ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خواستگاری
۱ ارديبهشت ۱۳۸۹, ۱۱:۴۴ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱ ارديبهشت ۱۳۸۹ ۱۱:۵۸ عصر، توسط alizamani.)
ارسال: #1
خواستگاری
سلام
بعد از تبادل نظر با یکسری از دوستان قرآنی تصمیم برآن شد که موضوعات جنجالی را با طعم واقعی حضور همه یاران قرآنی ارائه نمائیم
حالا ...
خواستگاری می تواند یکی از آن موضوعات باشد....از خواهران و برادران خواهشمندیم با تکیه بر تجربیات شخصی شان و بیان خاطرات خود در این بحث شرکت نمایند.
لطفا از بکارگیری جملات رمانتیک و غیر کاربردی بعضی به اصطلاح روانشناسان خودداری فرمائید و سعی کنیم که خیلی واقعی به بحث بنشینیم
ما میخواهیم از این بحثها به یک نتیجه اساسی برسیم....چون بسیاری از دوستان خود مبتلابه این موضوع (خواستگاری و ازدواج ) می باشند.

التماس دعا

به نظر من دختر خانمها تا سن 22 یا 24 سالگی بیشتر به دنبال توهمات و رویاپردازیهاشون هستن
از این سن که میگذرن..طبیعتا به علت کاهش خواستگار به این نتیجه میرسن که اوا چرا اینقدر سخت گرفتیم..موندیم ترشیدیم
جالبه.......حالا خواستگاری دختر 25ساله (به بالا) که میریم ...میگه من هیچ توقعی ندارم!!! همشون مثبتن....حالا همین دختر همونی بود که چهار سال پیش میگفت:
من می خواهم ادامه تحصیل بدم تا دکتری ( حالا ترم اوله دانشگاهه خانوم)
من می خواهم کار کنم
من ماشین لباسشوئی ....ظرفشوئی....جاروبرقی نیستماااااااااا
من آشپز نیستماااااااااااااااااااااا
مهرم هم 1368 تا سکه تمام بهار آزادی به نیت سال آغاز رهبری آقا(خانوم مدعیه حزب اللهی هم هست)
....
....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط مصباح ، مریم سادات موسوی ، مشکات ، Tehrani ، amirt
صفحه 9 (پست بالا اولین پست این موضوع است.)
۲۴ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۷ صبح
ارسال: #81
Heart خواستگاری
سلام کبوتر حرم عزیز

آآآآفف ررر ین ن ن

خودشون رو خیلی تحویل میگیرن ن ن

حداقل اگه دختر ها سنشون بالاتر میره باز عاقل تر و پخته تر میشن اما آقایون !!!!!؟؟؟؟Whistling Huh

آدم خوبه که خاشع باشه . کتاب و مباحث روان شناسی و خواندنش زیاده اما عمل مهمه .

سلام من به بقیع و چهار قبر غریبش
 سپاس شده توسط کبوتر حرم
۲۴ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۳ صبح
ارسال: #82
RE: خواستگاری
(۱ ارديبهشت ۱۳۸۹ ۱۱:۴۴ عصر)alizamani نوشته:  سلام
بعد از تبادل نظر با یکسری از دوستان قرآنی تصمیم برآن شد که موضوعات جنجالی را با طعم واقعی حضور همه یاران قرآنی ارائه نمائیم
حالا ...
خواستگاری می تواند یکی از آن موضوعات باشد....از خواهران و برادران خواهشمندیم با تکیه بر تجربیات شخصی شان و بیان خاطرات خود در این بحث شرکت نمایند.
لطفا از بکارگیری جملات رمانتیک و غیر کاربردی بعضی به اصطلاح روانشناسان خودداری فرمائید و سعی کنیم که خیلی واقعی به بحث بنشینیم
ما میخواهیم از این بحثها به یک نتیجه اساسی برسیم....چون بسیاری از دوستان خود مبتلابه این موضوع (خواستگاری و ازدواج ) می باشند.

التماس دعا

به نظر من دختر خانمها تا سن 22 یا 24 سالگی بیشتر به دنبال توهمات و رویاپردازیهاشون هستن
از این سن که میگذرن..طبیعتا به علت کاهش خواستگار به این نتیجه میرسن که اوا چرا اینقدر سخت گرفتیم..موندیم ترشیدیم
جالبه.......حالا خواستگاری دختر 25ساله (به بالا) که میریم ...میگه من هیچ توقعی ندارم!!! همشون مثبتن....حالا همین دختر همونی بود که چهار سال پیش میگفت:
من می خواهم ادامه تحصیل بدم تا دکتری ( حالا ترم اوله دانشگاهه خانوم)
من می خواهم کار کنم
من ماشین لباسشوئی ....ظرفشوئی....جاروبرقی نیستماااااااااا
من آشپز نیستماااااااااااااااااااااا
مهرم هم 1368 تا سکه تمام بهار آزادی به نیت سال آغاز رهبری آقا(خانوم مدعیه حزب اللهی هم هست)
....
....

سلام برادر
بحثی اسست بسیار خوب و جای تامل دارد
اما فقط خانوم ها همه ی قضیه نیستند،Sleepy
آقا پسره نه کار داره ن کاسبی،میره سراغ زن گرفتن
حالا این یکیشه
پس لطفا بحث همه جانبه باشه

TuHaN
Heart
 سپاس شده توسط منتظر ، Montazer Almahdi
۲۴ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۲۶ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۷ عصر، توسط کبوتر حرم.)
ارسال: #83
سلام بر همگی

مصباح جان خواهش می کنم، قابلی که نداشت هیچ، کاری هم نداشتCowboy

Osaki عزیز ممنون بابت تلاش ها و پیگیری هاتون اما از نظر بنده بهتره موضوع انتخابی تون در یک تایپیکی جدا و با طرح مسئله ای مشخص عنوان بشه چراکه این تایپیک برای ادامه دادن از چند جهت فاقد ارزشه:
  • بحث طرح مسئله ای مشخص نداشته و تنها با هدفی مغرضانه ایجاد شده.
  • عفت کلام در سراسر تایپیک به شدت سانسور شده !
  • تنها علاقه مندی هایی اولویت بندی شده که فاقد ارزش و کاربری در جامعه ی معذبینه.
  • برای شخصی که در جریان محتوا نیست، خواندن صفحاتی چند، از دل پره طراح و بار شتری از القاب، تا رسیدن به جریانی که می خواهد شکل بگیرد جز ملالت خاطر و اتلاف وقت ثمری نخواهد داشت.

در هر صورت ما آنچه به زعم خود شرط ابلاغ است با شما خوبان در میان گذاشتیم حال

زبان عشق بیان کن بدان زبان که تو دانی ...

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcQ-ZD_iIZqFSfZpRm-xxLT...xDLhNJO-cY]

آقاجان بدانید و بدانند که لبخند رضایت شما را با هیچ چیز عوض نخواهیم کرد
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط osaky
۲۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۴۲ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۴۴ عصر، توسط osaky.)
ارسال: #84
(۲۴ مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۲۶ عصر)کبوتر حرم نوشته:  سلام بر همگی

Osaki عزیز ممنون بابت تلاش ها و پیگیری هاتون اما از نظر بنده بهتره موضوع انتخابی تون در یک تایپیکی جدا و با طرح مسئله ای مشخص عنوان بشه چراکه این تایپیک برای ادامه دادن از چند جهت فاقد ارزشه:

[list]
[*]بحث طرح مسئله ای مشخص نداشته و تنها با هدفی مغرضانه ایجاد شده.
[*]عفت کلام در سراسر تایپیک به شدت سانسور شده !
[*]تنها علاقه مندی هایی اولویت بندی شده که فاقد ارزش و کاربری در جامعه ی معذبینه.
[*]برای شخصی که در جریان محتوا نیست، خواندن صفحاتی چند، از دل پره طراح و بار شتری از القاب، تا رسیدن به جریانی که می خواهد شکل بگیرد جز ملالت خاطر و اتلاف وقت ثمری نخواهد داشت.

با تشکر از توضیح بیشترتونBlush
سعی میشه در مورد همین موضوع و در موضع همین مسئله کلامی گفته شهSleepy

(۲۵ مرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۴۲ عصر)osaky نوشته:  
(۲۴ مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۲۶ عصر)کبوتر حرم نوشته:  سلام بر همگی

[list]
[*]بحث طرح مسئله ای مشخص نداشته و تنها با هدفی مغرضانه ایجاد شده.
[*]عفت کلام در سراسر تایپیک به شدت سانسور شده !
[*]تنها علاقه مندی هایی اولویت بندی شده که فاقد ارزش و کاربری در جامعه ی معذبینه.
[*]برای شخصی که در جریان محتوا نیست، خواندن صفحاتی چند، از دل پره طراح و بار شتری از القاب، تا رسیدن به جریانی که می خواهد شکل بگیرد جز ملالت خاطر و اتلاف وقت ثمری نخواهد داشت.

با تشکر از توضیح بیشترتونBlush
سعی میشه در مورد همین موضوع و در موضع همین مسئله کلامی گفته شهSleepy

راستی اینجا کسی چیزی گفته که دوستان اینقدر آزرده خاطر اند از عفت کلام و ازین قبیل مسایلExclamation

TuHaN
Heart
۲۶ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۳۰ عصر
ارسال: #85
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
osaky
گرامی
کبوتر حرم گرامی که سایشون سنگین شده و خیلی کم توی بحث ها شرکت میکنن درست میفرماین. بهتره که یه موضوع مشخص و جدایی تععین بشه این طوری بحث بهتر به نتیجه میرسه و پراکندگی وجود نخواهد داشت. به نظر من یه تاپیکی با عنوان سختگیری در ازدواج ایجاد بشه خوبه البته این نظر بنده هست.

یک امروز است ما را نقد ایام
بر آن هم اعتمادی نیست تا شام
 سپاس شده توسط کبوتر حرم ، osaky
۲۶ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۴۶ عصر
ارسال: #86
(۲۶ مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۳۰ عصر)منتظر نوشته:  بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
osaky
گرامی
کبوتر حرم گرامی که سایشون سنگین شده و خیلی کم توی بحث ها شرکت میکنن درست میفرماین. بهتره که یه موضوع مشخص و جدایی تععین بشه این طوری بحث بهتر به نتیجه میرسه و پراکندگی وجود نخواهد داشت. به نظر من یه تاپیکی با عنوان سختگیری در ازدواج ایجاد بشه خوبه البته این نظر بنده هست.

با سلام
بله،و این جای افسوسه و فقط این جور جاها برای بیدار شدنه
اینجا همه همه چی رو ساده میگیرن
خدا آخرمون و خیر کنهConfused

TuHaN
Heart
 سپاس شده توسط کبوتر حرم
۲۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۰۴ عصر
ارسال: #87
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

در مورد مشکلات ازدواج هم بحث بشه بد نیست البته مشکلات باید دسته بندی بشن چون ماشا الله یکی دوتا نیستن که!!

۲۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۲۱ عصر
ارسال: #88
(۲۸ مرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۰۴ عصر)منتظر نوشته:  بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

در مورد مشکلات ازدواج هم بحث بشه بد نیست البته مشکلات باید دسته بندی بشن چون ماشا الله یکی دوتا نیستن که!!

با سلام
دوست عزیز اینجا کسی جواب گوی کسی نیست
واس همون اینجا رو بقول خودمون داغش کنیمClapping

TuHaN
Heart
 سپاس شده توسط مصباح
۲ شهريور ۱۳۹۰, ۰۴:۴۸ عصر
ارسال: #89
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
خوب یه کسی شروع بفرمایند.

۴ شهريور ۱۳۹۰, ۱۲:۴۴ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۴ شهريور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۸ عصر، توسط فاطمه گل.)
ارسال: #90
سلام به همه!
چرا همش من به هرجا که میرسم شروع موضوع به من میرسه!من ناراحت!
خب به نظر من یه موردش میتونه گرونی باشه که تو جامعه است، خب وقتی اونقدر تورم هست اونم با این حقوقهای کم که آدم حتی نمیتونه خرج خودش رو به تنهایی بده واقعا" دیگه اصلا جرات نمیکنه حتی به ازدواج فکر کنه! البته به جز اونایی که بابایی پول داره و دیگه نمیخواد حتی برن سرکار که خب اونا همیشه استثناء هستن که بهتره اصلا به اونا فکرهم نکنیم،حالا دوست دارم نظر بقیه دوستان رو هم بدونم بدون تعارف!
سلام به همه!
چرا همش من به هرجا که میرسم شروع موضوع به من میرسه!من ناراحت! SighSigh
خب به نظر من یه موردش میتونه گرونی باشه که تو جامعه است، خب وقتی اونقدر تورم هست اونم با این حقوقهای کم که آدم حتی نمیتونه خرج خودش رو به تنهایی بده واقعا" دیگه اصلا جرات نمیکنه حتی به ازدواج فکر کنه!Shameonyou البته به جز اونایی که بابایی پول داره و دیگه نمیخواد حتی برن سرکارBlank که خب اونا همیشه استثناء هستن که بهتره اصلا به اونا فکرهم نکنیم،حالا دوست دارم نظر بقیه دوستان رو هم بدونم بدون تعارف!Heart

خدایا دستانم خالی اند و دلم غرق در آرزوها ، یا دستانم را توانا کن یا دلم را از آرزوهای دست نیافتنی خالی کن
 سپاس شده توسط hamed
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا