ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک به مردم سومالی
۲۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۱۶ عصر
ارسال: #1
کمک به مردم سومالی
[تصویر:  13890714_1110229.jpg]

دفتر مقام معظم رهبری، هموطنان مؤمن و خداجو را برای کمک به مردم قحطی‌زده سومالی دعوت کرد.

به گزارش دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای،در پی تشدید بحران خشک‌سالی و بروز قحطی در منطقه شاخ آفریقا خصوصاً کشور سومالی، دفتر مقام معظم رهبری در اطلاعیه‌ای از همه هموطنان عزیز در این ماه رحمت و برکت دعوت کرد، به کمک مسلمانان قحطی زده سومالی بشتابند.

متن اطلاعیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
این روزها منطقه شاخ آفریقا و خصوصاً کشور مصیبت‌زده سومالی شاهد یکی از دردناک‌ترین بحران‌های انسانی است که بر اثر خشک‌سالی و بروز قحطی و در سکوت و بی‌توجهی نهادهای بین‌المللی، جان میلیون‌ها مسلمان سومالیایی خصوصاً زنان و کودکان در معرض تهدید قرار گرفته است.

به همین منظور و با توجه به عنایت ویژه رهبر معظم انقلاب برای کمک به قحطی‌زدگان سومالی، از ملت نوع دوست و مسلمان ایران دعوت می شود تا در این ماه رحمت و برکت به کمک ملت مسلمان سومالی شتافته و کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را از طریق دستگاه‌های مسئول به دست مردم سومالی برسانند.
دفتر مقام معظم رهبری
[تصویر:  100845053731.jpg]

Montazer Almahdi:من نیز از تمامی شما دوستان تالار گفتمان ظهور درخواست دارم که تا هر اندازه که دوستدارید به این مردم بی گناه کمک کنید.

[تصویر:  mousavinia20110805080546577.jpg]

در انتظار تیتر بزرگ روزنامه ها ام:

[تصویر:  attachment.php?attachmentid=5958&d=1282893083]
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط hamed ، کبوتر حرم
۲۶ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۳۹ صبح
ارسال: #2
RE: کمک به مردم سومالی
سلام

اللهم اغن کل فقیر

[تصویر:  15-5-1390_IMAGE634482462530781250-150x150.jpg]

واقعا هر کدوم از ما اگر کمی از مخارج اضافی کم کنیم، هزینه ی هنگفتی رو می تونیم برای کمک به برادران مسلمانمون جمع کنیم.
خیلی از ما ها روزانه مبلغ زیادی رو هزینه ی شارژ سیم کارتمون می کنیم (در واقع هزینه ی حرف زدن ) ،فقط با کمی صرفه جویی در همین حرف زدن می تونیم کمک شایانی به مردم مسلمان سومالی بکنیم.
کمکشون کنیم نه برای رفاه
نه برای زندگی بهتر

کمک کنیم ، فقط برای اینکه نمیرن !

[تصویر:  242460.jpg]

در حدیثی آمده است:

لا تستحیوا من اعطاء القلیل فان الحرمان اقلٌ منه

از بخشش کم حیا نکنید، چون محروم داشتن، از آن کمتر است.

بحارالانوار،ج93،ص173

[تصویر:  IMAGE634486650063281250.JPG]

لیس شی ء اثقل علی الشیطان من الصدقة علی المومن و هی تقع فی ید الرب تبارک و تعالی قبل ان تقع فی ید العبد

هیچ چیز بر شیطان سخت تر از صدقه دادن به مومن نیست، صدقه پیش از آنکه به دست بنده برسد، در دست پروردگار متعال قرار می گیرد.

کافی، ج4،ص3
[تصویر:  %D9%82%D8%AD%D8%B7%DB%8C1.jpg]

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcQ-ZD_iIZqFSfZpRm-xxLT...xDLhNJO-cY]

آقاجان بدانید و بدانند که لبخند رضایت شما را با هیچ چیز عوض نخواهیم کرد
 سپاس شده توسط Montazer Almahdi ، منتظر
۲۶ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۱۹ عصر
ارسال: #3
اطلاعیه
با سلام
از دوستان گرامی تالار قآنی،دعوت میشود هر چه زودتر به سبب همفکری در مسئله مسلمانان سومالی به ما بپیوندن
دوستان مطلع بگویند چطور این خرجی های فوق کممان را جمع و جور کنیم تا کمکی باشد برای هم دینیمان
و این امتحانی است از جانب خداوند... [تصویر:  lightbulb.gif]

http://forum.ghorany.com/thread-1514-post-6152.html

TuHaN
Heart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۶ مرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۳۵ عصر
ارسال: #4
(۲۶ مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۱۰ عصر)osaky نوشته:  
اطلاعیه
با سلام
از دوستان گرامی تالار قآنی،دعوت میشود هر چه زودتر به سبب همفکری در مسئله مسلمانان سومالی به ما بپیوندن
دوستان مطلع بگویند چطور این خرجی های فوق کممان را جمع و جور کنیم تا کمکی باشد برای هم دینیمان
و این امتحانی است از جانب خداوند... Idea

با سلام به osaky گرامی ، قبلا چنین موضوعی ایجاد شده زحمتش را نکشید!Sleepy

http://forum.ghorany.com/thread-1516-pos...ml#pid6178

۲۷ مرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۰۶ صبح
ارسال: #5
(۲۶ مرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۳۵ عصر)Montazer Almahdi نوشته:  
(۲۶ مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۱۰ عصر)osaky نوشته:  
اطلاعیه
با سلام
و این امتحانی است از جانب خداوند... Idea

با سلام به osaky گرامی ، قبلا چنین موضوعی ایجاد شده زحمتش را نکشید!Sleepy

http://forum.ghorany.com/thread-1516-pos...ml#pid6178

با سلام
زحمتی نبود
اولا این تاپیک بعد تاپیک من درست شده بود
ثانیا من این اطلاعیه رو صرفا جهت بیداری به موضوع های مختلف زدم
و صاحب این تاپیک"کمک به مردم سومالی" صرفا شعار داده
اومده یه چیزی رو کپی کرده پیست کرده اینجا
لطفا تو مسائل همفکری و ادای دین هم اینقدر برقی جواب بدینExclamationArrow

TuHaN
Heart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۷ مرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۱۴ عصر
ارسال: #6
از همین الآن اطلاع رسانی می کنم که من از تالار قرآنی رفتم و دیگه هم بر نمی گردم ، چون خیلی از کاربران اینجا بی جنبه هستند ، پس منم بی جنبه می شم.

۱۲ شهريور ۱۳۹۰, ۰۶:۵۰ صبح
ارسال: #7
هر چند انتظاری ازشون نیست ولی این سرخوش ها باید به سومالی کمک کنند
البته این امر ثواب کردن کار هر کسی نیست
فستیوال توماتینا 2011 در کشور اسپانیا
توماتینا Tomatina جشنواره‌ایست که هر ساله در آخرین چهارشنبه ماه اوت در نزدیکی شهر والنسیا در کشور اسپانیا برگزار می‌شود. در این رسمی‌ که بیش از ۶۰ سال سابقه دارد، بسیاری از مردمِ این منطقه (و چندین سال است که تعدادِ فراوانی از توریست‌ها نیز در این جشن شرکت میکنند) به مدت چند ساعت به سمتِ همدیگر گوجه فرنگی‌ پرت میکنند. البته این گوجه فرنگی‌ پست است و ارزشِ غذایی ندارد.
اما این رسم از کجا آمده است؟ در سالِ ۱۹۴۴، وقتی‌ که فستیوالی دیگر در حالِ صورت گرفتن در همین منطقه بود، چند جوان به خاطرِ شوخی‌ به همدیگر گوجه فرنگی‌ و سبزیجات پرت کردند، پلیس ایشان را دستگیر می‌کند و این جوانان تصمیم می‌‌گیرند که سالِ دیگر این رسم را دنبال کنند و چند سالِ بعد این رسم تبدیل به جشنِ بزرگی‌ شد که هر سال هزاران نفر را به این منطقه کشانده و مردم را سرگرم میکنند.

[تصویر:  loading.gif]
لطفا تا باز شدن كامل عكسها شكیبا باشید
در صورتی که هر یک از عکس ها باز نشد بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Show Picture را انتخاب كنید

[تصویر:  01.jpg]

[تصویر:  06.jpg]
[b]مسابقات پرتاب تلفن همراه در فنلاند ![/b] فنلاند را از رقابت های غیرمعمول و عجیب و غریبش همه می شناسند. رقابت هایی از قبیل : فوتبال در گل و لای، حمل همسران در مسیر ناهموار، خوردن فلفل قرمز، پرتاب چکمه های لاستیکی و حتی نواختن گیتار، اما این یکی از معروف ترین رقابت هاست که هر ساله در فنلاند برگزار می شود و امسال یازدهمین سال برگزاری این مسابقه بود. مسابقه پرتاب گوشی های تلفن همراه!

ایده این مسابقه متعلق به کریستینا لوند صاحب هتل Lossiranta است. این مسابقه در سه دسته برگزار می شوند. مردان، زنان و جوانان که امسال کودکان نیز برای اولین بار برای شرکت در این مسابقه پذیرفته شدند. شرکت Golla ، تولید کننده لوازم جانبی تلفن های همراه امسال اسپانسر رسمی این رویداد بود. آوردن تلفن همراه در این مسابقه ممنوع است و فقط باید از تلفن هایی که در آنجا آماده شده استفاده شود.

[تصویر:  27.jpg]

[تصویر:  36.jpg]

Roseدر انتشار آنچه خوبیست و اثری از عشق در آن هست آخرین نفر نباشیدArrow
من یک اخراجی هستم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا