ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حرف های عادی بین اعضا
۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۲۲ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردين ۱۳۹۳ ۰۶:۰۳ عصر، توسط هُدهُد صبا.)
ارسال: #1
Wink حرف های عادی بین اعضا
سلام هم تشکر از همه
هم عذرخواهی بابت پاک شدن موضوع " حرف های عادی بین اعضا "
باید بگم این موضوع متاسفانه به صورت تصادفی پاک شده و هیچگونه ایراد یا مشکلی من باب حذف نداشته
مجددا" ایجاد میشه با این امید که بتونیم حرف های خودمونی مون رو اینجا بزنیم و به سایر موضوعات سرایت نکنهShameonyou

Roseدر انتشار آنچه خوبیست و اثری از عشق در آن هست آخرین نفر نباشیدArrow
من یک اخراجی هستم
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط هُدهُد صبا ، شادی زهرا ، اسماء الحسنی ، آشنای غریب ، zinab ، mah19 ، Afkhami ، زهرا سهرابی ، یافاطمه
صفحه 9 (پست بالا اولین پست این موضوع است.)
۲۱ آبان ۱۳۹۲, ۰۶:۰۱ عصر
ارسال: #81
RE: حرف های عادی بین اعضا
ادامه صحبت با جناب نليفروش Smile

بزرگوار مثلا همين تاپيك يه سوال را من تازه ديدم!

و حجم مطلب زياده و مطمئن باشيد اعضا هم كم كم مخاطب مطالب شما ميشوند و هر شخصي فراخور حالش به مطالب سر ميزند Smile

و ميتوانيد در بحث داغ موضوعات را مطرح كنيد. زيرا انجا اين معني را ميدهد كه مطلب را ميخواهيد همه ببينن و نظرشان را بدانيد اما در ساير پستها اغلب فقط مطالب خوانده ميشود. كه همينم خوبه.

آيا به آيات قرآن نمى‏ انديشند يا [مگر] بر دل هايشان قفلهايى نهاده شده است؟
سوره محمد(ص)/ آیه 24
۲۱ آبان ۱۳۹۲, ۰۶:۱۷ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۲ ۰۶:۱۷ عصر، توسط nilforoosh.)
ارسال: #82
Rose من بار ها در مکانهای مختلف تالار تاکید بر نظر دادن روی مطالب کردهام. ارائه یک سپاس کار ساده ای است و عدم ارائه نظر شانه خالی کردن. افراد باید هر روز مطالب جدید مورد علاقه را دنبال کنند. ذکر مطالب تکراری سایتهای دیگر کاری عبث و بیهوده است. به نظر من بایستی افراد بدون ترس تراوشات فکری خود را بنویسند تا عکسها و مطالب تکرار مکررات. مشوق من برای ارائه مطالب خانم آزاده بود که دلخور شد و رفت.با امید اصلاح

Rose سالها دل طلب جام حم از ما میکرد ...... وانچه خود داشت ز بیگانه تمنا میکرد
گوهری کز صدف کون و مکان بیرون است ..... طلب از گمشدگان لب دریا میکرد Rose
 سپاس شده توسط هُدهُد صبا ، فاطمه گل ، آشنای غریب
۲۱ آبان ۱۳۹۲, ۰۶:۳۵ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۱۰ عصر، توسط هُدهُد صبا.)
ارسال: #83
نظر شما هم متين و مورد احترام
بنده سعي ميكنم بيشتر پي گير مطالبتان باشم
هدف ما هم از ابتدا همين بوده كه فقط كپي مطالب نباشه و توليد محتوا باشه
اما گاهي مطلبي مثل همون مطلب علمي را بنده بسيار مفدي ميدانم چون در سايتهاي ديگه هم نديده بودم
و گاهي تكرار در صورتي خوبه كه تذكر و ياداوري مطلبي باشه مثل مطالب عاشورايي و محرمي هر سال
چون انسان ذاتا فراموش كاره و لازم داره كه احاديث و ايات را مرتبا ياد اوري كنه

از شما هم تقاضا داريم بيشتر سعه صدر داشته باشيد.
و شخصا براي خودم همين قدر كه بدانم مطالبم خوانده ميشود حتي يه نفر حتي بي تشكر،‌ برام كافيست. حتي خوانده هم نشه ناراحت نميشم! و مثلا سعي ميكنم نياز بيشتر جوانان رو شناسايي كنم و فراخور آن مطلب بزارم. حتي اگر از تراوشات خودم نباشه يا سعي ميكنم تراوشاتم در اين سمت باشه.
مطالب شما هم بسيار جالب است و مخاطب خاص خودش را دارد. صبور باشيد Smile

و ازاده خانوم هم چرا بايد ناراحت بشن!؟

و پاك كردن مطالبتون برايم بسي تعجب برانگيز بود!

اگر من ميدانم كه مطلبم مفيد است و بالاخره روزيخوانده مي شود خب چرا پاك كنم؟! شما اجرتان را از خدا ميگيريد و دوستان رو از مطالب محروم نكنيد Smile

سوره محمد(ص)/ آیه 24
 سپاس شده توسط فاطمه گل ، آشنای غریب
۲۶ آبان ۱۳۹۲, ۰۹:۴۰ صبح
ارسال: #84
با سلام خدمت همه عزیزان ویاران قرآنی و قبولی طاعات و عزاداریها . چند روزی نبودم و متوجه شدم استاد نیلفروش مباحثی که قرار بود ده شب انجام دهند هنوز انجام نشده و ما هنوز منتظریم و با اجازه دوستان انشاءالله از امشب سخنرانی که قرار بود بگذارم را برای اینکه با مطالب جناب نیلفروش تداخل پیدا نکنه قسمت سخنان حکیمانه حاج آقا میگذارم و از ایشان میخواهم شروع کنند انشاءالله همه ما و آیندگان استفاده لازم را خواهند برد . از شما خواهر خوبم هد هد صبای عزیز به خاطر فعالیتتون و دلگرمی که به اعضا میدهید و همچنین دیگر عزیزان با توجه به مشغله کاری که دارند هنوز هم میآیند و مطلب میگذارند تشکر و قدر دانی مینمایم و خیر مقدم میگم به جناب انتظار که دوباره فعالیتشون رو آغاز نمودند و به تالار تشریف آوردند . امیدوارم همه اعضا چه قدیمیها و چه کاربران جدید فعالتر از قبل بوده و از مطالب خوبشون استفاده لازم رو ببریم و دست به دست هم تالار گفتمانمان جهانی شود . به امید روزهای پر بارتر . موفق ، تندرست و سر بلند باشید . در پناه حق . Rose

خداوند می بیند می داند می تواند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط هُدهُد صبا ، hamed ، nilforoosh
۲۶ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۴۲ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۵۲ صبح، توسط هُدهُد صبا.)
ارسال: #85
از خواهر خوب و يار قراني عزيزم آشناي غريب متشكرم.Rose

ممنون كه دلسوزانه به فكر تالار هستيد Smile

از همه دوستان همراه متشكريم.Rose

دعا بفرماييد به حق امام حسين،‌ همه در امتحانهاي زندگيمون سربلند بشيم و انتخاب هاي خوبي داشته باشيم بر اساس حق

تا فردا ثبت نام كنكور ارشده

با آيه اي،‌ حديثي مارو مهمون كنيد در باب انتخاب ها Arrow

سوره محمد(ص)/ آیه 24
 سپاس شده توسط hamed ، فاطمه گل ، آشنای غریب
۲۶ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۲۶ عصر
ارسال: #86
دوست خوبم صباي عزيز کاري نکردم جز وظيفه . و اما همينکه در اين سايت فعاليت ميکنيم جاي بسي خرسندي است و اينکه تو دنياي مجازي دوستان روشنفکر ، تحصيلکرده و خداشناس داريم خداوند را شاکريم . هر کسي که با خداوند عزيز معامله کند و همه امور زندگي را به ايشان بسپارد ديگر هيچگاه و هيچ وقت نبايد نگران آينده باشد که او قادر متعال و بخشنده ترين معبودي است که توجه به همه بندگان دارد . که خود نيز به اين درک رسيده اي که نام عاشق خدا را انتخاب کرده اي . خداوند به نيتها کار دارد و اگر خالص بود آنچه را که در دل داريم و آرزومنديم اگر صلاح باشد حتما به آن خواهيم رسيد ، حال ميخواهد مدارج عالي علمي باشد، همسر خوب ، شغل خوب و .....باشد. حتما همه ما تو زندگي شخصيمون مورد امتحان الهي قرار میگیریم ، و مومن واقعي تو هر زمينه اي که قرار بگيره راضي به رضاي خداست . انشاءالله هر آنچه آرزوي خوب در دل داريد و همچنين همه ما با لطف بيکران و بخشندگي خاصش به آنچه صلاح اوست برسيم .

و مردان و زنان با ايمان، دوستان يكديگرند، كه به كارهاى پسنديده وا مى‌دارند، و از كارهاى ناپسند باز مى‌دارند، و نماز را بر پا مى‌كنند و زكات مى‌دهند، و از خدا و پيامبرش فرمان مى‌برند. آنانند كه خدا به زودى مشمول رحمتشان قرار خواهد داد، كه خدا توانا و حكيم است. (71) سوره : توبه

و بر [خداىِ‌] عزيزِ مهربان توكل كن، (217) آن كس كه چون [به نماز] برمى‌خيزى تو را مى‌بيند، (218) و حركت تو را در ميان سجده‌كنندگان [مى‌نگرد]. (219) او همان شنواى داناست. (220) سوره :الشعراء

في امان الله و التماس دعا Rose

سپاس شده توسط hamed ، هُدهُد صبا ، فاطمه گل
۲۹ آبان ۱۳۹۲, ۰۶:۳۹ عصر
ارسال: #87
با سلام و عرض ادب خدمت یاران قرآنی عزیز . از اینکه چند روزی است جناب انتظار گرامی و خواهر عزیزم Bitanem
تالار رو با حضور گرمشون منور کرده سپاسگزاری میکنم . و اما در مورد بحث جوانان من به شخصه چون وقت نمیکنم و اگر بخوام تو بحثتون شرکت کنم مطالب و سوالات زیادی دارم فعلا ترجیح میدم استفاده کنم تا وقت مناسب و اگر میآییم درخواستی مینماییم از شخصی خوب عکس العمل نباشد ما نیز به کار خودمان ادامه میدهیم و خرده نمیگیریم . یا اگر حرفهای دلمان را میزنیم دوست داریم دوستان نیز نظراتشونو بگن . امیدوارم چند روزی که نیستم تالار رو گرمتر از همیشه بگردانید. سالگرد پدر عزیزم و چهلم عمویم هست . برای همه درگذشتگان جمع دعا نمایید .التماس دعا ، فی امان الله .

سپاس شده توسط Bitanem ، هُدهُد صبا ، Entezar ، hamed ، فاطمه گل
۲۹ آبان ۱۳۹۲, ۰۷:۲۳ عصر
ارسال: #88
تسلیت میگم آشنای غریب گرامی امیدوارم غم آخرتون باشه.ممنونم از این همه لطفی که به منو انتظار عزیزم دارین.ما اگه ارسالی میذاریم و کاری میکنیم وظیفست.در هر حال ممنون ازتون

همین که تو می دانی
“دوستت دارم”
کافیست …
بگذار
خفه کند خودش را دنیـا................
 سپاس شده توسط هُدهُد صبا ، Entezar ، hamed ، آشنای غریب
۲۹ آبان ۱۳۹۲, ۰۷:۴۴ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۴۶ عصر، توسط nilforoosh.)
ارسال: #89
Rose دوستان این چند روز حواسم رو مبارزه متمرکز شد. در مورد سخنرانی در هیئت عزاداری هر چند سخته و رشته کلام از دست میره باشه چشم. دوستان پس از سخنرانی صلوات یادتون نره مبارزه در مشکل جوانان رو هم همراهی کنین.

Rose سالها دل طلب جام حم از ما میکرد ...... وانچه خود داشت ز بیگانه تمنا میکرد
گوهری کز صدف کون و مکان بیرون است ..... طلب از گمشدگان لب دریا میکرد Rose
 سپاس شده توسط Bitanem ، هُدهُد صبا ، Entezar ، hamed ، آشنای غریب
۲۹ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ عصر
ارسال: #90
تشكر از همگي

بازم تسليت خدمت آشناي غريب. خدا بهت صبر بده. مقاوم باش. Smile

تشكر از جناب نيلفروش كه اينجا بيان كردن تا بقيه هم متوجه بشن، بازم چند وقت يه بار يادآوري كنيد اگه برنامه اي هست

چون ايام شهادته لطفا هيئت رو به اتمام برسونيد اول بعد بفرماييد چه برنامه اي داريد براي مبارزه.

بايد روي برنامه همه جانبه بحث بشه و بعد عملياتي بشه.

لطفا قبل از اعلام عمومي براي بنده يا جناب حامد ايميل يا پيام خصوصي بفرماييد.

دوستان بنده را هم دعا كنيد. باز دم كنكور ارشد و باز هواي خوندن اگه كار اجازه بده.

ياحق

سوره محمد(ص)/ آیه 24
 سپاس شده توسط Bitanem ، Entezar ، hamed ، آشنای غریب
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
12 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا