ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این عمار ؟؟
۱۰ اسفند ۱۳۸۸, ۰۵:۴۸ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اسفند ۱۳۸۸ ۰۵:۵۰ عصر، توسط کبوتر حرم.)
ارسال: #9
RE: این عمار ؟؟
رهبرم

من دينم را از تو مي گيرم ، من راهي را مي روم كه تو مي روي و قدم بر جاي پاي تو مي گذارم . من به ولايت تو افتخار مي كنم چرا كه ولايت تو را ولايت امام زمان (عج ) مي دانم . اگر امام بزرگوار ما وارث امامان معصوم (ع) و وارث رسول خدا (ص) بود و اگر او وارث تمامي انبياء بود ، تو وارث همان امامي و حقا كه يك قدم از راه او جدا نرفته اي پس تو ولي مايي و رهبر ما .

در اين وانفسا كه هر كسي برداشتي از دين دارد و هر ناكسي تراوشات ذهني خود و افكار و انديشه هاي وام گرفته از غربيها و مادي پرستان را به ساحت دين مي چسباند و به نام دين به خورد توده ها مي دهد ، من ديني را بر مي گزينم كه تو منادي آن باشي . من ولايتت را مي پذيرم تا حدود آزادي را بر اساس قانون خدا برايم معين كني .

برخلاف نظر كوته نظران و كج انديشان و معاندان ، من برده و بندة تو نيستم ،چرا كه تو ارباب نيستي ؛ من بندة آزاد خداوندم كه پيرو توأم و تو رهبر مني ، من گوش به فرمان توأم و تو فرمانده مني ، من مريد توأم و تو مراد مني .

من تو را شبیه ترین مردمان به امامان معصوم (ع) می بینم ، در دیانت و هدایت مردم به سوی خدا ، در تدبیر و رهبری حکومت اسلامی ، در سیاست مبارزه و مقابله با دشمنان اسلام و قرآن ، در فهم سیاسی و اجتماعی از دین ، در شجاعت و شهامت ودر صبر و بردباری ، در ساده زیستی و زهد معنوی ، ..... تورا بر سیره و روش پیامبر (ص) و امامان معصوم (ع) می بینم .

پس چرا به ولايتت افتخار نكنم و از جان و دل به فرمان تو گردن ننهم؟ پس من راهي را ميروم كه تو نشانم دهي، چرا كه به اين اعتقاد قلبي رسيده ام كه راه تو ، راه امام و هدف تو هدف امام است.

من تو را تنها نمي گذارم تا در روز قيامت روي زشت كوفيان را نبينم . من تو را تنها نمي گذارم تا وقتي پرسيدند امامت كيست ؟ نام زيباي تو را با افتخار بر زبان آورم. من در دنيا با تو مي مانم تا روز قيامت كه هر كس به دنبال امامي سرگردان ميشود ، مرا با تو محشور كنند و تو دست مرا بگيري. من تو را تنها نميگذارم تا در روز قيامت همراه علي (ع) باشم.

و چه زيباست سخن آن شهيد كه وصيت كرد: من با خداي خویش پيمان بسته ام كه در همه كربلا ها و در همه عاشورا ها همراه حسين باشم.

ما را سري است با تو كه گر خلق روزگار

دشمن شوند و سربكشند ،ما بر آن سريم

.[تصویر:  Amar-rahbar%20(dia110.ir)_1.JPG]

.

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcQ-ZD_iIZqFSfZpRm-xxLT...xDLhNJO-cY]

آقاجان بدانید و بدانند که لبخند رضایت شما را با هیچ چیز عوض نخواهیم کرد
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط alizamani ، مصباح ، safirashgh
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
این عمار ؟؟ - alizamani - ۱ اسفند ۱۳۸۸, ۰۵:۴۶ عصر