ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
۱۷ فروردين ۱۳۸۹, ۰۲:۳۸ عصر
ارسال: #1
نا امیدی
سلام
داشتم تو ذهنم دنبال یه موضوع میگشتم که یهو یاد این موضوع افتادم که خودم خیلی اوقات درگیرش میشم.
خیلی از جوونا هستن که گاهی اوقات از زندگی، از ادامه ی تحصیل، از پیدا کردن کار،ادامه ی شغل، ... یا حتی از خودشون نا امید میشن!
به نظر شما آخه چرا؟ چجوری میشه ریشه ی ناامیدی رو پیدا کرد و اون رو از بین برد؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط مشکات ، faezeh ، آرام ، هُدهُد صبا ، فاطمه گل
صفحه 3 (پست بالا اولین پست این موضوع است.)
۱۸ بهمن ۱۳۹۵, ۰۹:۵۴ صبح
ارسال: #21
RE: نا امیدی
با سلام خدمت دوستان محترم سایت
من یک پیشنهاد داشتم البته یک پیشنهاد نیست یک درخواست همکاری من یه ایده ای داشتم میخواستم عملیش کنم اما خواستم از صاحب نظران تو این حوضه هم یه سوال کنم من میخوام یه سایت در مورد مدافعان حرم بزنم که در رابطه باعکس ها و فیلم ها شون ... و این چیزا باشه و با چند جا برای طراحی حرف زدم یه شرکت حاضر به همکاری شده ولی یعنی قبول کرده سایت رو طراحی و سئو کنه وتو پروژه ما سهیم باشه البته بعد از درآمد زایی بخشی از سود ما رو برا خودش برمیدارا به نظرمن که خیلی منصفانست فقط تنها مشکلی که هست نبود نیروی کار ماهر تو این حوضه است من از دوستان کی مال به همکاری هسن میخوا که به این ادرس ایمیل modir.099@gmail.comنظرات وپیشنهادات خودشونو اعلام کنن و دوستان اینو بدونن که این شرکت کارش درسته واگه میخواید میتوانید برخی از نمونه کارا شونو ببینید نمونه 1نمونه 2 نمونه 3 نمونه 4 نمونه 5 نمونه 6 نمونه 7 اگه خوش تون اومد نظرتونو اعلام کنید ممنون میشم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط هُدهُد صبا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا