ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
۴ مرداد ۱۳۸۸, ۰۲:۴۴ صبح
ارسال: #6
RE: چرا زنان
هی بابا جناب ali j شما که خودت مردی دیگه چرا این حرفو میزنی شما که پاک آبروی مارو بردی..................
ولی جدا و گذشته از شوخی باید بگم که من به شخصه در هیچ یک از فرهنگ ها چه غربی چه شرقی چه اسلامی وغیره جایگاه زنو در حال حاضر درست نمیبینم حالا میخواین بدونین چرا پس حسابی حواستونو جمع کنین :
در فرهنگ های غربی و غیر اسلامی از زنان دو نوع استفاده میشه 1.استفاده ی حیوانی 2.استفاده ی انسانی
در مورد استفاده ی اول وارد جزئیات نمیشم اما امیدوارم که دوستان خودشون منظور منو متوجه بشن
ولی در مورد قسمت دوم باید بگم که هر آدم عاقلی با هر جنسیتی باید اینو قبول کنه که زن و مرد با هم اختلافاتی دارن و هر کدوم باید در جایگاه خودشون فعالیت های مناسب خودشونو انجام بدن اما فرهنگ غرب همچین چیزی رو قبول نداره بلکه اون ها معتقدن که زن و مرد فرقی با هم ندارن و یکی هستن پس در جامعه هر کاری رو که تصمیم گرفتن انجام میدنن مثلا آتش نشانی و...........(دیگه مثال نمیزنم چون عقیده ها متفاوتن)
در فرهنگ اسلامی ناب هم بدون تغییر به وسیله ی فرهنگ ملت های مختلف در برخی از دستوراتش جای تعمل وجود داره که اگه بخواییم به اون ها عمل کنیم بانوان عزیزمون نباید بدون اجازه ی کتبی از آقاشون از خونه بیرون بیان و در خانه ی بختشون هم به جز ظرف شوری و کنه شوری و بزرگ کردن یک مینی بوس بچه ی قد و نیم قد کار دیگه ای نمیتونستن بکنن(متاسفانه از این بیشتر دیگه نمیتونم موضوعو بشکافم چون به مزاج بعضی ها ممکن خوش نیاد)
پس نتیجه میگیریم که در زمان حاضر و در هیچ کجای دنیا جایگاه حقیقی زنان متاسفانه وجود نداره البته در هر کجای دنیا مردمش قبول دارن که کار ما درسته اما اگر از دیده ی منطق نگاه کنیم به حقیقت پی خواهیم برد
در پایان هم از این که سرتونو درد اوردم عذر خواهی میکنم ..................

(در ضمن باید به خدمت خانم های عزیزی که بعدا این مطلب رو مطالعه میفرمایند عرض کنم که من اصلا از برخورد کفش دمپایی و هر چیر دردناکی به دماغم خوشم نمیاد پس لطفه آرامش خود را در پای مانیتور های خود و بعد از دیدن این بنده ی حقیر حفظ کنید).................D: 
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
چرا زنان - ali j - ۳۰ تير ۱۳۸۸, ۱۱:۴۹ عصر
RE: چرا زنان - zahir - ۳۱ تير ۱۳۸۸, ۱۲:۰۴ صبح
RE: چرا زنان - AmirHosein - ۳۱ تير ۱۳۸۸, ۰۹:۴۱ صبح
RE: چرا زنان - atefeh - ۳۱ تير ۱۳۸۸, ۱۱:۵۲ عصر
RE: چرا زنان - ali j - ۱ مرداد ۱۳۸۸, ۰۷:۳۹ عصر
RE: چرا زنان - Hamid.R.E - ۴ مرداد ۱۳۸۸ ۰۲:۴۴ صبح
RE: چرا زنان - اطهر - ۸ شهريور ۱۳۸۸, ۰۴:۳۳ عصر
RE: چرا زنان - elimoon - ۲۰ شهريور ۱۳۸۸, ۰۲:۱۳ عصر