ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تست روانشناسی
۲۴ خرداد ۱۳۸۹, ۱۰:۰۱ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۸۹ ۱۰:۰۳ صبح، توسط کبوتر حرم.)
ارسال: #1
تست روانشناسی
سلاااااااااام

عیدتون مبارک

بی مقدمه می گم نمی دونم چه قدر اهل روح و روان آدمی هستید؟؟؟
یا چقدر دلتون می خواد روح و روان یه نفرو بیارید پایین و مخشو تلیت کنید ؟؟؟؟Big Grin
یا چقدر دوست دارید وقتی تو یه جمعی هستید من باب شوخی ملت و بزارید سر کار؟؟؟؟
اما یه سوال؟؟؟
تا حالا با تست های روان شناسی رو به رو شدید؟؟؟
اهل تست زدن هستید؟؟؟
یا فکر می کنید چرنده و واقعیت نداره و فقط به درد سر کار گذاشتن می خوره؟؟؟

من یکی که به هر چی من باب سر کاری نگاه کنم به این یکی این مدلی نگاه نمی کنم.
مخصوصاً تست های هوش، که خیلی باحالن ....
اوایل به تست های روان شناسی هم با دید طالع بینی و فال و صرفاً جهت سرگرمی نگاه می کردم، اما الان تا حدود خیلی زیادی قبولشون دارم چون واقعاً جواب تست ها متناسب با روحیات آدما در میاد. البته به جز موارد نادر...

حالا می خوام براتون یه تست بزارم.( می دونید من فکر می کنم تالار یه کمی هم به طنز و سرگرمی نیاز داره)
البته خوشحال میشم اگه شما هم از این تست ها داشتید بزارید.

آزمونی ساده !

ساده ترین اشکال هندسی را به یاد بیاورید مربع،مستطیل،مثلث،دایره و منحنی ، سپس خیلی سریع و بدون آنکه زیاد به مغزتان فشار بیاورید شکلی را انتخاب کنید که بیشتر از همه می پسندید.

آزمونی روانشناسی پیش روی شماست که با توجه به انتخابتان به سرعت نشان می دهد که شما در زندکی چه جور آدمی هستید و احتمال موفقیتان در چه مشاغلی بیشتر است!!!

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcQ-ZD_iIZqFSfZpRm-xxLT...xDLhNJO-cY]

آقاجان بدانید و بدانند که لبخند رضایت شما را با هیچ چیز عوض نخواهیم کرد
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط faezeh ، مشکات ، یوسف زهرا ، zeinab ، هُدهُد صبا ، Montazer Almahdi
صفحه 11 (پست بالا اولین پست این موضوع است.)
۵ فروردين ۱۳۹۲, ۰۷:۲۸ صبح
ارسال: #101
RE: تست روانشناسی
چقدر با همسرم صمیمی هستم؟ (تست صمیمیت)

" مخصوص افراد متاهل"

آزمون «صمیمیت»، برای سنجیدن مهر و صمیمیت تدوین شده است. صمیمیت، توجه و اهمیت اعضای خانواده یا دوستان به یکدیگر تعریف شده است و نزدیکی عاطفی در قالب مهر، از خود گذشتگی، خرسندی و رضایت را شامل می شود و احساسی است مبنی بر این که یک رابطه مهم، توأم با عزت، همبستگی و تعهد متقابل است.

صمیمیت برای انسان یک نیاز واقعی است که در چارچوب نیاز برای بقا رشد می کند.

صمیمیت در ازدواج باارزش است؛ زیرا تعهد زوجین نسبت به ثبات ارتباط را محکم می کند و به طور مثبتی با سازگاری و رضایت زناشویی همراه است. برای افزایش و درمان مشکلات مربوط به صمیمیت، رویکردها و راه های متعددی وجود دارد.

لطفاً با استفاده از اعداد زیر، نظرتان را درباره رابطه خود با همسرتان مشخص کنید.

۱ = هرگز ۲ = به ندرت ۳ = گاهی ۴ = اغلب ۵ = بیشتر اوقات ۶ = تقریباً همیشه ۷ = همیشه

* لطفاً به ۱۷ عبارت مطرح شده پاسخ دهید. سپس مجموع امتیازات خود را به دست آورید و آن را بر عدد ۱۷ تقسیم کنید. عدد به دست آمده باید بین ۱ تا ۷ باشد. این عدد را به شماره ۲۰۰۰۹۹۹ پیامک کنید، تا کارشناسان صفحه خانواده و مشاوره میزان صمیمیت شما و همسرتان را ارزیابی کنند.

عبارت هرگز به ندرت گاهی اغلب بیشتر اوقات تقریبا همیشه همیشه

۱ - ما دلمان می خواهد اوقات خود را با هم بگذرانیم.
۲ - او نشان می دهد که مرا دوست دارد.
۳ - ما با یکدیگر روراست و صادق هستیم.
۴ - ما می توانیم انتقاد یکدیگر را از اشتباهات و خطاهای خود بپذیریم.
۵ - ما از یکدیگر خوشمان می آید.
۶ - ما به یکدیگر احترام می گذاریم.
۷ - زندگی ما به خاطر با هم بودن خوب است.
۸ - از زندگی در کنار هم لذت می بریم.
۹ - او به احساس های من اهمیت می دهد.
۱۰ - ما احساس می کنیم که با هم یکی هستیم.
۱۱ - میزان خودخواهی در رابطه ما بسیار کم است.
۱۲ - او همیشه به فکر منافع و مصلحت من است.
۱۳ - بودن او در زندگیم از خوشبختی های من است.
۱۴ - همیشه از کنار او بودن احساس بهتری به من دست می دهد.
۱۵ - او برای من مهم است.
۱۶ - ما یکدیگر را دوست داریم.
۱۷ - من به این رابطه اطمینان دارم و روی آن حساب می کنم.

منبع : خراسان

Roseدر انتشار آنچه خوبیست و اثری از عشق در آن هست آخرین نفر نباشیدArrow
من یک اخراجی هستم
 سپاس شده توسط Entezar
۱۶ دي ۱۳۹۲, ۰۸:۴۷ صبح
ارسال: #102
Photo RE: تست روانشناسی
[align=-WEBKIT-CENTER] نقاشی های ناخودآگاه نمایانگر چه نوع احساسی است ؟[/align][align=-WEBKIT-CENTER]پیشنهاد می كنیم اگر این بار شما نیز چنین نقاشی هایی را كشیدید، آنها را دور نیندازید. می توانید نقاشی هایتان را با نمونه های زیر مقایسه كنید و ببینید چه خصوصیات و روحیاتی دارید.[/align]
[align=-WEBKIT-CENTER]مطمئناً تا به حال این تجربه را داشته اید كه در كلاس درس و یا یك جلسه و سمینار حوصله تان سر رفته باشد، آن وقت با خودكاری كه در دست دارید بر روی كاغذ مقابلتان بی هدف نقاشی هایی را می كشید. ممكن است این خطوط درهم و مبهم، در نگاه اول چیز جالبی برای گفتن نداشته باشند ولی به اعتقاد بسیاری از روان شناسان این نوع نقاشی های ناخودآگاه نمایانگر درون و افكار ما هستند كه به دور از محدودیت های ذهن آگاهمان پدید می آیند و اسرار ناگفته ای از شخصیت ما را به تصویر می كشند ؛ آرزوها ، امیال ، ترس ها و رؤیاهای نهفته ای كه هیچ گاه نتوانسته ایم آنها را بر زبان بیاوریم.

بنا به گفته بسیاری از خط شناسان و روان شناسان، افراد در موقعیت های متفاوتی این نقاشی ها را می كِشند، به عنوان مثال وقتی با تلفن صحبت می كنند، یا به سخنرانی گوش می دهند و یا یادداشت بر می دارند و در هنگام كشیدن چنین نقاشی هایی به چیز دیگری می اندیشند و ابداً متوجه حركت قلم بر روی كاغذ نیستند.

روان شناسان تجزیه و تحلیل های زیادی را بر روی این نقاشی ها انجام داده اند و معتقدند كه همانند دست خط ها، این خطوط درهم و مبهم نیز از الگوی خاص و منحصر به فردی برخوردارند. ولی باید گفت كه روان شناسیِ نقاشی های ناخودآگاه به اندازه ی دست خط افراد دارای قطعیت و اطمینان نیست و به عوامل بسیاری بستگی دارد كه به اعتقاد اسپنسر، خط شناس معروف، همین امر سبب می شود تا ارزیابی صحیح آنها دشوارتر گردد. عواملی نظیر : شرایط محیط ، روحیات خود فرد ، شخصیت و میزان هوشیاری او در هنگام كشیدن این نقاشی ها.

اسپنسر می نویسد: "اگرچه اثبات درستی و صحت نقاشی های ناخودآگاه، سخت و دشوار است، لیكن این نقاشی های مبهم نمای جالب و ارزشمندی از افكار و شخصیت افراد را به دست می دهد".
[/align]
[align=-WEBKIT-CENTER] [/align]
پیشنهاد می كنیم اگر این بار شما نیز چنین نقاشی هایی را كشیدید، آنها را دور نیندازید. می توانید نقاشی هایتان را با نمونه های زیر مقایسه كنید و ببینید چه خصوصیات و روحیاتی دارید.
1- اشكال هندسی:

[تصویر:  0.998945001388215078_taknaz.jpg]
[color=#000080 id=yui_3_13_0_ym1_1_1388984291117_4495]

مثلث، مربع و اشكال هندسی دیگر، نماد ذهنی سازمان یافته است و نشان می دهد
كه شما به گونه ای روشن و آشكارمی اندیشید و دارای مهارت های برنامه ریزی هستید.
در برنامه ها و طرح هایتان بسیار دقیق عمل می كنید و كفایت و كارآیی بالایی دارید.

[/color]2- اجرام فضایی:

[تصویر:  0.074384001388215080_taknaz.jpg]

ماه و خورشید و ستارگان و یا اجرام آسمانی دیگر نماد جاه طلبی و بلند پروازی است.
شما فرد خوشبینی هستید و این نیاز را در خود می بینید كه تأیید شوید و یا مورد تشویق دیگران قرار گیرید.

3- اشكال درهم:

[تصویر:  0.795089001388215080_taknaz.jpg]

نشانه ی هیجان و تنش هستند و نشان می دهند كه شما در تمركز دچار اشكال می شوید
و همیشه چیزی هست كه مزاحم تمركزتان شود.

4- بازی ها:

[تصویر:  0.555149001388215081_taknaz.jpg]

بازی هایی نظیر نقطه بازی، دوز یا شطرنج، حس رقابت را در شما به تصویر می كشند
و شما دوست دارید همیشه در بازی ها پیروز باشید و اصلاً برای برنده شدن بازی می كنید.

5- چهره های خندان و زیبا:

[تصویر:  0.349589001388215082_taknaz.jpg]

كشیدن چنین تصویرهایی مؤید این است كه شما به مردم و دیگران [highlight=#NaN0000]عشق[/highlight] می ورزید و همواره جنبه های مثبت افراد و شرایط
را می بینید. فرد خوشبینی هستید و با دیگران دوستانه برخورد می كنید و علاقه مند به فعالیت های اجتماعی هستید. خصوصیاتی نظیر انسانیت، نیك سرشتی، دلسوزی و همدردی در شما وجود دارد. نسبت به دوستانتان حساس هستید.

6- چهره های درهم و زشت:

[تصویر:  0.305659001388215083_taknaz.jpg]

نشانه ی حس سوءظن و بدگمانی در وجود شماست، سعی می كنید رفتاری تلخ و طعنه زننده داشته باشید،
با مردم میانه ی خوبی ندارید و در واقع پرخاشگر و طغیانگر هستید، اعتماد به نفس كافی ندارید
و در كارهای گروهی همكاری نمی كنید. تندخو هستید و همیشه احساس رنجش و محرومیت می كنید.

7- فلش ها و نردبان:

[تصویر:  0.097039001388215084_taknaz.jpg]

نمادی از جاه طلبی در شماست. میل زیادی به تأیید و اثبات خود دارید، در تصمیمات،
یكدنده و سمج عمل می كنید و همیشه سعی در تصدیق توانایی ها و استعدادهایتان دارید.

ادامه دارد ......

من یک اخراجی هستم
 سپاس شده توسط آشنای غریب ، فاطمه گل ، Entezar ، nilforoosh
۱۹ دي ۱۳۹۲, ۰۸:۲۵ صبح
ارسال: #103
Lightbulb RE: تست روانشناسی
mall">8- خانه و كلبه ها:

mall">[تصویر:  0.854687001388215084_taknaz.jpg]mall">

به دنبال خانه و خانواده ای هستید و نیاز به داشتن خانواده را در خود حس می كنید. میل دارید در خانواده تان سرمایه گذاری كنید، در جست و جوی سرپناه روحی و معنوی هستید، در جست و جوی خود گمشده تان. احساس ناامنی دارید.

9- نت های موسیقی:

mall">[تصویر:  0.614676001388215085_taknaz.jpg]mall">

عاشق آهنگسازی و موسیقی هستید.

10- اشكال تكراری و دنباله دار:

mall">[تصویر:  0.344892001388215086_taknaz.jpg]mall">

نماد صبر و استقامت در شماست، در رفتارهایتان پایبند شیوه و اسلوب هستید و در تمركز توانمندید.
قادرید كارهایتان را به راحتی سازماندهی كنید و با هر چیزی كنار بیایید.

mall">11- گل و گلدان گیاه و درخت:

mall">[تصویر:  0.106264001388215087_taknaz.jpg]mall">

شما فردی احساساتی هستید و دوست دارید همیشه در رؤیاهایتان بمانید، روحیه ی مهربانی دارید
و با دوستانتان دوستانه رفتار می كنید، فردی اجتماعی هستید.

12- حیوانات:

mall">[تصویر:  0.863274001388215087_taknaz.jpg]mall">

شما به حیوانات علاقه دارید و به حمایت از دیگران مشتاقید، حساس و ملاحظه كار هستید
و نیاز به آرامش فكر دارید، احساس می كنید كه می توانید از دیگران حمایت كنید.

13- قلب:

mall">[تصویر:  0.602252001388215088_taknaz.jpg]
mall">[color=#000080 id=yui_3_13_0_ym1_1_1388984291117_4501]

فرد احساساتی هستید. كسی را دوست دارید و رؤیایی هستید. آرزو دارید به شخص خاصی تعلق داشته باشید.

[/color]14- آجرها و كتاب هایی كه روی هم قرار گرفته اند:

mall">[تصویر:  0.323914001388215089_taknaz.jpg]mall">

زیر فشار و استرس زیادی قرار دارید و احساس می كنید كه با كوچك ترین لرزشی نابود می شوید و فرو می ریزید.

15- غذا و میوه:

mall">[تصویر:  0.046211001388215090_taknaz.jpg]mall">

خوردن را دوست دارید و احتمالا در رژیم به سر می برید.

16- خطوط متقاطع:

mall">[تصویر:  0.782922001388215090_taknaz.jpg]

احساس خفگی و اختناق دارید و نیاز به فرار و آزادی را در خود حس می كنید. این سدی است
كه میان خود و دیگران قرار داده اید و از بروز احساساتتان گریزانید، سعی می كنید عواطفتان را پنهان نمایید
تا فرد مناسبی پیدا شود كه شایستگی احساس شما را داشته باشد.

mall">
mall">17-چاقو، اسحله و شمشیر:

[تصویر:  0.580784001388215091_taknaz.jpg]

نشانی از خشونت و عصبانیت در شماست و حتی گاهی تمایلات روانی، حس رقابت و نیاز
به اثبات مردانگی در شما را نشان می دهد.
[align=-WEBKIT-CENTER]

من یک اخراجی هستم
 سپاس شده توسط nilforoosh ، فاطمه گل
۱۵ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۲ عصر
ارسال: #104
Lightbulb RE: تست روانشناسی
تست روانشناسی، تشخیص اعتیاد به اینترنت
اعتیاد به اینترنت نیز مانند تمامی انواع دیگر اعتیاد‌، با علائمی همراه است؛ علائمی چون: اضطراب افسردگی، كج‌خلقی، بی‌قراری، تفكرهای وسواسی یا خیالبافی راجع به اینترنت. حجم رو به رشدی از تحقیقات صورت گرفته پیرامون اعتیاد اینترنتی، حكایت از آن دارد كه اختلال اعتیاد اینترنتی نوعی اختلال روانشناختی- اجتماعی است كه از مشخصه‌های آن، تحمل، علائم كناره‌گیری، اختلالات عاطفی و ازهم‌گسیختگی روابط اجتماعی است.

عده‌ای معتقدند اینترنت تنها در صورتی اعتیادآور محسوب می‌‌شود كه زندگی فرد و اطرافیان را مختل كند. عده‌ای دیگر نیز معتقدند اصلا چیزی به‌عنوان اختلال اعتیاد اینترنتی وجود ندارد. این گروه معتقدند لذتی كه به‌خاطر استفاده از كامپیوتر به فرد دست می‌دهد، به هیچ وجه قابل مقایسه با اعتیادهای دیگر نیست. همچنین عده‌ای از كارشناسان معتقدند اینترنت بر زندگی افرادی تاثیر می‌گذارد كه استفاده وسیعی از آن می‌كنند، حال آیا می‌توان این روند را اعتیادآور دانست یا خیر؟

افرادی چون یانگ و سایر روانشناسان معتقدند كه زیاده‌روی در استفاده از اینترنت، می‌تواند برای سلامت فكری و فیزیكی شخص خطرناك باشد. اعتیاد به اینترنت، كاركرد انطباقی شخص را مختل می‌كند. اگر شخصی به اینترنت معتاد شود كاركردهای او غیرانطباقی می‌شود.

تست زیر که شامل 20 سوال می باشد یکی از معتبرترین تست‌های سنجش میزان اعتیاد به اینترنت است که توسط "كيم‌برلي يانگ" طراحی شده است. چنانچه مایلید بدانید در چه حد به اینترنت وابسته اید یا حتی ممکن است به اینترنت اعتیاد داشته باشید یا نه تست زیر را در مورد خود انجام دهید :

1. چند وقت یک‌بار برای زمانی طولانی‌تر از آنچه که دوست دارید، در اینترنت می‌‌مانید؟

1- به ندرت
2- گاهی اوقات
3- اغلب
4- بیشتر اوقات
5- همیشه

2. چند وقت یک‌بار از انجام کارهای خانه صرفنظر می‌‌کنید تا زمان بیشتری را در اینترنت بمانید؟

1- به ندرت
2- گاهی اوقات
3- اغلب
4- بیشتر اوقات
5- همیشه

3. چند وقت یک‌بار هیجانِ بودن در اینترنت را به گذراندن وقت خود با همسر (یا هر دوست نزدیک)ترجیح می‌‌دهید؟

1- به ندرت
2- گاهی اوقات
3- اغلب
4- بیشتر اوقات
5- همیشه

4. چند وقت یک‌بار به دنبال ایجاد ارتباط جدیدی با کاربران اینترنتی هستید؟

1- به ندرت
2- گاهی اوقات
3- اغلب
4- بیشتر اوقات
5- همیشه

5. چند وقت یک‌بار افراد خانواده از مدت زمانی که در اینترنت صرف می‌‌کنید،ابراز ناراحتی می‌‌کنند؟

1- به ندرت
2- گاهی اوقات
3- اغلب
4- بیشتر اوقات
5- همیشه

6. چند وقت یک‌بار زمانی که در اینترنت صرف می‌‌کنید، موجب انجام ندادن وظایف یا انجام تکالیف‌تان می‌‌شود؟

1- به ندرت
2- گاهی اوقات
3- اغلب
4- بیشتر اوقات
5- همیشه

7. چند وقت یک‌بار قبل از انجام هر کار ضروری، ای‌میل خود را بررسی می‌‌کنید؟

1- به ندرت
2- گاهی اوقات
3- اغلب
4- بیشتر اوقات
5- همیشه

8. چند وقت یک‌بار پرداختن به اینترنت، موجب ایجاد مشکل در کارهای‌تان می‌‌شود؟

1- به ندرت
2- گاهی اوقات
3- اغلب
4- بیشتر اوقات
5- همیشه

9. چند وقت یک‌بار، وقتی اطرافیان از شما می‌‌پرسند در اینترنت چه‌کار می‌‌کنید، حالت دفاعی یا پنهان‌کاری به خود می‌‌گیرید؟

1- به ندرت
2- گاهی اوقات
3- اغلب
4- بیشتر اوقات
5- همیشه

10. چند وقت یک‌بار سعی می‌‌کنید خودتان را از دست افکار آزارنده در زندگی، با مشغول کردن خود در اینترنت خلاص کنید؟

1- به ندرت
2- گاهی اوقات
3- اغلب
4- بیشتر اوقات
5- همیشه

11. چند وقت یک‌بار، دوباره وارد اینترنت شدن را زودتر از زمانی که قصد داشتید، شروع می‌‌کنید؟

1- به ندرت
2- گاهی اوقات
3- اغلب
4- بیشتر اوقات
5- همیشه

12. چند وقت یک‌بار می‌‌ترسید که زندگی‌تان بدون اینترنت ملال‌آور، پوچ و بدون شادی خواهد بود؟

1- به ندرت
2- گاهی اوقات
3- اغلب
4- بیشتر اوقات
5- همیشه

13. چند وقت یک‌بار زمانی که در اینترنت هستید و کسی مزاحم تان شود،ناراحت می‌‌شوید و به طور ناگهانی فریاد می‌‌زنید؟

1- به ندرت
2- گاهی اوقات
3- اغلب
4- بیشتر اوقات
5- همیشه

14. چند وقت یک‌بار خواب‌تان را به خاطر اینکه شب تا دیر وقت در اینترنت هستید، از دست می‌‌دهید؟

1- به ندرت
2- گاهی اوقات
3- اغلب
4- بیشتر اوقات
5- همیشه

15. چند وقت یک‌بار وقتی در اینترنت نیستید احساس می‌‌کنید که بد جوری فکرتان در پی آن است و هوس رفتن به اینترنت دارید؟

1- به ندرت
2- گاهی اوقات
3- اغلب
4- بیشتر اوقات
5- همیشه

16. چند وقت یک‌بار به خودتان می‌‌گویید"فقط چند دقیقه دیگر"موقع رفتن به اینترنت است؟

1- به ندرت
2- گاهی اوقات
3- اغلب
4- بیشتر اوقات
5- همیشه

17. چند وقت یک‌بار سعی می‌‌کنید مدت زمانی را که در اینترنت هستید کوتاه کنید، اما نتوانسته‌اید؟

1- به ندرت
2- گاهی اوقات
3- اغلب
4- بیشتر اوقات
5- همیشه

18. چند وقت یک‌بار سعی می‌‌کنید مدت زمان در اینترنت بودن‌تان را از دیگران پنهان کنید؟

1- به ندرت
2- گاهی اوقات
3- اغلب
4- بیشتر اوقات
5- همیشه

19. چند وقت یک‌بار صرف کردن وقت بیشتر در اینترنت را به بیرون رفتن با دیگران ترجیح می‌‌دهید؟

1- به ندرت
2- گاهی اوقات
3- اغلب
4- بیشتر اوقات
5- همیشه

20. چند وقت یک‌بار احساس می‌‌کنید که وقتی در اینترنت نیستید افسرده یا عصبی هستید، در حالی که این احساس‌ها وقتی به اینترنت می‌‌روید از بین می‌‌روند؟

1- به ندرت
2- گاهی اوقات
3- اغلب
4- بیشتر اوقات
5- همیشه

امتیاز گزینه ها:

گزینه 1 = یک امتیاز
گزینه 2 = دو امتیاز
گزینه 3 = سه امتیاز
گزینه 4 = چهار امتیاز
گزینه 5 = پنج امتیاز

جمع نمرات بین 20 تا 49 = کاربر معمولی هستید.
جمع نمرات بین 50 تا 79 = درحال دچار شدن به مشکل اعتیاد اینترنتی هستید؛ مراقب باشید.
جمع نمرات بین 80 تا 100 = شما به اکثر پرسش‌ها نمرات 4 یا 5 داده‌اید. و ناگفته پیداست که متاسفانه شما دچار اعتیاد اینترنتی هستید و باید مشکل‌تان را در اسرع وقت حل کنید.

من یک اخراجی هستم
 سپاس شده توسط هُدهُد صبا
۲۶ آذر ۱۳۹۵, ۰۶:۱۷ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۲۸ عصر، توسط ali66280.)
ارسال: #105
RE: تست روانشناسی
درباره فال هم مطلب بذارین لطفا

مرسی تست هوش هم بیشتر از تست روانشناسی بذارین
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا