ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
۲۱ شهريور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۴ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ صبح، توسط هُدهُد صبا.)
ارسال: #1
Star آیه روز
یا خدا

وَإِذَا سَأَلَكَ عِبَادِی عَنِّی فَإِنِّی قَرِیبٌ أُجِیبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ فَلْیَسْتَجِیبُواْ لِی وَلْیُؤْمِنُواْ بِی لَعَلَّهُمْ یَرْشُدُونَ ﴿بقره - 186﴾

و هرگاه بندگان من از تو در باره من بپرسند [بگو] من نزدیكم و دعاى دعاكننده را به هنگامى كه مرا بخواند اجابت مى‏كنم پس [آنان] باید فرمان مرا گردن نهند و به من ایمان آورند باشد كه راه یابند (بقره - 186)

یقین دارم که پروانه خواهم شد!! پس بزار زمونه هر چه قد میتونه پیله کنه Roseبه امید بهار آرزوهاRose
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط hamed ، mah19 ، هُدهُد صبا ، osaky ، آشنای غریب ، یاسین تبریزی نژاد ، yagobian ، فاطمه گل ، salimiz1 ، bardar ، راد ، utijokudaw ، یافاطمه
۲۳ شهريور ۱۳۹۱, ۱۲:۱۵ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهريور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ عصر، توسط mass night wolf.)
ارسال: #2
RE: آیه روز
وَإِذْ أَخَذْنَا مِیثَاقَکُمْ لاَ تَسْفِکُونَ دِمَاءکُمْ وَلاَ تُخْرِجُونَ أَنفُسَکُم مِّن دِیَارِکُمْ ثُمَّ أَقْرَرْتُمْ وَأَنتُمْ تَشْهَدُونَ ﴿84﴾

و چون از شما پیمان محکم گرفتیم که خون همدیگر را مریزید و یکدیگر را از سرزمین خود بیرون نکنید سپس [به این پیمان] اقرار کردید و خود گواهید (84)

سوره بقره-آیه84

یقین دارم که پروانه خواهم شد!! پس بزار زمونه هر چه قد میتونه پیله کنه Roseبه امید بهار آرزوهاRose
 سپاس شده توسط هُدهُد صبا ، mah19 ، hamed ، مریم گلی ، یاسین تبریزی نژاد ، yagobian ، راد ، alialaie ، utijokudaw
۲۹ شهريور ۱۳۹۱, ۱۱:۵۵ صبح
ارسال: #3
يَعْلَمُ ما فِي السَّماواتِ وَ الْأَرْضِ وَ يَعْلَمُ ما تُسِرُّونَ وَ ما تُعْلِنُونَ وَ اللَّهُ عَليمٌ بِذاتِ الصُّدُورِ

او آنچه را که در آسمانها و زمین است و آنچه را که شما پنهان و آشکار کنید همه را می داند و خدا به اسرار

دلها هم داناست

سوره تغابن آیه{4}

سپاس شده توسط هُدهُد صبا ، mah19 ، مریم گلی ، آشنای غریب ، یاسین تبریزی نژاد ، yagobian ، پرستو ، راد ، alialaie ، utijokudaw ، ojesire
۲۹ شهريور ۱۳۹۱, ۰۹:۱۹ عصر
ارسال: #4
بسم الله الرحمن الرحیم

لا تدركه الابصار و هو يدرك الابصار و هو اللطيف الخبير (انعام، 103)

: ديدگان او را درك نمى‏ كنند ولى او ديدگان را درك مى‏ كند و او باريك‏ بين و آگاه است.

عالم محضر خداست.

یادمان باشد همیشه کسی ناظر همه کارهای ماست
به بعضی از کارهایمان فکر کنیم......

[تصویر:  89291638003782700535.jpg]
 سپاس شده توسط آشنای غریب ، hamed ، mass night wolf ، هُدهُد صبا ، یاسین تبریزی نژاد ، ملکه ، yagobian ، پرستو ، راد ، alialaie ، utijokudaw
۳۰ شهريور ۱۳۹۱, ۱۱:۳۴ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ شهريور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ صبح، توسط mass night wolf.)
ارسال: #5
انما وليكم الله ورسوله والدين آمنوا الدين يقيمون الصلوه و يؤ تون الزكاه و هم راكعون

سرپرست و رهبر شما، تنها خدا است ، و پيامبر او، و آنها كه ايمان آورده اند، و نماز را بر پا مى دارند و در حال ركوع ، زكات مى پردارند

آیه-55 مائده

سپاس شده توسط mah19 ، مریم گلی ، هُدهُد صبا ، گمنام ، یاسین تبریزی نژاد ، yagobian ، solaleh ، ojesire
۳۱ شهريور ۱۳۹۱, ۰۶:۴۹ صبح
ارسال: #6
وَإِذَا حُيِّيْتُم بِتَحِيَّةٍ فَحَيُّواْ بِأَحْسَنَ مِنْهَا أَوْ رُدُّوهَا إِنَّ اللّهَ كَانَ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ حَسِيبًا

چون شما را به سلامی نواختند به سلامی بهتر از آن يا همانند آن پاسخ گوييد هر آينه خدا حسابگر هر چيزی است.
سوره نساء آیه 86

سپاس شده توسط mah19 ، mass night wolf ، هُدهُد صبا ، گمنام ، آشنای غریب ، یاسین تبریزی نژاد ، yagobian ، ojesire ، ikiqiutoaqo
۳۱ شهريور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۸ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهريور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ عصر، توسط mass night wolf.)
ارسال: #7
بَلَىٰ مَنْ أَسْلَمَ وَجْهَهُ لِلَّـهِ وَهُوَ مُحْسِنٌ فَلَهُ أَجْرُهُ عِندَ رَبِّهِ وَلَا خَوْفٌ عَلَيْهِمْ وَلَا هُمْ يَحْزَنُونَ

آرى، هر كس كه خود را با تمام وجود، به خدا تسليم كند و نيكوكار باشد، پس مزد وى پيش پروردگار اوست، و بيمى بر آنان نيست، و غمگين نخواهند شد.

سوره بقره-آیه 112

سپاس شده توسط مریم گلی ، mah19 ، هُدهُد صبا ، hamed ، گمنام ، آشنای غریب ، یاسین تبریزی نژاد ، yagobian
۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۵۹ صبح
ارسال: #8
هُوَ الَّذِي خَلَقَ لَكُم مَّا فِي الْأَرْضِ جَمِيعًا ثُمَّ اسْتَوَىٰ إِلَى السَّمَاءِ فَسَوَّاهُنَّ سَبْعَ سَمَاوَاتٍ ۚ وَهُوَ بِكُلِّ شَيْءٍ عَلِيمٌ ﴿٢٩
اوست آن كسى كه آنچه در زمين است، همه را براى شما آفريد؛ سپس به [آفرينش] آسمان پرداخت، و هفت آسمان را استوار كرد؛ و او به هر چيزى داناست. (۲۹)سوره بقره

سپاس شده توسط هُدهُد صبا ، mah19 ، hamed ، mass night wolf ، آشنای غریب ، یاسین تبریزی نژاد ، yagobian ، pdf-doc.ir ، ojesire
۱ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۲ عصر
ارسال: #9
آيا مي دانيد در قرآن به وجود كلروفيل اشاره شده؟
مـاده سـبـز گـيـاهی

وَ هُوَ الَّذي أَنْزَلَ مِنَ السَّماءِ ماءً فَأَخْرَجْنا بِهِ نَباتَ کُلِّ شَيْ‏ءٍ فَأَخْرَجْنا مِنْهُ خَضِراً نُخْرِجُ مِنْهُ حَبًّا مُتَراکِباً

وَ مِنَ النَّخْلِ مِنْ طَلْعِها قِنْوانٌ دانِيَةٌ وَ جَنَّاتٍ مِنْ أَعْنابٍ وَ الزَّيْتُونَ وَ الرُّمَّانَ مُشْتَبِهاً وَ غَيْرَ مُتَشابِهٍ

انْظُرُوا إِلى‏ ثَمَرِهِ إِذا أَثْمَرَ وَ يَنْعِهِ إِنَّ في‏ ذلِکُمْ لَآياتٍ لِقَوْمٍ يُؤْمِنُونَ

« و اين اوست که از ابر باران میفرستد، با آن جوانه های انواع رستنيها را در میآوريم، و از جوانه ماده سبز را درمی آوريم، که با آن ماده سبز دانه های خوشه ای درست میکنيم، و از تاره های نـخل پَـنگهای خـوردنی درست می کنيم، و باغهای انگور و زيتون و انار که ترکيبات مشترک زيادی دارند ولی همانند نمائی نمی کنند را درست می کنيم».

آيه 99 سوره انعام

سپاس شده توسط مریم گلی ، hamed ، هُدهُد صبا ، یاسین تبریزی نژاد ، yagobian ، utijokudaw
۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۰ عصر
ارسال: #10
و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتاً بل احیاءُ عند ربهم یرزقون
وگمان مبرید کسانی که در راه خدا کشته شده اند مرده گانند بلکه زنده اند و نزد پروردگارشان روزی می گیرند .

سپاس شده توسط mah19 ، آشنای غریب ، یاسین تبریزی نژاد ، yagobian ، هُدهُد صبا ، alialaie ، razatpusap ، ojesire
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا