ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لباس و پوشش شیطان پرستان ایرانی..!
۱۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۴۸ عصر
ارسال: #5
RE: لباس و پوشش شیطان پرستان ایرانی..!
شيطان پس از 6000 سال عبادت وارد جرگه فرشتگان مقرب الهي گرديد، اما تكبري كه در وجودش همچون شعله زير خاكستر بود به هنگام سجده بر آدم سر برآورد و نداي «خلقتني من نار و خلقته من طين» سرداد، ندایی که او را از قله سعادت به قعر شقاوت فرستاد و از آنجا بود كه كمر همت به گمراه نمودن آدم(ع) و ابناء او بست و فریاد زد: «فبعزتک لأغوینهم اجمعین»

با وسوسه اش كام آدم و حوا را به طعم ميوه ممنوعه آلوده نمود و آنان را از بهشت عرشي به منزل فرشي هبوط داد، و حال اين قابيل است كه با كمند حسادت شيطان، دست خويش را به خون برادر رنگين نموده و خداوند را برآن داشت تا انسان را تا ابديت ندا دهد كه: «الم اعهد اليكم يا بني آدم أن لا تعبدوا الشيطان إنه لكم عدو مبين»

و اكنون سال ها از آن عهد جاودانه خداوند با فرزندان آدم مي گذرد و در طول تاريخ همواره قابيلياني بودند كه اين عهد را نقض نموده و به جرگه عبادالشيطان درآمده اند، ولي شيطان بر سر پيماني كه با خويش بسته بود محكم ايستاده و پيرواني را به عبادت خويش فرا مي خواند و نداي «أنا ربكم الأعلي» را كه روزي به واسطه فرعون سر مي داد، امروز خود به صورت بي واسطه سر مي دهد تا مرهمي باشد بر زخم كهنه تكبرش.

روزگار ما اما، روزگار پایه گذاری و سازمان دهی به اجتماع های پراکنده شیطانیستی است. سران شیطانیست در تلاش اند این اجتماع را به تحقق برسانند و برای این مقصود، از ابزار های متنوّع اطلاع رسانی بهره می برند.

از سوی دیگر در هیاهوی کم توجهی دولتمردان و مسئولان به مسائل فرهنگی و اعتقادی جوانان کشور، جریان های متعارض این فرصت را غنیمت شمرده و با اتصال به سرشاخه های فرامرزی و در نهایت آسودگی خاطر به نشر و ترویج آموزه های ضد دینی خود می پردازند.

اخبار رسیده از شهرهای ساری، اصفهان، بندرانزلی، تهران و چندین شهر دیگر حکایت از شروع تحرکات جدید گروه های شیطان پرستی دارد. براساس این اخبار جلسات مخفی پارتی با نواختن موسیقی راک و متال به صورت هفتگی برگزار شده و در جلسات مذکور تعداد زیادی از جوانان با ظاهری نامناسب و مزین به آلات و نمادهای شیطان پرستی به رقص و حرکات نامتعارف دست می زنند. حضور دختران جوان از نکات لازم به توجه این جلسات می باشد.

گفتنی است اعضای گروه های شیطان پرستی علاوه بر شرکت در جلسات مخفی در طول هفته نیز از طریق سایت های اجتماعی در ارتباط می باشند.

در ادامه برخی تصاویر به دست آمده از این جلسات را مشاهده کنید:

جلسات را مشاهده کنید:

[تصویر:  36824_892.jpg]
[تصویر:  36825_541.jpg]
[تصویر:  36826_654.jpg]
[تصویر:  36827_450.jpg]
[تصویر:  36828_788.jpg]
[تصویر:  36829_522.jpg]
[تصویر:  36831_558.jpg]
mall">منبع: تابناک

Roseدر انتشار آنچه خوبیست و اثری از عشق در آن هست آخرین نفر نباشیدArrow
من یک اخراجی هستم