ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
۱۲ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۱۱:۰۴ صبح
ارسال: #1
لجاجت
عواقب لجاجت جوونا در هر زمینه ای (ازدواج، ادامه ی تحصیل، یافتن شغل، ادامه به کار و ...) چی میتونه باشه. و یا اصلا علت لجاجت جوونا چیه و چجوری میشه باهاشون برخورد کرد؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط هُدهُد صبا
۹ شهريور ۱۳۹۰, ۰۴:۱۰ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۹ شهريور ۱۳۹۰ ۰۴:۱۳ صبح، توسط del shekaste.)
ارسال: #2
RE: لجاجت
(۱۲ ارديبهشت ۱۳۸۹ ۱۱:۰۴ صبح)fatima_hs نوشته:  عواقب لجاجت جوونا در هر زمینه ای (ازدواج، ادامه ی تحصیل، یافتن شغل، ادامه به کار و ...) چی میتونه باشه. و یا اصلا علت لجاجت جوونا چیه و چجوری میشه باهاشون برخورد کرد؟

vali man aslan ghabul nadaram harfike mizani ro ina k lejajat nist tafavote nasl hast: salam kheyli dust dashtam midunestam chand salete
in ye tafavote nasle na lejajat
۵ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۴۵ صبح
ارسال: #3
RE: لجاجت
همیشه هم نمیشه معنی لجاجت براش تعریف کرد گاهی اون جوون طفلکی میخواد خودش رو نشون بده یا به همه بگه آقا منم میتونم یه کاری رو شروع کنم و همه یا صریحا" باهاش مخالفت میکنن یا نه هیچی بهش نمیگن و نگاش میکنن تا سرش به سنگ بخوره، آخ از اینکه یه جوون جلوی خونوادش و بقیه ضایع بشه و اونوقت دیگه نمیشه بهش اعتماد به نفس داد به نظر من همیشه لجاجت نیست

خدایا دستانم خالی اند و دلم غرق در آرزوها ، یا دستانم را توانا کن یا دلم را از آرزوهای دست نیافتنی خالی کن
 سپاس شده توسط hamed
۲۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۴:۵۰ عصر
ارسال: #4
لجاجت
لجاجت....
یک کلمه خیلی ساده و پر معنی.که تو جوانی اسمش میشه غرور...
به نظر من که صد در صد احتمال خطا توش هست برای اینکه یه جوان غرورش نشکنه باید اجازه داد تا اونی که تو دلشه رو بیان کنه بعد با منطق جاهایی که ایراد داره واسش توضییح داد بعد اینجاس که اگه راضی نشد بدون هیچ دخالت باید بگذاریم کارش رو انجام بده.
صد در صد به مشکل میخوره و اینجاس که میاد پیش اونی که نصیحتش کرده و میگه حرفت درست بود.با این ترفند مطمئنا نه غرور جوان میشکنه نه از پدر مادرش خورده میگیره نه به خاطر همین شکسته شدن غرور به بیرون کشیده میشه نه هزااااااااااااار جور گناه از قبیل چشم چرونی و زنا و هرچیز دیگه آلوده میشه و میشه حس کرد که دلیل خیلی از این چیزا تو تطرافمون همون شکسته شدنه غروره...

Rose حالا که آمده ای چترت را ببند...
در سرای ما جز مهربانی نمیبارد...
 سپاس شده توسط hamed
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا