ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گناهان کبیره "Deadly sin"
۲۱ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۳۲ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۴۰ عصر، توسط خادم شهدا.)
ارسال: #3
Information صلواتی با آثارعجیب!!!
بسم الله.سلام
براى شادى ، سلامتى و تعجیل در فرج امام زمان (عج) 3 صلوات بفرستید Arrow
[b]مى گویند مرویست که:اگر مؤمنى در یک روز چهل گناه کبیره بکند پس از روى ندامت و پشیمانى این استغفار را بخواند، خداوند گناهان او را بیامرزد:

[b]« اَسْتَغْفِرُ اللهَ الَْذى لا الهَ الّاٰ هوَ الْحَىُّ الْقَیّوم بَدیعُ السَّمٰوٰاتِ وَالاَرضِ ذُوالجَلالِ وَالْاکْرامِ اَسْئَلُهُ اَن یَتوبَ عَلَىَّ »

(طلب آمرزش مى کنم از خدایى که نیست معبودى جز او! که زنده و پایدار است! بوجود آورنده آسمانها و زمین است! صاحب جلال و بزرگوارى است و از او درخواست مى کنم که از من بگذرد.)
(دعاهای سجده شکر)
[/font] مطلبی دیگر:
[font=Georgia, Times New Roman, Times, Serif](مى گویند این صلوات خواص عجیب و فوق العاده اى دارد و حتى ذکر کرده اند که: زنى هوسران که با پسر خود زنا کرده بود به خاطر اینکه در هر شب پنجشنبه بعد از نماز این صلوات را مى خواند مورد بخشایش قرار گرفت):

« اَلٰهُمَّ صَلِّ عَلىٰ مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّدٍ وَ بَارِکْ عَلىٰ مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّدٍ کَاَفْضَلِ مَا صَلَّیْتَ و بَارَکتَ و تَرَحَّمْتَ عَلَىٰ اِبْراهیمَ و آلَ اِبراهیمَ اِنَّکَ حَمیدٌ مَجیدٌ و لَعْنَةُ اللهِ عَلَىٰ اََعْدَاءِ آلِ مُحَمَّدٍ مِنَ الاَوَّلینَ وَالْآخِرینَ اَلْفِ مَرَّةَ »( [font=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]خدایا درود فرست بر محمد و آل محمد و برکت بده بر محمد و خاندان محمد به بهترین درودى که فرستادى و برکتى که دادى و رحمتى که عطا فرمودى بر ابراهیم و خاندان ابراهیم بدرستى که تو حمید و مجید هستى و لعنت خدا بر دشمنان خاندان محمد از اولین تا آخرین آنها هزار مرتبه.)
(غرانب الحکایات)[/font]
[/b]
التماس دعاوعاقبت بخیری
[/b]

"حسبی الله ونعم الوکیل ولاحول ولا قوة الا بالله ولا اله الا انت سبحـانک انی کُنتُ من الظالمین"
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط hamed ، ترنم بهاری ، arezoo
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
گناهان کبیره "Deadly sin" - hamed - ۲۳ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۱۱ عصر
RE: گناهان کبیره "Deadly sin" - یک کاربر - ۲۳ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۱۳ عصر
صلواتی با آثارعجیب!!! - خادم شهدا - ۲۱ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا