ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قیام سید خراسانی از چین طبق کلام اهل بیت (نه کلام دیگران)
۳۱ فروردين ۱۳۹۳, ۰۵:۵۶ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردين ۱۳۹۳ ۰۷:۳۱ عصر، توسط مهدیا.)
ارسال: #1
امام باقر علیه السلام : (من سید خراسانی از چین را یاری نمی کنم )
امام باقر علیه السلام : (من سید خراسانی از چین را یاری نمی کنم )

http://ashab313mahdi.blogfa.com/post-94.aspx

این هم یک روایت بسیار قوی و صحیحُ سند و مورد قبول موافقان و مخالفان (نا آگاهان)

ني، [الغيبة للنعماني‏] ابْنُ عُقْدَةَ عَنْ عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْنِ عَنْ أَبِيهِ عَنْ أَحْمَدَ بْنِ عُمَرَ عَنِ الْحُسَيْنِ بْنِ مُوسَى عَنْ مُعَمَّرِ بْنِ يَحْيَى بْنِ سَامٍ عَنْ أَبِي خَالِدٍ الْكَابُلِيِّ عَنْ أَبِي جَعْفَرٍ عَلَيْهِ السَّلَامُ أَنَّهُ قَالَ :
كَأَنِّي بِقَوْمٍ قَدْ خَرَجُوا بِالْمَشْرِقِ يَطْلُبُونَ الْحَقَّ فَلَا يُعْطَوْنَهُ ثُمَّ يَطْلُبُونَهُ فَلَا يُعْطَوْنَهُ فَإِذَا رَأَوْا ذَلِكَ وَضَعُوا سُيُوفَهُمْ عَلَى عَوَاتِقِهِمْ فَيُعْطَوْنَ مَا سَأَلُوا فَلَا يَقْبَلُونَهُ حَتَّى يَقُومُوا وَ لَا يَدْفَعُونَهَا إِلَّا إِلَى صَاحِبِكُمْ قَتْلَاهُمْ شُهَدَاءُ
أَمَا إِنِّي لَوْ أَدْرَكْتُ ذَلِكَ لَأَبْقَيْتُ نَفْسِي لِصَاحِبِ هَذَا الْأَمْرِ

بحارالأنوار ج : 52 ص : 244 از غیبت نعمانی
امام باقر صلوات الله علیه :
گوئی میبینم قومی (سید خراسانی و یارانش ) را که خارج میشوند
به سوی مشرق حق را طلب میکنند اما به آنها نمیدهند (از چه کسی حق را طلب میکنند که به آنها نمیدهند !؟ از چینی های کافر نه از ایران ) سپس دوباره طلب میکنند اما باز هم به آنها نمیدهند پس هنگامی که این وضع را می بینند شمشیرهایشان را روی دوشهایشان میگذارند در نتیجه (چینی ها ) راضی میشوند حق را به (سید خراسانی و یارانش ) عطا کنند اما این بار (سید خراسانی و یارانش ) قبول نمیکنند تا اینکه قیام میکنند ( بر علیه دشمنان و سفیانی) و چیزی جز دادن حق به صاحب شما حضرت مهدی عج نمی خواهند و کشته هایشان شهید است اما اگر من درک کنم آنها را (سید خرسانی و یارانش را ) جان خویش را برای صاحب این امر (حضرت مهدی عج ) باقی میگذارم (حفظ میکنم) . یعنی (من سید خراسانی را یاری نمی کنم ) .....................................
حالا شما البته با نا آگاهی و فریب شیاطین صهیونی و اعوانشان امریکا و انگلیس را خوردن میگوئید دیگران سید خرسانی هستند!؟ نا دانسته چه ظلمی را وارد ساخته اید ببینید این صهیون ها یکی از دجالین هستند میدانید یعنی چه ؟ یعنی بسیار فریبنده حق میدهیم که برخی از دوستداران اهل بیت را فریفته باشند اما و مکرو و مکر الله ...
درحالی که سید خرسانی مثل سید یمنی که اهل بیت فرموده ند از نسل زید بن علی بن الحسین علیه السلام است و سید حسنی که از نسل احتمالا زید بن الحسن علیه السلام است و ایشان (سید خراسانی) هم احتمالا از نسل زید بن علی بن الحسین هستند و اینها زیدی مسلکند که اهل بیت نهی میکردند آنها را ازقیام اما آنها قیام میکردند ببینید با اینکه این 3 پرچم حقند و با حضرت بیعت میکنند و در روایات دیگر به یاری اینها ذکر کرده اند اما باز خود امام میفرمایند من اینها را یاری نمیکنم یعنی شما شیعیان خاص ما نیز جان خویش را برای حضرت مهدی حفظ کنید
حال چرا فرموده اند این 3 سید حقند !؟ زیرا این برای این است که شیعیان فکر نکنند اینها باطلند و به جنگ با آنها بروند (بلکه ایشان خودشان در مناطقشان یارانی زیدی مسلک دارند همان طور که قبلا هم در روایات ذکر کردیم که 40 هزار نفر از یاران سید حسنی زیدی مسلکند و در آخر
در هنگام ظهور اصلا با حضرت بیعت نمیکنند و به دست یاران امام زمان عج کشته میشوند این یعنی شیعیان خاص یعنی شیعیان ایران شیعیان مملکت امام زمان با این 3 سید جنگ نکنید و تا ظهور صبر کنید و شیعیان ضعیف تر مناطق خودشان چین و یمن و گیلان انها را یاری میکنند و از یاران انها هستند
شیعیان خاص در ایران به خصوص از طالقان و تهران و قم و ... هستند که جانشان را در آن جنگ ها برای یاری امام زمان
(مثل امام باقر علیه السلام ) حفظ باید بکنند در واقع امام باقر علیه السلام میخواهند به ما یاد دهند و معرفت ما را بالا ببرند و گرنه حضرت میدانستند که شهید می شوند و در این زمان نیستند این را برای شیعیان خاص فرموده اند یعنی منتظران امام زمان آیا منتظر امام زمان همراه با سید خراسانی یا سید حسنی یا سید یمانی قیام میکیند !؟
خیر خودتان دارید میگویید منتظر امام زمان نه منتظر سید خراسانی نه منتظر سید یمانی نه منتظر سید حسنی و این موضوع مهم مهم مهم در یک روایت قوی و صحیح و سند دیگری نیز ذکر شده است مشاهده بفرمائید Smile

شي، [تفسير العياشي‏] عَنْ جَابِرٍ الْجُعْفِيِّ عَنْ أَبِي جَعْفَرٍ ع يَقُولُ

قَالَ الْزَمِ الْأَرْضَ وَ لَا تُحَرِّكْ يَداً وَ لَا رِجْلًا ابدا حَتَّى تَرَى عَلَامَاتٍ أَذْكُرُهَا لَک ...

امام باقر علیه السلام :
ملازم زمین باش و هرگز حرکت نکن و تکان مده دست و پایت را (خروج نکن با خروج کنندگان) تا ببینی... بعد حضرت علامت های ظهور را یکی پس از دیگری ذکر میفرمایند تا ...
فِي سَنَةٍ وَ تَرَى مُنَادِياً يُنَادِي بِدِمَشْقَ وَ خُسِفَ بِقَرْيَةٍ مِنْ قُرَاهَا وَ يَسْقُطُ طَائِفَةٌ مِنْ مَسْجِدِهَا فَإِذَا رَأَيْتَ التُّرْكَ جَازُوهَا فَأَقْبَلَتِ التُّرْكُ حَتَّى نَزَلَتِ الْجَزِيرَةَ وَ أَقْبَلَتِ الرُّومُ حَتَّى نَزَلَتِ الرَّمْلَةَ وَ هِيَ سَنَةُ اخْتِلَافٍ فِي كُلِّ أَرْضٍ مِنْ أَرْضِ الْعَرَبِ وَ إِنَّ أَهْلَ الشَّامِ يَخْتَلِفُونَ عِنْدَ ذَلِكَ عَلَى ثَلَاثِ رَايَاتٍ الْأَصْهَبِ وَ الْأَبْقَعِ وَ السُّفْيَانِيِّ مَعَ بَنِي ذَنَبِ الْحِمَارِ مُضَرُ وَ مَعَ السُّفْيَانِيِّ أَخْوَالُهُ مِنْ كَلْبٍ فَيَظْهَرُ السُّفْيَانِي‏ ...

ببینید گویا حضرت اختلافات و اتقافات زمان ما را در 1300 سال پیش میدیده اند که اینگونه فرموده اند جانمان به فدای شما مولا جان خدا در فرج شما اهل بیت تعجیل کند به حق حضرت زینب سلام الله علیها ببنید چه طور حضرت از دمشق و این اتفاقات سوریه و ... تا بالاخره از
الْأَصْهَبِ وَ الْأَبْقَعِ وَ السُّفْيَانِيِّ سخن میفرمایند و چیزی به ظهور نمانده ان شاء الله ...
حال بسیار دقت کنید در کلام وحی کلام اهل بیت از رسول خدا از خدا :
حضرت وقتی علائم ظهور را ذکر میکنند و به سفیانی میرسند و ... می فرمایند :

وَ إِيَّاكَ وَ شُذَّاذاً مِنْ آلِ مُحَمَّدٍ ص فَإِنَّ لِآلِ مُحَمَّدٍ وَ عَلِيٍّ رَايَةً وَ لِغَيْرِهِمْ رَايَاتٍ فَالْزَمِ الْأَرْضَ وَ لَا تَتَبَّعْ مِنْهُمْ رَجُلًا أَبَداً حَتَّى تَرَى رَجُلًا مِنْ وُلْدِ الْحُسَيْنِ مَعَهُ عَهْدُ نَبِيِّ اللَّهِ وَ رَايَتُهُ وَ سِلَاحُهُ فَإِنَّ عَهْدَ نَبِيِّ اللَّهِ صَارَ عِنْدَ عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْنِ ثُمَّ صَارَ عِنْدَ مُحَمَّدِ بْنِ عَلِيٍّ وَ يَفْعَلُ اللَّهُ ما يَشاءُ ... فَالْزَمْ هَؤُلَاءِ أَبَداً وَ إِيَّاكَ وَ مَنْ ذَكَرْتُ لَكَ فَإِذَا خَرَجَ رَجُلٌ مِنْهُمْ مَعَهُ ثَلَاثُ مِائَةٍ وَ بِضْعَةَ عَشَرَ رَجُلًا وَ مَعَهُ رَايَةُ رَسُولِ اللَّهِ ص‏ ...
(اینجا هم حضرت باقر العلوم آل محمد
از عدم یاری شیعیان خاص سخن میفرمایند حتی از سید خرسانی و سید حسنی و سید یمانی زیرا اینها یارانی از شیعیان ضعیف تر و زیدی مسلک و ... دارند ) و قیام این 3 سید همراه است با قیام سفیانی
در ادامه حضرت میفرمایند ...
امام محمد بن علی الباقر علیه السلام :

... و بر حذر باشید از شذاذ آل محمد (خروج کننده از آل محمد سید هایی که قیام میکنند) پس همانا برای آل محمد و امیرالمومنین علی علیهم السلام پرچمی است و برای غیر ایشان (سادات دیگر) پرچم هایی دیگر ، پس ملازم زمین باش و بر زمین بچسب و هرگز تبعیت نکن از هیچ کدام از این پرچم ها تا اینکه ببینی مردی از فرزندان امام حسین علیه السلام را که با او عهد نبی الله و پرچم و سلاح ایشان است و این عهد و پرچم و سلاح نزد علی بن الحسین امام سجاد بود و پس از او نزد من محمد بن علی امام باقر و بعداز من ... تا امام حسن عسکری علیهم السلام ... پس ملازم اینان باش و بر حذر باش از کسانی که ذکر کردم برای تو ( از شذاذ ) (با خروج کنندگان چه از ال محمد و چه غیر ال محمد خروج نکن و از انها تبعیت نکن) تا
... فَإِذَا خَرَجَ رَجُلٌ مِنْهُمْ مَعَهُ ثَلَاثُ مِائَةٍ وَ بِضْعَةَ عَشَرَ رَجُلًا وَ مَعَهُ رَايَةُ رَسُولِ اللَّهِ ص‏ ...
پس فقط هنگامی که مردی (حضرت مهدی عج ) از آل محمد و علی با 313 نفر با پرچم رسول الله خروج کند( به یاری او برو ) و از او تبعیت کن (برای یاری او قیام کن)
حضرت میفرمایند فقط مردی را یاری کنید که با سلاح و پرچم و عهد رسول الله باشد که این مرد کسی است که با 313 نفر قیام میکند

بحارالانوار ج 52 ص 224 از تفسیر عیاشی
در روایت صحیح و سند فوق حضرت به صراحت شیعیان خاص را از یاری این 3 سید نهی میکنند

این 3 سید بزرگشان ، زید پسر امام سجاد علیه السلام است که با اینکه امامزاده و عالم خوبی بودند و حضرت فرمودند خدا رحمت کند عمویم زید را حتی ایشان را نهی کردند از قیام حالا چه برسد به مقام این 3 سید که مقامات پایینی دارند و اینکه با حضرت بیعت میکنند و حق اند یعنی اینکه دشمن نیستند و شیعه اند اما اصل وظیفه شان طبق روایات زیادی و از جمله همین روایت صحیح این است که قیام نکنند و صبر کنند تا حضرت مهدی عج قیام کنند بعد به یاری خود حضرت بروند بنابر این مقامشان اصلا بالا نیست آن وقت شما اینها را مقایسه میکنید با مملکت امام زمان و شیعیان خاص و یاران خاص امام زمان در ایران که در روایات زیادی آمده اهل قم و اهل طالقان قدیم یعنی ری و تهران و قم و ... ار یاران خاص ما هستند ، زمینه سازان ظهور هستند و ... اما سید خرسانی و سید یمانی و سید حسنی کجا زمینه سازان ظهور هستند وقتی تازه در ماه رجب سال ظهور قیام میکنند و تازه الان کجا هستند !؟ در حالی که این مملکت ما از زمانی که امام رضا علیه السلام به ایران آمده اند به بعد به خصوص در حکومت شیعه صفویان و حکومت شیعه زندیان و ... که زندیان نام امام زمان یا ظهور حضرت و ... را در سکه هایشان هک کرده بودند و ... زحمات زیادی کشیده اند و بالا خره به خصوص در این 50 سال اخیر با روی آوردن شیعیان به سوی امام زمان عج و مسجد جمکران و ... اصل زمینه سازی را شروع کرده اند که امروز به انتهای خودش نزدیک شده ...
و اما بدانید این 3 سید در جمعه ماه رجب سال ظهور طبق روایاتی که قبلا ذکر شد بر علیه سفیانی قیام میکنند سید یمنی از یمن سید حسنی از گیلان و سید خراسانی از چین اما اما اما ... !؟
یعنی چه که در روایت اولی که ذکر کردیم آمده که حق را طلب میکنند اما به آنها نمیدهند !؟
یعنی اینکه اینها میخواهند از ناحیه ای در چین که الان زندگی میکنند بر علیه سفیانی قیام کنند اما چینی ها (بخوانید صهیونیست ها و امریکا و انگلیس که قدرت جهانی دست اینهاست ) نمیگذارند تا این ها (سید خراسانی و یارانش ) قیام کنند و اینها را یاری نمیکنند و ... تا اینکه بالاخره شمشیرهایشان را میکشند یعنی چینی ها را تهدید میکنند و چینی ها (برای حفظ امنیت کشورشان) مجبور میشوند اجازه دهند و کاری به انها نداشته باشند و انها هم از سوی مشرق به ایران امده طبق روایاتی که قبلا ذکر شده و با سید حسنی متحد شده به جنگ با سفیانی میروند و ...
حال که به نقشه های پلید صهیونیست ها پی برید خدا شکر کنید و برای سید الشهدا مولا ابا عبدالله اشک بریزید و برای فرج دعا کنید و خودتان را اماده کنید برای ندای انا بقیة الله ...
خدایا به پهلوی شکسته ی حبیبه ات مادر ما حضرت زهرا سلام الله علیها باقی مانده غیبت مولای مظلوم و غریب ما را به گیسوان پریشان عمه ی ما حضرت زینب سلام الله علیها ببخشا .
اینها از علوم و معارف حقه ی اهل بیت است که هر جائی گیر شما محبین اهل بیت نمی آید الا در شبیه : اصحاب مهدی عج پایگاه معارف حقه ی اهل بیت
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط هُدهُد صبا
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
امام باقر علیه السلام : (من سید خراسانی از چین را یاری نمی کنم ) - مهدیا - ۳۱ فروردين ۱۳۹۳ ۰۵:۵۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا