ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فضیلت و خواص سوره های مختلف قرآن
۱۷ تير ۱۳۹۱, ۰۱:۱۲ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تير ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ عصر، توسط بنده منتظر.)
ارسال: #9
RE: فضیلت و خواص سوره های مختلف قرآن
ClappingLoserباسلام
اول از همه از ترنم بهاری بسیار تشکر و قدردانی میکنم به خاطرمطلب خیلی خوبشون.
دوم از انتظار هم تشکر میکنم به خاطر راهنمایی شان .
سوم من هم بعضی از خواص سوره های قرآن را براتون میگم انشالله که مفید واقع بشود

سوره مبارکه بقره دورکردن شیطان ، قطع تب ، آسان گرفتن کودک ازشیر سوره مبارکه نسا موافقت زن و شوهر، زایل کردن ترس ، ایمنی از فشار قبر سوره مبارکه مائده ایمنی از دزد ، عدم ورودشرک در ایمان سوره مبارکه انعام آمرزش گناهان ، ایمنی از آفات و امراض ، شفای دردها سوره مبارکه اعراف ایمنی از عذاب ، ایمنی از مکر مکاران و چشم زخم سوره مبارکه انفال خلاصی از زندان ، ایمنی از دشمنان سوره مبارکه توبه خلاصی از زندان ، ایمنی از دشمنان سوره مبارکه یونس غلبه بر دشمن ، پیداکردن دزد سوره مبارکه یوسف آسانی برسکرات موت سوره مبارکه حجر خیروبرکت درخریدو فروش ، موفقیت در کسب و کارسوره مبارکه مریم وسعت روزی ، شفای تمامی جراحتهاسوره مبارکه انبیا آسانی حساب قیلمت ، غلبه بردشمنان سوره مبارکه حج ثواب حج عمره ، مشرف شدن به خانه خدا سوره مبارکه عنکبوت قطع تب ، شادمان شدن ، دفع بی خوابی سوره مبارکه احزاب ایمنی از عذاب قبرسوره مبارکه سجده زایل شدن تمام بیماریهای چشم سوره مبارکه واقعه فراخی روزی ، مقهور کردن دشمنسوره مبارکه ممتحنه نورانی شدن چشم ، رفع فقر و دیوانگی سوره مبارکه ملک احیای شب قدر ،آمرزش گناهان ، ایمنی از فشار و عذاب قبرسوره مبارکه بلد ایمنی از غضب خداوند ، دفع بلاهاسوره مبارکه شمس سلامتی در دنیا و آخرت ،محبوب شدنسوره مبارکه علق موفق شدن نزد حکام و امرا

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

یامهدی منتظریم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Entezar ، seyedebrahim ، شادی زهرا ، ucuujut
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تشکر... - Entezar - ۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ صبح
RE: فضیلت و خواص سوره های مختلف قرآن - بنده منتظر - ۱۷ تير ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ عصر
13 نکته در باب تدبّر در قرآن‏... - Entezar - ۲۴ تير ۱۳۹۱, ۱۰:۵۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: