ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به دنبال چشمان زیبا...
۱۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۰۶ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۴۵ صبح، توسط sajjad.)
ارسال: #1
به دنبال چشمان زیبا...
سلام.ای کاش به جای پیدا کردن چشمانی زیبا به دنبال نگاهی زیبا بودیم.
نمیدونم چرا سن ازدواج اینقدر رفته بالا...توقعات رفته بالا...سخت گیری ها افزایش یافته...
دختر خانم های هم کلاسی دانشگاهی من اکثرا مجرد هستن و 24 یا 25 سال سن دارن...
چرا ازدواج نکردن رو نمیدونم ولی میدنم دختر محدودیت هایی داره اما پسر هر وقت بخواد میره خواستگاری...هر لحظه احساس کنه زن میخواد میره سراغ بختش.اما دختر باید منتظر بمونهHurryup
حالا آقا پسرای گل که پیش قدم میشید درست انتخاب کنید.متاسفانه حالا که پسر میره خواستگاری شاید ملاک برترانتخابش زیبایی طرف باشه....دخترای دیگه شاید بسیار زیبا نباشن اما قلبی زیبا دارن.
تو به سیمای شخص می نگری ما در آثار صنع،وی را
شاید ستاره زیبا و پر نور نباشن البته ستاره پر نور هرکسی بهش نگاه میکنه اما ستاره کم نور قشنگ هست اما نگاه ها کمتر روش محوریت داره.اما متاسفانه اکثر پسرا میرن سراغ خوشگلا...سراغ بی حجابا که فکر میکنن با کلاسیه که البته آخر زمان شده ضد ارزشها ارزش تلقی میشه.عاشق ظاهر دختر میشنHeart...عاشق هم که شدن کور و کر لال میشن و اخلاق و ایمان طرف رو نادیده میگیرن. مدتی بعد از ازدواج پسر میبینه که زنش نافرمانه...راهو درست نمیره.لجاجت میکنه...بهش توجه نمیکنه...اونوقته که زندگی حروم میشه و زیبایی کار ساز نیست.
رسول اکرم(ص)فرمود:با زن تنها به خاطر زیباییش ازدواج نکنید شاید زیباییش او را گمراه کند و نه به خاطر مالش شاید مالش او را به طغیان وا دارد.با زن به خاطر دینش ازدواج کنید.

Roseهمه شب در این امیدم که نسیم صبح گاهی , به پیام آشنایی بنوازد آشنا را
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط هُدهُد صبا ، hamed ، منتظر ، مشکات ، ضحی ، اسماء ، osaky ، safirashgh ، فاطمه گل ، seyedebrahim ، nafise05
صفحه 2 (پست بالا اولین پست این موضوع است.)
۴ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۳۸ عصر
ارسال: #11
RE: به دنبال چشمان زیبا...
روزگار نزدیک یک سال و نیم از ثبت نامم گذشته تو این سایت و درسمم تموم شد و الان تازه فهمیدم غوغای سربازی رفتن یعنی چی...
نه چشمان زیبا میخوام نه زندگی مجلل...فقط معافیت میخوام که نرم سربازی:-(

Roseهمه شب در این امیدم که نسیم صبح گاهی , به پیام آشنایی بنوازد آشنا را
۵ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۴۲ عصر
ارسال: #12
RE: به دنبال چشمان زیبا...
(۱۸ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۴۳ عصر)منتظر نوشته:  سلام
یه چند وقتیه کسی به پست هام توجه نمی کنه نکنه من مردم ولی تنم گرمه هنوز نفهمیدم!Sigh

نه بابا نگران نباش.بچه ها همه سرشون شلوغه!!!DorkOnthephone
یکی هم مثل من از پارسال تا الان نیومده تالار!!!ناراحت نشو فقط همینه!

خدایا دستانم خالی اند و دلم غرق در آرزوها ، یا دستانم را توانا کن یا دلم را از آرزوهای دست نیافتنی خالی کن
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا