ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرشته ها می توانند مرد هم باشند ...........
۱۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۶ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۷ عصر، توسط آشنای غریب.)
ارسال: #8
RE: فرشته ها می توانند مرد هم باشند ...........
پدر: به خاطر صفای دل توست که سبزه ها و چمنزار و گلهای رنگارنگ زیبایی زمین را دو چندان میکنند. صداقت تو الگویی است برای تمام موجودات تا موجودی چون خود بپروراند. صلابت و استواری ات مرا به تواضع و فروتنی وا میدارد و به امید تو قلبم با هر تپش، ثانیه را میشمارد. سپیده ی صبح من، سیاهی موهایت را هیچگاه از یاد نمیبرم، گر چه برف زمانه مجال سیاه ماندن را از آنها ربوده و با گذر زمان، فرصت را غنیمت شمرده و همراه با غمها بر روی موهای شاداب و زیبایت نشسته است. شبانگاهان وقتی غروب چشمانت از راه میرسد، با تمام وجود پلکهای خستگی ناپذیرت را میبوسم و از خداوند، عمری طویل و اجری جزیل را آرزو میکنم. گل شکفته و سرو رعنای من، سالیان سال است که هر روز صبح، عزم خود رابرای تهیه ی معاش مان جزم میکنی و شبانگاهان با تنی خسته و کوفته اما لبی خندان و گشوده به خانه بر میگردی. بگذار هنگام رفتنت با تو همراه شوم و جای پاهایت را بوسه باران کنم و به هنگام بازگشت، خانه را عطر آگین نمایم. بگذار زیر دست و بال مهربان و رنج کشیده و پینه بسته ات، همیشه بمانم وبا نوازش پدرانه ات به مرور زمان آرام آرام شکوفا شوم. خدایا: گرد یتیمی را بر بام هیچ خانه ای مریز.
و یادت هر لحظه به روح پریشان من سر میزند و مرا از پریشانی خاطر میرهاند.
یاد تو، یاس سپیدی است که با عطر نجیبش دل هر استشمام کننده ای را به لرزه میاندازد و من همواره آرامش و یقین را در آینه ی زلال یاد تو مینگرم.
تقدیم به همه ی پدران فرشته و روح پدران فرشته ای که از دنیا رفته اند شاد.

خداوند می بیند می داند می تواند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط safirashgh ، zeinab ، hamed ، Entezar ، salva
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: فرشته ها می توانند مرد هم باشند ........... - آشنای غریب - ۱۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ عصر
فرشته ها می توانند مرد هم باشند ........... - Entezar - ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۵۹ عصر
RE: فرشته ها می توانند مرد هم باشند ........... - Bitanem - ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۹ عصر
بچه ها جمله بسازید... - Entezar - ۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۸ عصر
روز پدر... - Entezar - ۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۵۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا