ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به اسم شهدا به کام...
۱ آذر ۱۳۹۰, ۱۰:۲۹ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱ آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۰ عصر، توسط منتظر.)
ارسال: #1
به اسم شهدا به کام...
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

امروز نزدیکای ما یه یادواره شهدا برگزار شد. این یادواره به اسم شهدای یکی از مناطق شهرداری تهران بود.
اما نکته جالب این یادواره این بود که بر خلاف یادواره هایی که در اون مکان برگزار می شد جمعیت بسیار بسیار بسیار زیادی اومده بودند. به جز حدود 400 خودرو شخصی و نزدیک به 20 خودرو نظامی که اومده بودند نزدیک به 20 اتوبوس هم تشریف آورده بودند برای جا به جایی مهمان ها و کلی راه بندون درست کرده بودن. خلاصه کلی بریزو بپاش شده بود اما جالب ترین شخصیت این مراسم شهردار تهران بود که با تشریف فرمایی ایشون خیابان منتهی به محل برگزاری مراسم تقریبا بسته شد. البته حضور پر رنگ ماموران نیروی انتظامی در این یادواره که با خوردو های کلانتری ها تشریف آوردند رنگ و جلای خاصی به این مراسم داده بود و مثلا سعی کردن نظم بدن ولی بدتر اونجا رو با بستن راه های مختلف ریختن به هم. البته نمی دونم این ماموران کلانتری که به همراه روسای کلانتری ها تشریف آوردن برای یادواره تشریف اوردن یا برای دیدن یار قدیمی شون!!
یکی نیست بگه که کلانتری ها با این کمبود نیرویی که دارن چطور از تقریبا 4 کلانتری و از هر کلانتری 4 نفر تشریف آوردن!!
بعدش هم من نمی دونم که این مردمانی که تشریف اورده بودن مردم عادی بودن یا اینکه کارمند...

اگه این مردمی که اومده بودن انقدر شهید پرور هستن خوب بگن اینجاها هر موقع یادواره برگزار شد من خبرشون کنم.
چه خوب می شد که اگه هر یادواره ای که برگزار می شه شهرداری انقدر مایه بذاره و حمل ونقل مردم عادی رو تسهیل کنه!

یک امروز است ما را نقد ایام
بر آن هم اعتمادی نیست تا شام
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط safirashgh ، hamed ، هُدهُد صبا ، solaleh ، seyedebrahim ، ترنم بهاری
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۴۵ عصر
ارسال: #2
RE: به اسم شهدا به کام...
از یک شهید شرح حالی نقل شده بود که برام خیلی جالب بود و می گفت که وقتی یک rpg به هدف نخورده بود دو سه روزی خیلی ناراحت بود دلیلش که پرسیده بودن و جواب داده بود که اون مال بیت المال بود که من هدرش دادم.
واقعا خود مسئولین و دوستانی که بیت المال رو دارن چه قدر به این موضوع فکر می کنن؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و العن اعداء هم اجمعین
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط hamed ، ترنم بهاری
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا