ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیت الله مجتبی تهرانی
۱۴ دي ۱۳۹۱, ۰۸:۰۷ عصر
ارسال: #1
آیت الله مجتبی تهرانی
بسم الله الرحمن الرحیم

آخرین ساعت حیات آیت‌الله تهرانی
[تصویر:  13911013000370_PhotoA.jpg]
آیت‌الله تهرانی به دفعات به خواهرشان گفته بودند که دوست دارند در اربعین دعوت حق را لبیک گفته و سرور و مولای خودشان را در آن روز ملاقات کنند.
وی افزود: آیت‌الله تهرانی علاقه بی حد و حصر به اهل بیت داشتند و آنچه در روزهای آخر حیات نورانی ایشان جلب نظر می‌کرد این بود که لحظه‌ای از یاد اهل بیت غافل نبودند.
برادر آیت‌الله تهرانی به نقل از خواهر آن مرحوم گفت: آیت‌الله تهرانی که در مدت اخیر بیهوش بودند، شب گذشته وقتی در آخرین لحظات حیاتشان به هوش آمدند، زیر لب چند بار ذکر یا حسین گفتند.
کلهر در پایان تصریح کرد: آقامجتبی با آنکه در ایام عاشورا و تاسوعا هم بیماری‌شان شدت گرفته بود، برای امام حسین‌(ع) سینه زنی کردند و گویی منتظر فرارسیدن اربعین بودند.
آیت‌الله العظمی مجتبی تهرانی از اساتید برجسته اخلاق، شب گذشته بعد از یک دوره تحمل بیماری درگذشت و مراسم تشیع پیکر وی فردا صبح در تهران برگزار خواهد شد.
صوت حاج آقا مجتبی تهرانی (من محتاج دعای شما هستم)
[تصویر:  13910120000253_PhotoA.jpg]
شانه‌های آقا مجتبی به وضوح می‌لرزید، با صورتی خیس و صدایی غمناک گفت: «از همه‌تان تقاضا می‌کنم من را هم دعا کنید. تعارف نمی‌کنم و جدی می‎گویم. من محتاج دعای شما هستم.» این را که گفت، صدای هق‌هقش بلند شد.
توسل‌های آیت‌الله آقا مجتبی تهرانی معروف بود. این استاد فقید اخلاق همواره به مادر اهل‌بیت حضرت زهرا(س) متوسل می‌شد.

پیام تسلیت رهبر انقلاب به مناسبت در گذشت آیت الله مجتبی تهرانی
رهبر معظم انقلاب در پی درگذشت عالم ربانی آیت الله مجتبی تهرانی پیام تسلیت صادر کردند.
[تصویر:  IMAGE634927255803205113.jpg]

بسم الله الرحمن الرحیم
با تأسف و تأثر فراوان، خبر درگذشت عالم عامل ربّانی، مرحوم آیت الله آقای حاج آقا مجتبی تهرانی رحمت الله علیه را دریافت کردم. این حادثه ناگوار، ضایعه‌ای برای حوزه‌ی علمیه و روحانیت و جامعه‌ی مذهبی تهران و به ویژه ارادتمندان و شاگردان ایشان و جوانانی است که از مجالس پر فیض و درس‌های سازنده‌ی این معلم اخلاق بهره می‌بردند.
اینجانب تسلیت صمیمانه‌ی خود را به آن بیت شریف و بازماندگان، بویژه اخوی بزرگوار و نیز به همسر مکرّم و آقازادگان ارجمند و دیگر بازماندگان این بیت شریف تقدیم داشته، علوّ درجات را آن فقید سعید را از خداوند متعال مسألت می‌نمایم.
[تصویر:  2.jpg]
منبع:شهید آوینی

یاد شهدایمان بخیر!

من اگر بنشینم، تو اگر بنشینی، چه کسی برخیزد؟

[تصویر:  sisOJG_400.jpg]
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط هُدهُد صبا ، گمنام ، seraj73 ، seyedebrahim
۱۶ دي ۱۳۹۱, ۱۲:۰۵ صبح
ارسال: #2
RE: آیت الله مجتبی تهرانی
آیت الله حاج آقا مجتبی تهرانی (ره)

تربیت یافته مکتب امام حسین (ع) و شاگر ممتازه امام خمینی (ره)

مردی که در آسمان ها جایگاه والایی دارد که حتی در درک تصور ما

زمینیان نمیگنجد .

هرچند که ایشان از بندگان مومن و با تقوای خدا هستند و به فاتحه ما

محتاج نیستند ولی ما از روی عشق به ایشان فاتحه همراه با صلوات

برایشان میفرستیم.

:: اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ::
[تصویر:  z1u0e24bh6.jpg]

[تصویر:  che-gvara.png]
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط zeinab ، هُدهُد صبا ، seyedebrahim
ارسال پاسخ