندید.

آزمونی روانشناسی پیش روی شماست که با توجه به انتخابتان به سرعت نشان می دهد که شما در زندکی چه جور آدمی هستید و احتمال موفقیتان در چه مشاغلی بیشتر است!!!

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcQ-ZD_iIZqFSfZpRm-xxLT...xDLhNJO-cY]

آقاجان بدانید و بدانند که لبخند رضایت شما را با هیچ چیز عوض نخواهیم کرد
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط faezeh ، مشکات ، یوسف زهرا ، zeinab ، هُدهُد صبا ، Montazer Almahdi
صفحه 3 (پست بالا اولین پست این موضوع است.)
۱۰ مرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۱۳ عصر
ارسال: #21
RE: تست روانشناسی
بسم الله الرحمن الرحیم

الوعده وفا

امتیازهایتان را جمع بزنید. عدد به دست آمده را با جدول زیر مقایسه كنید و شخصیت خودتان را بشناسید.

نتیجه گیرى
* اگر امتیاز شما بالاى ۶۰ است: دیگران در ارتباط و رفتار با شما شدیداً مراقب و هوشیار هستند آنها شما را مغرور، خودمحور و بى نهایت سلطه جو مى دانند، گرچه شما را تحسین مى كنند و به ظاهر مى گویند«كاش من جاى تو بودم!!» اما معمولاً به شما اعتماد ندارند و نسبت به ایجاد رابطه اى عمیق و دوستانه بى میل و فرارى هستند.
* اگر از ۵۱ تا ۶۰ امتیاز دارید: بدانید دوستان شما را تحریك پذیر مى دانند، بدون فكر عمل مى كنیدو سریع از موضوعات ناخوشایند برآشفته مى شوید ، علاقه مند به رهبرى جمع و تصمیم گیریهاى سریع دارید (هرچند اغلب درست از كار درنمى آیند!) دیگران شما را جسور و اهل مخاطره مى دانند. كسى كه همه چیز را تجربه و امتحان مى كند، از ماجراجویى لذت مى برد و در مجموع به دلیل ایجاد شرایط و بستر هیجانات توسط شما، از همراهى تان لذت مى برند.
* اگر از ۴۱ تا ۵۰ امتیاز به دست آوردید: به خود امیدوار باشید ، دیگران شما را بانشاط، سرزنده، سرگرم كننده و جالب و جذاب مى بینند. شما دائماً مركز توجه جمع هستید و از تعادل رفتارى خوبى بهره مند هستید. فردى مهربان، ملاحظه كار و فهمیده به نظر مى رسید. قادر هستید به موقع باعث شادى و خوشى دوستانتان شوید و اسباب هلهله و خنده آنها را فراهم كنید و در همان شرایط و در صورت لزوم بهترین كمك بر اعضاى گروه هستید.
* اگر ۳۱ تا ۴۰ امتیاز نصیب شما شد: بدانید در نظر سایرین معقول، هوشیار، دقیق ، ملاحظه كار و اهل عمل هستید. همه مى دانند شما باهوش و با استعداد هستید اما مهمتر از همه فروتن و متواضع هستید. به سرعت و سادگى با دیگران باب دوستى را باز نمى كنید. اما اگر با كسى دوست شوید صادق، باوفا و وظیفه
شناس هستید. اما انتظار بازگشت این صداقت و صمیمیت از طرف دوستانتان را دارید گرچه سخت دوست مى شوید اما سخت تر دوستى ها را رها مى كنید.
* از ۲۱ تا ۳۰ امتیاز : در نظر سایرین فردى زحمت كش هستید اما متأسفانه گاهى اوقات ایرادگیر هستید. شما بسیار بسیار محتاط و بى نهایت ملاحظه كار به نظر مى رسید. زحمتكشى كه در كمال آرامش و با صرف زمان زیاد در جمع بار دیگران را بردوش مى كشد و بدون فكر و براساس تحریك لحظه اى و آنى هرگز نظر نمى دهد. دیگران مى دانند شما همیشه تمام جوانب كارها را مى سنجید و سپس تصمیم مى گیرید.
* و اگر كمتر از ۲۱ امتیاز داشتید: دیگران شما را خجالتى، عصبى و آدمى شكاك و دودل مى دانند شخصى كه همیشه سایرین به عوض او فكر مى كنند، برایش تصمیم مى گیرند و از او مراقبت مى كنند. كسى كه اصلاً تمایل به درگیرشدن در كارهاى گروهى و ارتباط با افراد دیگر را ندارد!

بسم الله الرحمن الرحیم
حسبنا الله و نعم الوکیل ... آل عمران 173...پشت و پناه ما خداست و چه پشت و پناه خوبی.
 سپاس شده توسط کبوتر حرم ، ذوالقرنین ، zeinab ، مشکات ، یوسف زهرا ، Montazer Almahdi
۱۱ مرداد ۱۳۸۹, ۰۸:۳۵ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۸۹ ۰۸:۳۷ عصر، توسط کبوتر حرم.)
ارسال: #22
سلام به همگی

جناب سفیر عشق بابت تست شما هم ممنون، به ما بسی روحیه داد و به عرضمون رسوند که امیدوار باشیم...Smile

مشکات جان، عزیز دلم بنده عرض کردم با توجه به پست ها شخصیت شناسی بفرمایید؛ نه اینکه پای شب امتحان رو وسط بکشید...Big Grin
در هر صورت نظر لطف شماست و ممنون بابت جوابتون.

شما هم با توجه به پست هاتون فردی صبور و مهربون هستید که دوست نداره دل کسی رو برنجونه...
ملایم و خوش رفتار که اصلاً از ریسک کردن خوشش نمیاد...
کمی محافظه کار و از اون آبجی هایی که با پنبه سر می برن...Big Grin
امین هستید و واقعاً برای رفاقت ارزش زیادی قائل هستید...Wink

[تصویر:  imam_reza_01.jpg]

سپاس شده توسط مشکات
۱۱ مرداد ۱۳۸۹, ۱۰:۲۶ عصر
ارسال: #23
سلام
"کبوتر حرم" عزیز ممنون، شما لطف داری ولی قرار نشد الکی تعریف کنیا!
با این حرفایی که زدی یه خورده به صادق بودنت شک کردم!

جناب "سفیر عشق" شما امتیاز خودتونو نگفتید.

از خود به خدا هیچ نگوییم و نپرسیم .:. ما هم به خدا گر به خود آییم ، خداییم

[تصویر:  1_emza_22.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط کبوتر حرم
۱۱ مرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۰۳ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۸۹ ۱۱:۰۴ عصر، توسط کبوتر حرم.)
ارسال: #24
سلام

ببخشید یادم رفت بگم که اونا رو جهت شوخی نوشتمBig Grin
به جونه خودم من صادقمBig Grin
اصلاً بد اخلاق و غرغرو هستی،خوبه؟Big Grin

یک تست روان شناسی
.
سوالی رو که در پایین متن مشاهده می کنید و یک تست روانشناسی است . متن را با دقت بخوانید تک تک کلمات در جواب نهایی تاثیر دارند :
یک زن در مراسم ختم مادر خود ، مردی را می بیند که قبلا او را نمی شناخت. او با خود اندیشید که این مرد بسیار جذاب است. او با خود گفت او همان مرد رویایی من است
و در همان جا عاشق او می شود .اما هیچگاه از او تقاضای شماره نمی کند و دیگر آن مرد را نمی بیند. چند روز بعد او خواهر خود را می کشد .

به نظر شما انگیزه ی او از قتل خواهر خود چه بوده است ؟

[تصویر:  imam_reza_01.jpg]

۱۱ مرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۴۱ عصر
ارسال: #25
سلام.

Huh Huh Huh

ما جز محبت مادری ز زهرا ندیده ایم ***** ما ها لباس عیدمان را محرم خریده ایم

تاخواست قلم ،نقطه ضعفش بنگارد*****بیچاره ندانست علی نقطه ندارد
۱۱ مرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۵۰ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۸۹ ۱۱:۵۲ عصر، توسط faezeh.)
ارسال: #26
سلام :

ووووو

می بینم که مسئله پلیسی شد Big GrinBig GrinCoolCool

خوب اولین جوابی که به ذهن من رسید این بود که می فهمه خواهرش با اون آقای خوشتیپ ازدواج کرده ، یا دوستی داشته یا از این مدل جوابا ولی مطمئنم که جوابش این نیست
Big GrinBig Grin
SmileSmile
HuhHuh
 سپاس شده توسط کبوتر حرم
۱۲ مرداد ۱۳۸۹, ۰۱:۱۲ صبح
ارسال: #27
سلام

به نظر من فکر کنم که خواهرش با آقاه دوست میشه به همین سادگی.
خوب حدس زدم خانم ها.Big Grin

**خداوند ماشين در حال حركت را هدايت مي كند نه ماشين از كار افتاده را **
Idea
 سپاس شده توسط کبوتر حرم
۱۲ مرداد ۱۳۸۹, ۰۳:۴۷ عصر
ارسال: #28
به نام خدا

یکم شبه بر انگیزه

اولا فرمودید یک " زن " خب شاید ایشون قبلا ازدواج کرده باشن

دوما ممکنه که خواهر این زن مادرشون رو به قتل رسونده باشند

سوما : ....

بسم الله الرحمن الرحیم
حسبنا الله و نعم الوکیل ... آل عمران 173...پشت و پناه ما خداست و چه پشت و پناه خوبی.
 سپاس شده توسط کبوتر حرم
۱۲ مرداد ۱۳۸۹, ۰۶:۳۵ عصر
ارسال: #29
به نام خدا
سلام به کاربران
به نظر من که می خواسته این کار رو کنه تا برای خواهرش مراسم ختم بگیرن تا بتونه دوباره اون مرد رو ببینه تاشاید ایندفعه از او شماره تلفن بگیرد.(شاید دلتنگ شده بوده.)

یاد شهدایمان بخیر!

من اگر بنشینم، تو اگر بنشینی، چه کسی برخیزد؟

[تصویر:  sisOJG_400.jpg]
 سپاس شده توسط کبوتر حرم ، safirashgh
۱۳ مرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۱۰ صبح
ارسال: #30
سلام
واییییییییییییی!!!!!!!!![تصویر:  42.gif]
زینب جون من اصلاً باورم نمیشهههههههههه!!!![تصویر:  55.gif]
شما که دختر خوبی بودییییییی.........

و اما پاسخ :

ان زن امید داشت که در مراسم ختم خواهرش شاید ان مرد را دوباره ببنید .
اگر توانستيد به این سوال پاسخ صحیح بدهید احتمالا شما یک بیمار روانی یا psychopath هستید .
یکی از بزگترین روانشناسان امریکایی این تست را بر روی افراد زیادی انجام داد تا به این نتیجه برسد که چه کسانی پاسخ صحیح می دهند .
نکته ی جالب این كه اکثر قاتل های سریالی به راحتی و سرعت توانستند جواب صحیح بدهند .
بنابراین اگر پاسخ شما صحیح بود احتمالا شما یکی از قاتل های سریالی آینده خواهید بود .
سعي كنيد در رفتار خود تجديد نظر كنيد!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!! [تصویر:  19.gif] [تصویر:  19.gif]

[تصویر:  imam_reza_04.jpg]

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا