ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک سردار ایرانی که لرزه براندام آمریکایی ها انداخته است
۸ آذر ۱۳۹۰, ۰۳:۱۶ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۳:۱۰ عصر، توسط hamed.)
ارسال: #5
Lightbulb سردارسلیمانی: تهدید به ترور ، کمک به شوق چند ساله من (شهادت) است
سردار سرلشگر قاسم سلیمانی ظهر امروز در رزمایش 50 هزار نفری بسیجیان در مصلای امام علی (ع) شهر کرمان خطاب به آمریکایی‌ها اظهار داشت: حاصل حضور شما در منطقه ما سه حادثه مهم بود و از همه مهم‌تر اینکه هیمنه، سیطره و خوف از آمریکا و صهیونیست، سگ هاری که 50 سال با درنده خویی و حمله به منطقه و جهان اسلام در جهان اسلام خوف ایجاد کرد، شکسته شد.
وی با بیان اینکه ساختار پوشالی صهیونیست به دست دو سازمان کوچک شکست خورد، تصریح کرد: هیمنه صهیونیست و آمریکا به دست حزب‌الله به عنوان یک سازمان کوچک اما متوسل، مستحکم و متکی به ایمان و در سرزمین‌های محصور غزه به دست حماس فرو ریخت.

همه این بیداری‌ها اسلامی است
سلیمانی با بیان اینکه رشدی از آگاهی دینی در ملت‌های منطقه به وجود آمده است،‌ ابراز داشت: تلاش می‌کنید این تحرک‌ها را بیداری اجتماعی بخوانید، اما این بیداری اسلامی است و در تمام این حرکت‌ها واضح بود و امروز نیز ثابت می‌شود.
وی گفت: این حرکت‌ها از مساجد شروع شد و به نمازهای جماعت میدان‌ها ختم شد، مانند همان حرکتی که در انقلاب ما بود.

*80 درصد دولت و پارلمان آینده مصر متعلق به مسلمانان است
سرلشکر سلیمانی با بیان اینکه هیچ حزبی به غیر از حزب اسلامی و راشد الغنوشی در تونس نبود که شما او را بیرون کردید، اظهار داشت: اما الغنوشی از تبعید برگشت و بر خلاف تمام تلاش‌های شما حزب اسلامی مورد توجه مردم قرار گرفت و بیش از 50 درصد آرا را از آن خود کرد.
وی با تأکید بر اینکه در مصر نیز این اتفاق می‌افتد، بیان داشت: بیش از 80 درصد دولت و پارلمان آینده مصر متعلق به مسلمانان است.
سلیمانی با اشاره به اینکه آمریکا در تلاش است تا مصر را مانند عراق درگیر اختلاف‌های قومی و مذهبی کند، افزود: بر خلاف تمام این تلاش‌ها نیروهای اسلامی در مصر و یمن برنده انتخابات هستند و این امر قابل پیش‌بینی است و ذکاوت زیادی هم نمی‌خواهد.
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: تمام کشورها و دیکتاتورهای دست‌نشانده شما چه آنهایی که به ظاهر طرفدار انقلاب‌ها و چه آنهایی که خود را به راه دیگری زده‌اند، دستخوش این حوادث منطقه می‌شوند و تمام حکومت‌های کشورهای عربی یکی پس از دیگری به دست ملت‌ها ساقط می‌شوند.
*خدایا شهادت را نصیبم کن
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به تهدید ترور از سوی مقامات آمریکایی گفت: در پاسخ به افرادی که فکر می‌کنند با تهدیدها رعب بر ما حاکم می‌شود می‌گویم، خداوندا شهادت در راه خودت را به دست دشمنان دینت را نصیب من بگردان.
سلیمانی اظهار داشت: زمانی که امام خمینی (ره) در وصیتنامه خود می‌فرماید "جان من فدای ملتم"، جان من به عنوان یک سرباز کوچک چه ارزشی دارد.
وی تصریح کرد: اگر میلیون‌ها نفر در راه آرمان‌هایی مانند دین، مذهب، ‌پیامبر و راه امام حسین (ع) که هر کدام به تنهایی افتخار شهادت دارد،‌ شهید شوند، ‌ارزشمند است.
این رزمنده دوران دفاع مقدس ابراز داشت: این تهدید نیست، کمک به شوقی است، برای فرزند دورافتاده از مادر، هزاران نفر در شوق شهادت اشک می‌ریزند.
به گزارش فارس، سرلشکر سلیمانی پس از اینکه از هزاران بسیجی حاضر در رزمایش بسیجیان در کرمان خواست تا بر دعای وی آمین بگویند، بیان داشت: خداوندا شهادت در راه خودت را به دست دشمنان دینت نصیب من بگردان.

افسر جنگ سایبری
[تصویر:  g06rah6g4dx48r656oqj.gif]

Roseدر انتشار آنچه خوبیست و اثری از عشق در آن هست آخرین نفر نباشیدArrow
من یک اخراجی هستم
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط هُدهُد صبا ، مریم گلی ، مشکات ، sh1000
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
سردارسلیمانی: تهدید به ترور ، کمک به شوق چند ساله من (شهادت) است - hamed - ۸ آذر ۱۳۹۰ ۰۳:۱۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا