ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
۲۹ دي ۱۳۹۰, ۰۱:۲۵ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ دي ۱۳۹۰ ۰۱:۴۶ عصر، توسط safirashgh.)
ارسال: #5
RE: بهاییت
بسم الله الرحمن الرحیم
ادعاي شگفت انگيز "خدا بودن(الوهيت)"جناب بهاءالله در کتب فرقه ي بهاييت:
قبل از بيان اين بخش استعاذه ميکنم و گويم :اعوذبالله من الشيطان الرجيم و شبهه
1-ميرزا حسينعلي خان نوري معروف به "بهاءالله"در کتاب "بديع"گفته:"«انني انا الله لا اله الا انا کما قال النقطه (ميرزا علي محمد الشيرازي)من قبل و بعينه يقول من يأتي من بعد» .
بدون ترديد من خدا هستم و خدايي جزمن نمي باشد چنانکه ميرزا علي محمد شيرازي هم گفت خداست و بعد از اين افرادي مدعي اين مقام خواهند شد.!!!!!!!! ( بديع ص154)
2-عباس افندي در کتاب "تاريخ صدر الصدور گفته:«مقام حضرت اعلي ميرزا علي محمد الو هيت شهودي و مقام جمال اقدس و اقدم (ميرزا حسينعلي)احديت ذات هويت وجودي ورتبه اين عبد (عباس افندي)عبوديت حقيقي وهيچ تفسير و تاويلي ندارد.!!!!!!!!!! (تاريخ صدر الصدور ص207)
3-جمال مبارک (ميرزا حسينعلي) در قصيده ورقاييه مي گويد:«کل الالوه من رشح امري تالهت کل الربوب من طفح حکمي تربت» همه خدايان از اثر من به خدايي مي رسند وتمام پروردگاران از ريزش حکم من به مقام ربوبيت رسيدند.!!!!!!!!(مکاتيب ج2-ص254/255)
4-يکي از بهاييان از عبد البهاء پرسيد:مقصود ا زمالک دنيا در انجيل چيست؟ پاسخ داد:مالک دنيا جمال مبارک (ميرزا حسينعلي) است. .!!!!!!!!(مکاتيب ج3-ص404)
5- عباس افندي وخواهرش (ورقه عليا)بهاييان را به پرستش وبندگي وستايش بهاءالله تشويق مي کردند و عبوديت اغنام در برابر بهاءرا مي ستو دند و بهاييان را "بندگان جمال مبارک ابهي و بندگان صادق جمال مبارک "خطاب مي کردند.!!!!!!!!(مکاتيب ج2-ص56/ص12//14//33//37)
6-« اسجدوا الله ربکم العلي الاعلي الذي کان في جبروت البقاء باسم البهاءوفي ملکوت السماء بالعلي مذکورا.»
در برابر پروردگار علي اعلي سجده کنيد که در جبروت بقا آسمانها با نام بهاء است ودر ملکوت اسما بانام علي خوانده مي شود.!!!!!!!(مبين ص167)

با سلام خدمت دلشکسته گرامی
اگر نیاز بود به این قسمت هم سر بزنید. البته امید وارم جواب سوالتان را گرفته باشید.

بسم الله الرحمن الرحیم
حسبنا الله و نعم الوکیل ... آل عمران 173...پشت و پناه ما خداست و چه پشت و پناه خوبی.
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط hamed ، del shekaste ، هُدهُد صبا
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
بهاییت - safirashgh - ۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۱۷ عصر
RE: بهاییت - safirashgh - ۲۸ دي ۱۳۹۰, ۰۱:۴۴ صبح
RE: بهاییت - safirashgh - ۲۸ دي ۱۳۹۰, ۱۲:۲۵ عصر
RE: بهاییت - del shekaste - ۲۹ دي ۱۳۹۰, ۰۲:۲۵ صبح
RE: بهاییت - safirashgh - ۲۹ دي ۱۳۹۰ ۰۱:۲۵ عصر
RE: بهاییت - safirashgh - ۵ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۴۲ عصر
RE: بهاییت - safirashgh - ۱۳ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۴۶ صبح