ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرنوشت کسی که قرآن را به تمامی روایاتش از بر بود
۲۲ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۲۵ عصر
ارسال: #1
سرنوشت کسی که قرآن را به تمامی روایاتش از بر بود
[تصویر:  20110922023.jpg]

دنیا در قیاس با آخرت تنها و تنها 1 روزست ولی همین یکروز سرنوشت یک عمر جاودانگی درآخرت را رقم میزند.یه لحظه فکرکن....واقعا یه روز بیشتر نیست.میشه فقط یه روز خوب واقعی بود انشاالله.

انسان همیشه درپی جاودانگی بود.کافیست وفات کند تا به آرزویش برسد....ولی انتخاب نوع جاودانگیش با خودش است...جاودانگی خوب یا بد؟!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط hamed ، هُدهُد صبا ، del shekaste
۲۵ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۷ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۴ صبح، توسط یک کاربر.)
ارسال: #2
داستان حضرت عزرائیل و ...
بسم الله الرحمن الرحیم
روزی فردی در گذرخودش از مکانی نگاهی به سمت راست خودش میکنه میبینه بله جناب عزرائیل
زول زده بهش و با یه حالت ناجوری بهش نگاه میکنه.بر روی خودش نمیاره (البته مثلا دیگه!)
میره پیش حضرت سلیمان(ع) میگه دستم به دامانتان امروز عزرائیل من غضبناک نگاه میکردو...
لطفا به باد امر کنید تا مرا باخودش به هندوستان ببره تا دستش بهم نرسه.حضرت سلیمان این کارو
میکنن. فردای آنروز عزرائیل نزد حضرت سلیمان میاد. حضرت سلیمان بهش میگه چرا به فلانی اونطور
زول زده بودی که نزدیک بود سکته کنه.میگه نگاه من از روی غضب نبود.من از تعجب زیادی اونطورنگاش
میکردم. چون خدا امرکرده بود امروز من جان اونو توی هندوستان بگیرم و وقتی اونو اینجا دیدم باخودم
گفتم محال ممکنه اون یه روزه بخواد به هند برسه و ....... که الان میبینم.....بله!
.... حضرت عزرائیل عازم هند شدن .
بیچاره تو هند نفله شد.طبق معمولم حتما تصادف قطار.
قضا و قدر وسرنوشت ما را آنگونه رقم زن خدایا که سرانجام کار تو خشنود باشیو ما رستگار.
آمین یا رب العالمین.

دنیا در قیاس با آخرت تنها و تنها 1 روزست ولی همین یکروز سرنوشت یک عمر جاودانگی درآخرت را رقم میزند.یه لحظه فکرکن....واقعا یه روز بیشتر نیست.میشه فقط یه روز خوب واقعی بود انشاالله.

انسان همیشه درپی جاودانگی بود.کافیست وفات کند تا به آرزویش برسد....ولی انتخاب نوع جاودانگیش با خودش است...جاودانگی خوب یا بد؟!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط hamed ، هُدهُد صبا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا