ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
۲۱ شهريور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۴ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ صبح، توسط هُدهُد صبا.)
ارسال: #1
Star آیه روز
یا خدا

وَإِذَا سَأَلَكَ عِبَادِی عَنِّی فَإِنِّی قَرِیبٌ أُجِیبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ فَلْیَسْتَجِیبُواْ لِی وَلْیُؤْمِنُواْ بِی لَعَلَّهُمْ یَرْشُدُونَ ﴿بقره - 186﴾

و هرگاه بندگان من از تو در باره من بپرسند [بگو] من نزدیكم و دعاى دعاكننده را به هنگامى كه مرا بخواند اجابت مى‏كنم پس [آنان] باید فرمان مرا گردن نهند و به من ایمان آورند باشد كه راه یابند (بقره - 186)

یقین دارم که پروانه خواهم شد!! پس بزار زمونه هر چه قد میتونه پیله کنه Roseبه امید بهار آرزوهاRose
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط hamed ، mah19 ، هُدهُد صبا ، osaky ، آشنای غریب ، یاسین تبریزی نژاد ، yagobian ، فاطمه گل ، salimiz1 ، bardar ، راد ، utijokudaw ، یافاطمه
صفحه 9 (پست بالا اولین پست این موضوع است.)
۳۰ فروردين ۱۳۹۴, ۱۰:۲۹ عصر
ارسال: #81
RE: آیه روز
[تصویر:  besm.gif]

24- رَبّ‏ِ اجْعَلْني مُقيمَ الصَّلاةِ وَ مِنْ ذُرِّيَّتي رَبَّنا وَ تَقَبَّلْ دُعاءِ

پروردگارا: مرا برپا كننده نماز قرار ده، و از فرزندانم (نيز چنين فرما)، پروردگارا:

دعاي مرا بپذير! (ابراهيم - 40)

خداوند می بیند می داند می تواند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط hamed ، alialaie ، هُدهُد صبا ، یافاطمه
۲۰ خرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۵۵ صبح
ارسال: #82
۴۴۰) وَ لَمَّا رَأَ الْمُؤْمِنُونَ الْأَحْزابَ قالُوا هذا ما وَعَدَنَا اللَّهُ وَ رَسُولُهُ وَ صَدَقَ اللَّهُ وَ رَسُولُهُ وَ ما زادَهُمْ إِلاَّ إيماناً وَ تَسْليماً
ترجمه

و به محض اینکه مومنان احزاب را دیدند گفتند این همان است که خدا و رسولش به ما وعده دادند، و خدا و رسولش راست گفتند؛ و بر آنان جز ایمانی و تسلیمی نیفزود.

سوره مبارکه احزاب

آيا به آيات قرآن نمى‏ انديشند يا [مگر] بر دل هايشان قفلهايى نهاده شده است؟
سوره محمد(ص)/ آیه 24
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط یافاطمه
۲۲ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۳۵ عصر
ارسال: #83
بسم الله الرّحمن الرّحیم

تلک الدّار الآخرةُ نجعلها للذّین لا یریدون علوّاً فی الارض و لا فساداً و العاقبة للمتّقین

(قصص 83)

معنی:

این سرای آخرت است که آن را برای کسانی که در زمین به دنبال برتری جویی و فساد نیستند، و عاقبت از آن پرهیز کاران است.

آيا به آيات قرآن نمى‏ انديشند يا [مگر] بر دل هايشان قفلهايى نهاده شده است؟
سوره محمد(ص)/ آیه 24
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط یافاطمه ، hamed
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا