ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دختر خوش اخلاق برای ازدواج از نظر اقایون کیست
۲۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۳۸ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۱۲ صبح، توسط aaaaa.)
ارسال: #10
RE: دختر خوش اخلاق برای ازدواج از نظر اقایون کیست
(۲۴ مرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۵۴ عصر)osaky نوشته:  
(۲۴ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۰ عصر)aaaaa نوشته:  با سلام من امروز عضو این تالار شدم پزشک هستم و خیلی به مباحث منطقی علاقمندم به نظرم می رسه عزیزان بهتر هست با مطالعه علمی تری وارد مباحث شوند مثلا این که ترجمه یک دختر خوش اخلاق از دیدگاه اقایون این هست که وقتی در یک روز پرکار و پر استرس به خانه مراجعه می کنند حقیقتا خانه مامن آرامش شان باشد با همه کاستی هایی که ممکنه در منزل و یا برای همسرش ایجاد شده باشد عنصر گذشت و عفو بسیار معجزه آساست و حتی مردانی که بسیار بد عنق هستند را واقعا تحت تاثیر قرار می دهد و بعد از اون مهر و صداقت

با سلام
خوش آمدینCowboy
نمی دونم برادرین یا خواهر
اینجا بچه در مورد مراسم خواستگاری بحث میکنن ن بعد ازدواج
پس اگه مطلبی در این مورد دارین در خدمتتونیمHeart

سلام ممنون از تذکرتون اگر منظورتون قبل از ازدواج است متاسفانه برخی دختران ممکنه اون چیزی که نشون میده نباشند ولی میشه گفت حیا و ایمان یکی از مولفه ها و تضمین کننده های یک اخلاق خوب است پس بگردید دنبال دختر مومنه و با حیا.RoseHeartRose
(۱۲ مرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۴۸ عصر)منتظر نوشته:  بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
یه موقع پاک نکنیدا !

سلام من نظرم رو در یه جای دیگه دادم فقط بخاطر اینکه ظاهرا مظلوم واقع شدید خواستم باهاتون همدردی کرده باشم WaveHeart

Roseالسلام علیک یا ابا عبدا...(ع)Rose
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط sarsepordeh ، هُدهُد صبا ، abines
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: دختر خوش اخلاق برای ازدواج از نظر اقایون کیست - aaaaa - ۲۵ مرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۳۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا