ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دختر خوش اخلاق برای ازدواج از نظر اقایون کیست
۷ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۱۱ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۸ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۷ عصر، توسط leilatahor.)
ارسال: #1
دختر خوش اخلاق برای ازدواج از نظر اقایون کیست
pak konid tapic ro
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط sarsepordeh
۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۱۹ عصر
ارسال: #2
RE: دختر خوش اخلاق برای ازدواج از نظر اقایون کیست
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام خی
موضوع جالبیه برای بحث.
الزاما کسی که دائما با دیگران شوخی کنه نمیشه گفت خوش اخلاق البته به نظر من خیلی پارامتر ها برای خوش اخلاقی وجود داره که دختر و پسر نداره مثلا خوش برخوردی، یعنی اینکه تا این که یکی یه حرفی بهتون زد و به مزاجتون خوش نیومد سریع داد و بیداد نکنید و خیلی چیزهای دیگه که دختر و پسر نداره.
از جمله خصوصیات اخلاقی که یک دختر باید داشته باشه به نظر من میتونه این باشه که صبور باشه، توی دوره و زمونه ما یه دختر صبور میتونه بهترین همسر باشه. چون وقتی آقایون از سر کار تشریف میارن معمولا خیلی خسته هستن و دیگه جون غرغر کردن خانومشون رو ندارن، حداقل برای 1 ساعت.
خوب دیگه زیاد حرف زدم بقیه بیان یه چیزی بگن چند وقتی عست که اعضای قدیمی تالار خبری ازشون نیست، سفیر عشق، کبوتر حرم، ضحی، یوسف زهرا، بشرا هم که دیگه خیلی غیبتشون طولانی شده.

یک امروز است ما را نقد ایام
بر آن هم اعتمادی نیست تا شام
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط ضحی ، sarsepordeh ، del shekaste ، هُدهُد صبا
۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۵۹ عصر
ارسال: #3
از نظر اقایون دختری خوبه که مثل مامانشون باشه
اینو من نمیگم تحقیقات روانشناسا میگهLoserClappingOhgoonSleepyHeart

TuHaN
Heart
 سپاس شده توسط فاطمه گل ، sarsepordeh ، هُدهُد صبا
۱۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۵۸ عصر
ارسال: #4
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
البته این طوری ها هم نیست خیلی.
حد اقل من مخالفم.
کجایید دوستان مشارکت کنید این طوری شاید خیلی ها بتونن خودشون رو اصلا کنن البته نوبت آقاییون هم میرسه ها.Smug
ای بابا پیشنهاد میکنم یه سری به دادگاه خانواده بزنید، من چند وقت پیش رفتم وای وای بعضیا فکر میکنن زندگی همش بر رو و چیزای دیگس .
واساده بودم توی صف تمبر باطل کردن این خانمونم ها داشتن با هم صحبت میکردن میرم سر اص مطلب.
داشتن از علت طلاقشون برای هم صحبت میکردن یک یه اون یکی گفت :
برای چی داری طلاق میگیری؟
جواب داد: شوهرم رفته جاریم رو گرفته.Angry
از طرز صحبت کردنش معلوم بود که خودش هم خیلی بی تقصیر نیست میگم چرا. البته عذر می خوام یه عین صحبت های اونا رو میذارم.
ادامه داد: زنه نه بر و رویی داره نه چیزی فقط تازگیا یه ارث بهش رسیده رفته یه خونه توی کرج گرفته اگرنه مامانم اینا میگن تو خیلی قشنگ تر از اونی.
بلهWhistling
دوباره اون یک گفت: شاید اون ناز و ادا داره؟
جواب داد: نه بابا اون رقص عربی که من براش میکنم عمرا اون داشته باشهOhgoon
و...

این خانم از طرز صحبت کردنش مشخص بود که تا شوهرش میاد یه حرفی بزنه سریع خانم سرش جیغ جیغ میکنه
اخلاق هم خوب چیزیه.

سپاس شده توسط hamed ، osaky ، sarsepordeh
۲۰ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۲۳ صبح
ارسال: #5
سلام
به نظر من از بين معيارهاي حسن خلق که تضمين کننده ي يک زندگي متعالي هستن؛
"ودود" يعني با محبت بودن همسر، خواستني ترين صفته.

چه افتخار آمیز است
غرق در امید،
با سرود زندگی و جاودانگی
سرِ دار رفتن
و به معراج پر کشیدن!
 سپاس شده توسط hamed ، ضحی ، هُدهُد صبا
۲۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۰۴ صبح
ارسال: #6
به نام خدا
سلام به همگی
1.از نظر من دختر خوش اخلاق دختری که همیشه بتونه نقاط مثبت زندگیشو ببینه حتی در شرایط سختی که شوهرش هم نمیتونه تحمل فشارهارو داشته باشه اون با مثبت بینی خودش به شوهرش هم نقاط مثبتو نشون بده تا اونم بتونه تصمیم درستی بگیره.....؟
نه اینکه اصلا مشکلاتو ندید بگیره بلکه همیشه سعی کنه تو مشکلاتش نقاط مثبتو پیدا کنه وبه کمک اون نقاط بتونه مشکلو حل کنه..!
2.دختری که بتونه خوبی های شوهرشو تو یه برگه بنویسه وهر وقت ازشوهرش بدی دید یکی از خوبیهای اونو خط بزنه نه اینکه با یه بدی عصبی بشه و برگه رو کلا پاره کنه بهترین وخوش اخلاق ترین دختر دنیاست . که کمتر کسی میتونه این کارو کنه .
به امید مفید بودن مطالب
این تجربه من از زندگی بود که گفتم
 سپاس شده توسط hamed ، منتظر ، ضحی ، فاطمه گل ، sarsepordeh ، هُدهُد صبا
۲۱ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۵۲ عصر
ارسال: #7
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
گرامی ما رو که همه بهمون تیکه میندازن شما هم بندازید.
بنده در کل عرض کردم، این مطالب میتونه معیار خوبی باشه برای رفتار جوونا توی زندگیه مشترکشون.
من که گفتم بقیه دوستان هم نظر بدن به خاطر این بود که از نظر هر کسی دختر خوش اخلاق یه جوره که معمولا بیشتر ذهنیت ها در این مورد درسته.
خوب بازم خودم نظر میدم: دختر خوش اخلاق کسیه که از شوهرش خواسته ای رو نداشته باشه که میدونه شوهرش توانایی انجامش رو نداره .
آخه میدونید مردا ذاتا دوست دارن همه خواسته های همسرشون رو اجابت بکنن.اینو کارشناسا میگن.

سپاس شده توسط sarsepordeh ، del shekaste ، هُدهُد صبا
۲۴ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۰ عصر
ارسال: #8
با سلام من امروز عضو این تالار شدم پزشک هستم و خیلی به مباحث منطقی علاقمندم به نظرم می رسه عزیزان بهتر هست با مطالعه علمی تری وارد مباحث شوند مثلا این که ترجمه یک دختر خوش اخلاق از دیدگاه اقایون این هست که وقتی در یک روز پرکار و پر استرس به خانه مراجعه می کنند حقیقتا خانه مامن آرامش شان باشد با همه کاستی هایی که ممکنه در منزل و یا برای همسرش ایجاد شده باشد عنصر گذشت و عفو بسیار معجزه آساست و حتی مردانی که بسیار بد عنق هستند را واقعا تحت تاثیر قرار می دهد و بعد از اون مهر و صداقت

Roseالسلام علیک یا ابا عبدا...(ع)Rose
 سپاس شده توسط osaky ، sarsepordeh ، هُدهُد صبا
۲۴ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۵۴ عصر
ارسال: #9
(۲۴ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۰ عصر)aaaaa نوشته:  با سلام من امروز عضو این تالار شدم پزشک هستم و خیلی به مباحث منطقی علاقمندم به نظرم می رسه عزیزان بهتر هست با مطالعه علمی تری وارد مباحث شوند مثلا این که ترجمه یک دختر خوش اخلاق از دیدگاه اقایون این هست که وقتی در یک روز پرکار و پر استرس به خانه مراجعه می کنند حقیقتا خانه مامن آرامش شان باشد با همه کاستی هایی که ممکنه در منزل و یا برای همسرش ایجاد شده باشد عنصر گذشت و عفو بسیار معجزه آساست و حتی مردانی که بسیار بد عنق هستند را واقعا تحت تاثیر قرار می دهد و بعد از اون مهر و صداقت

با سلام
خوش آمدینCowboy
نمی دونم برادرین یا خواهر
اینجا بچه در مورد مراسم خواستگاری بحث میکنن ن بعد ازدواج
پس اگه مطلبی در این مورد دارین در خدمتتونیمHeart

TuHaN
Heart
 سپاس شده توسط sarsepordeh ، هُدهُد صبا
۲۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۳۸ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۱۲ صبح، توسط aaaaa.)
ارسال: #10
(۲۴ مرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۵۴ عصر)osaky نوشته:  
(۲۴ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۰ عصر)aaaaa نوشته:  با سلام من امروز عضو این تالار شدم پزشک هستم و خیلی به مباحث منطقی علاقمندم به نظرم می رسه عزیزان بهتر هست با مطالعه علمی تری وارد مباحث شوند مثلا این که ترجمه یک دختر خوش اخلاق از دیدگاه اقایون این هست که وقتی در یک روز پرکار و پر استرس به خانه مراجعه می کنند حقیقتا خانه مامن آرامش شان باشد با همه کاستی هایی که ممکنه در منزل و یا برای همسرش ایجاد شده باشد عنصر گذشت و عفو بسیار معجزه آساست و حتی مردانی که بسیار بد عنق هستند را واقعا تحت تاثیر قرار می دهد و بعد از اون مهر و صداقت

با سلام
خوش آمدینCowboy
نمی دونم برادرین یا خواهر
اینجا بچه در مورد مراسم خواستگاری بحث میکنن ن بعد ازدواج
پس اگه مطلبی در این مورد دارین در خدمتتونیمHeart

سلام ممنون از تذکرتون اگر منظورتون قبل از ازدواج است متاسفانه برخی دختران ممکنه اون چیزی که نشون میده نباشند ولی میشه گفت حیا و ایمان یکی از مولفه ها و تضمین کننده های یک اخلاق خوب است پس بگردید دنبال دختر مومنه و با حیا.RoseHeartRose
(۱۲ مرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۴۸ عصر)منتظر نوشته:  بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
یه موقع پاک نکنیدا !

سلام من نظرم رو در یه جای دیگه دادم فقط بخاطر اینکه ظاهرا مظلوم واقع شدید خواستم باهاتون همدردی کرده باشم WaveHeart

Roseالسلام علیک یا ابا عبدا...(ع)Rose
 سپاس شده توسط sarsepordeh ، هُدهُد صبا ، abines
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا