ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حواست هست؟؟ جهان متمدن شده!!!
۶ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۱۳ عصر
ارسال: #4
RE: حواست هست ؟؟جهان متمدن شده!!!
سلام یاس نیلوفری عزیز
مطلبت فوق العاده زیبا بود... یه جورایی حرف دل همه ی بچه مذهبی ها...

ولی یه در گوشی با خودمون ...
آهای بچه مذهبی انقد با خوندن اینا نشین های های واسه غربت خودت که اسمتو گذاشتی بچه شیعه گریه کن و یکی در میون آه تاسف حواله ی روزگار...
انقد با اون دماغت که تنها عضو قابل شناسایی تو زیر چادرته سر بالا راه نرو و با دید حقارت به اون دختر مانتویی که بنده خدا باید کلی به خاطر حتی روسریش پیش خانوادش لکه ی متحجر رو یدک بکشه نگاه نکن...
آقای مذهبی که ریشات تا وسط سینه ات رسیده، انقد انگ بچه سوسولو نثار پسرای دور و برت نکن ... علی گندابی هم سوسول بود ولی از خیلی یای مثل تو زد جلو ....
انقد مسجد رفتنت رو به رخ خدا نکش که یا خدا... منو ببین ... همه میرن پارتی و من ...
من وتویی که انقده خوبیم، تا حالا از خودت پرسیدی پس چرا آقا گوشه ی بیابونا می گرده؟؟؟
مگه خونه ی من و توی بچه باحالِ مشتیِ از خود گذشته به اندازه ی آقا جا نداره؟؟؟
بابا خودمونیم بیا انقد که به این و اون گیر میدیم یه یکمم به حال خودمون زار زار گریه کنیم...
ببین خلط مطلب نکن... نگفتم جامعه رو بی خیال ،امر به معروف و نهی از منکر رو بی خیال... نه ... همینا رو بی خیال شدیم که جامعه شده این ...
فقط میم انقد به خودت به چشم حوری بری از گناه و به مردم دور و برت به چشم دیو نگاه نکن...
یادت باشه خودت هم نتونستی بشی 313 تا...

من از بیگانگان هرگز ننالم * * * * که هر چه کرد با من آن آشنا کرد

--------------------------------------------------------------------------------
راستش فک کردم شاید یه ذره خیلی تند رفتم حذفش کردم ولی گویا نباید این کارو می کردم.
یاسی جون معذرت

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcQ-ZD_iIZqFSfZpRm-xxLT...xDLhNJO-cY]

آقاجان بدانید و بدانند که لبخند رضایت شما را با هیچ چیز عوض نخواهیم کرد
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط یاس نیلوفری ، مشکات ، هُدهُد صبا
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: حواست هست ؟؟جهان متمدن شده!!! - کبوتر حرم - ۶ بهمن ۱۳۸۹ ۰۵:۱۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان