ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات: 4.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفي كتاب
۶ شهريور ۱۳۸۸, ۱۱:۲۱ عصر
ارسال: #1
Re کتاب مورد علاقه
سلام، انشاء الله که طاعات همگی مورد قبول حق واقع شود.
یکی از کاربران در ارتباط با معرفی کتاب مورد علاقه مطلب گذاشته بودند که متاسفانه بر اثر پاره ای از مشکلات حذف شد.
من این اواخر کتابی رو خوندم به نام « عطـــــــــــــــــــــــش » که در رابطه با زندگی نامه ی کوه عظیم توحید، صاحب مقام تشرف، ایت الله سید علی قاضی طباطبایی (ره) هست.
اصولاً اشنایی با زندگی نامه ی عرفا و علما روی زندگی ادم تاثیر می زاره، اما این کتاب فوق العاده ست، اینکه چطور قاضی ،قاضی شد...
نحوه ی صبر این عارف جلیل القدر بی نظیره...
در اخر چگونه باید خفاش شب پر، به توصیف افتاب عالم تاب بنشیند و چگونه قطره ای گل الود از بحری زمرّد بگوید؟

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcQ-ZD_iIZqFSfZpRm-xxLT...xDLhNJO-cY]

آقاجان بدانید و بدانند که لبخند رضایت شما را با هیچ چیز عوض نخواهیم کرد
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط هُدهُد صبا
صفحه 4 (پست بالا اولین پست این موضوع است.)
۱۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۲۲ صبح
ارسال: #31
RE: معرفي كتاب
سلام بر شما

ممنون بابت معرفی کتاب

میشه یه تقاضا بکنم؟
ممنون میشیم فینگلیش ننویسین، چشم آدم در میاد تا بخونیم.

یا علی

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcQ-ZD_iIZqFSfZpRm-xxLT...xDLhNJO-cY]

آقاجان بدانید و بدانند که لبخند رضایت شما را با هیچ چیز عوض نخواهیم کرد
 سپاس شده توسط safirashgh ، ضحی
۱۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۵۰ عصر
ارسال: #32
سلام

من مدتيه اين كتابها رو دارم مطالعه ميكنم و عاليه اما از كتب قديمي پدرم هست نمدونم در بازار موجوده يا خير.

كتاب هاي معاد و تقوي اثر آيت الله سيد عبدالحسين دستغيب

اگر پيدا نكردين بگين تا متن هايي انتخاب كرده و براتون بزارم.

آيا به آيات قرآن نمى‏ انديشند يا [مگر] بر دل هايشان قفلهايى نهاده شده است؟
سوره محمد(ص)/ آیه 24
 سپاس شده توسط مریم گلی ، hamed ، ضحی ، naser motahary nasab
۶ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۲۱ عصر
ارسال: #33
کتاب اشک روان بر امیر کاروان یا دمع الحسین علی خصائص الحسین (خصائص الحسین) از جمله آثار گرانقدر و پر ارزش علامه شیخ جعفر شوشتری که در زمان خودش وحید روزگار بود میباشد. این کتاب از مهم ترین و معتبرترین کتبی میباشد که در مصائب حضرت سید الشهداء تاکنون به رشته تحریر درآمده است. این کتاب در میان کتب و اسناد فرید و یگانه درآمده، اسلوبش عجیب، نکاتش غریب، مطالبش شریف، کنایاتش لطیف و نگارشش ممتاز میباشد.

سوره محمد(ص)/ آیه 24
 سپاس شده توسط hamed ، safirashgh ، مریم گلی
۷ آذر ۱۳۹۰, ۰۳:۱۷ عصر
ارسال: #34
(۱۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۵۰ عصر)هُدهُد صبا نوشته:  سلام

من مدتيه اين كتابها رو دارم مطالعه ميكنم و عاليه اما از كتب قديمي پدرم هست نمدونم در بازار موجوده يا خير.

كتاب هاي معاد و تقوي اثر آيت الله سيد عبدالحسين دستغيب

اگر پيدا نكردين بگين تا متن هايي انتخاب كرده و براتون بزارم.

بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام بر شما " هد هد صبا" ی گرامی :
و قبولی طاعات. بله همانطور که این یار قرآنی فرمودند کتاب فوق العاده ای هست . بله حتما این کارو انجام بدهید بانو.

بسم الله الرحمن الرحیم
حسبنا الله و نعم الوکیل ... آل عمران 173...پشت و پناه ما خداست و چه پشت و پناه خوبی.
۲۵ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۰۵ صبح
ارسال: #35
با سلام.
کتاب حماسه حسینی از شهید بزرگوار استاد مرتضی مطهری
یکی از بهترین کتابهایی بود که درباره قیام و نهضت عاشورا خوندم.
استاد خیلی روان در این کتاب تحریفاتی را که توسط افراد در این ماجرا صورت گرفته رو عنوان میفرمایند.
و ذهن هر واقع گرا رو به سمت حقیقت راهنمایی میکنند.

[تصویر:  89291638003782700535.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط منتظر ، ضحی
۲۵ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۱۳ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۲۴ صبح، توسط یک کاربر.)
ارسال: #36
سلام من فایلشو میذارم خودم کامل نخوندم
3 فایل پیوستی.
شرمنده نشد. فایل .rar اینجا آپلود نمیشه

دنیا در قیاس با آخرت تنها و تنها 1 روزست ولی همین یکروز سرنوشت یک عمر جاودانگی درآخرت را رقم میزند.یه لحظه فکرکن....واقعا یه روز بیشتر نیست.میشه فقط یه روز خوب واقعی بود انشاالله.

انسان همیشه درپی جاودانگی بود.کافیست وفات کند تا به آرزویش برسد....ولی انتخاب نوع جاودانگیش با خودش است...جاودانگی خوب یا بد؟!
۲۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۴:۲۰ صبح
ارسال: #37
    سلام نمیدونم این کتاب قبلا معرفی شده یا نه

کتاب آفتاب در حجاب
واقغا بهترین کتابیه که توی زندگیم خوندم کتاب قدیمیه از مهدی شجاعی شاید خونده باشیدش تنها کتابی بود که با خوندن هر صفحه اش اشک ریختم خودم تا نصفه چندین ماه پیش خوندمش دوستم اومد خونمون برد بخونش که زود برگردونه .... برد داد به دوستش دوستشم داد به دوستش الان همه عالم خوندنش کامل به جز خودم باور کنید توی این همه آدم یه نفر بد این کتابو که نگفت هیچ همه حتی کسایی که اهل کتاب نبودن رفتن همه کتابای اقای شجاعی رو خریدن
اگه نخوندید حتما بخونیدش
اگه نخونید به نظر من یکی از بزرگترین قشنگی زندگیرو از دست میدید من بعد از این کتاب تازه عشق حضرت زینب به امام حسین رو درک کردم البته حالا حالاهامونده تا به اون درک واقعی برسیم وقتی هم برسیم میمیریم از سنگینی واقعه
البته کتابشو باید خیلی بگردی تا پیدا کنی
Rose

امیدوارم حتما بخونیدش

Roseآفتاب در حجابRose

دعامیکنم غرق باران شوی Rose چو بوی خوش یاس و ریحان شوی
چو یاران مهدی شمارش کنند Rose دعا میکنم جزو یاران شوی
 سپاس شده توسط hamed ، safirashgh ، یک کاربر ، هُدهُد صبا ، منتظر ، ضحی
۲۶ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۱ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۶ عصر، توسط safirashgh.)
ارسال: #38
(۲۶ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۲۰ صبح)del shekaste نوشته:  سلام نمیدونم این کتاب قبلا معرفی شده یا نه

کتاب آفتاب در حجاب
واقغا بهترین کتابیه که توی زندگیم خوندم کتاب قدیمیه از مهدی شجاعی شاید خونده باشیدش تنها کتابی بود که با خوندن هر صفحه اش اشک ریختم خودم تا نصفه چندین ماه پیش خوندمش دوستم اومد خونمون برد بخونش که زود برگردونه .... برد داد به دوستش دوستشم داد به دوستش الان همه عالم خوندنش کامل به جز خودم باور کنید توی این همه آدم یه نفر بد این کتابو که نگفت هیچ همه حتی کسایی که اهل کتاب نبودن رفتن همه کتابای اقای شجاعی رو خریدن
اگه نخوندید حتما بخونیدش
اگه نخونید به نظر من یکی از بزرگترین قشنگی زندگیرو از دست میدید من بعد از این کتاب تازه عشق حضرت زینب به امام حسین رو درک کردم البته حالا حالاهامونده تا به اون درک واقعی برسیم وقتی هم برسیم میمیریم از سنگینی واقعه
البته کتابشو باید خیلی بگردی تا پیدا کنی
Rose

امیدوارم حتما بخونیدش

Roseآفتاب در حجابRose

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر دلشکسته یار گرامی قرآنی:
وقتی اینگونه این کتاب رو برای یاران دیگر معرفی می کنید حس قریبی می گوید ادای دین به این نویسنده و شاعر گران مایه ی ایرانی دارید. متاسفانه چنین کتاب های ارزشمندی را با سختی باید تهیه کرد اما برای خرید cd های ..... چه راحت در بین عموم و نوجوانان قرار می گیرند cd هایی که برای خود شرکت های سازنده پر خرج اما به چه راحتی و باقیمت خیلی پایین. جای تاسف دارد. چرا مسئولین اینقدر کم توجه و در برخی موارد بی توجهی به خرج می دهند.

حواست هست امام حسین "علیه السلام "را منتظرانش به شهادت رسانند!!!!
[تصویر:  42501782160162106712.gif]
یا صاحب الزمان روحی فداک : نه کوششی نه وفایی فقط نشستم و گفتم خدا کند که بیایی !!

بسم الله الرحمن الرحیم
حسبنا الله و نعم الوکیل ... آل عمران 173...پشت و پناه ما خداست و چه پشت و پناه خوبی.
 سپاس شده توسط یک کاربر ، del shekaste
۲۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۵:۵۷ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۰ ۰۶:۰۰ عصر، توسط del shekaste.)
ارسال: #39
سلام بر سفیر عشق
بله واقعا من خودم این کتاب رو خیلی گشتم ولی پیدا نکردم تا اینکه یه روز توی کتاب خونمون اون گوشه ها پیداش کردم ولی فکر کنم کتاب خونه های بزرگ داشته باشن نسخه هایی از این کتاب رو ...... امیدوارم این کتاب جزو کتابایی قرار بگیره که دوباره چاپ بشه

دعامیکنم غرق باران شوی Rose چو بوی خوش یاس و ریحان شوی
چو یاران مهدی شمارش کنند Rose دعا میکنم جزو یاران شوی
۲۷ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۰۹ عصر
ارسال: #40
چه خوبه هر كي اين كتاب كمياب رو داره بخشي از آن را براي ما در اين سايت قرار بده Smile

سوره محمد(ص)/ آیه 24
 سپاس شده توسط del shekaste ، safirashgh
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
4 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا