تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید
پیامک های زیبا و سازنده اسلامي - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید (http://forum.ghorany.com)
+-- انجمن: فرهنگی و هنری (/forum-1.html)
+--- انجمن: گوناگون (/forum-12.html)
+--- موضوع: پیامک های زیبا و سازنده اسلامي (/thread-96.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60

RE: پیامک های زیبا و سازنده - امرتات - ۱۸ آبان ۱۳۸۸ ۰۲:۰۹ عصر

- مرگ از زندگي پرسيد :
اون چيه كه تورو انقدر زيبا كرده !؟
-زندگي خنديد و گفت :
اون حقيقتيه كه در تو و دروغي كه در منه ...

پیامک های زیبا و سازنده - مشکات - ۱۸ آبان ۱۳۸۸ ۰۴:۳۷ عصر

کعبه را گفتم تو از خاکی منم خاک، چرا باید به دور تو بگردم ؟؟؟ ندا آمد تو با پا آمدی باید بگردی ، برو با دل بیا تا من بگردم ...

RE: پیامک های زیبا و سازنده - امرتات - ۱۹ آبان ۱۳۸۸ ۰۴:۵۴ عصر

امروز را براي ابراز احساسات به عزيزانت غنيمت بشمار ؛
شايد فردا احساسي باشد ولي عزيزي نباشد .

پیامک های زیبا و سازنده - مشکات - ۱۹ آبان ۱۳۸۸ ۰۵:۵۳ عصر

انسان بودن يعني اين که وقتي با کسي مشتاقانه کوهي رو بالا رفتي اما رو قله حس کردي که ازش بي نياز شدي يادت نره که اون پايين چقدر بهش نياز داشتي.

RE: پیامک های زیبا و سازنده - faezeh - ۱۹ آبان ۱۳۸۸ ۱۱:۲۸ عصر

(۱۹ آبان ۱۳۸۸ ۰۴:۵۴ عصر)امرتات نوشته:  امروز را براي ابراز احساسات به عزيزانت غنيمت بشمار ؛
شايد فردا احساسي باشد ولي عزيزي نباشد .

خیلی قشنگ بود ، خیلی ...
کاش بتونیم قدر آدما رو تا وقتی هستند بدونیم ، کاش بتونیم غرورمون رو بشکنیم و به اونایی که واقعا دوسشون داریم بگیم که چقدر برامون عزیزن و ما چقدر به وجودشون احتیاج داریم و این جسارتو داشته باشیم که بهشون بگیم دوسشون داریم . یه sms بود فکر کنم قبلا تو تالار گفته شده یا همه شنیدید اما من با خوندن این پیامک شما یاد اون sms افتادم :
یه روز یه جیرجیرک عاشق یه خرس می شه و می خواد که عشقش رو به خرس ابراز کنه اما خرس می گه که خستس و الان وقت خواب زمستونیه و به امید دیدار جیرجیرک بعد از خواب زمستونی می ره تا بخوابه . اما غافل از اینکه عمر جیرجیرک فقط 3 روزه !!!
SadSad

پیامک های زیبا و سازنده - مشکات - ۲۰ آبان ۱۳۸۸ ۱۲:۵۰ عصر

چرخهای سنگین و زنگ زدۀ زندگی با دستهای نامرئی امید می چرخد.

RE: پیامک های زیبا و سازنده - امرتات - ۲۰ آبان ۱۳۸۸ ۰۴:۳۸ عصر

(۲۰ آبان ۱۳۸۸ ۰۴:۳۸ عصر)امرتات نوشته:  خیلی قشنگ بود ، خیلی ...
کاش بتونیم قدر آدما رو تا وقتی هستند بدونیم ، کاش بتونیم غرورمون رو بشکنیم و به اونایی که واقعا دوسشون داریم بگیم که چقدر برامون عزیزن و ما چقدر به وجودشون احتیاج داریم و این جسارتو داشته باشیم که بهشون بگیم دوسشون داریم . یه sms بود فکر کنم قبلا تو تالار گفته شده یا همه شنیدید اما من با خوندن این پیامک شما یاد اون sms افتادم :
یه روز یه جیرجیرک عاشق یه خرس می شه و می خواد که عشقش رو به خرس ابراز کنه اما خرس می گه که خستس و الان وقت خواب زمستونیه و به امید دیدار جیرجیرک بعد از خواب زمستونی می ره تا بخوابه . اما غافل از اینکه عمر جیرجیرک فقط 3 روزه !!!
SadSad

سلام
ما اين پيامك ها رو مي نويسيم تا عزيزايي مثل شما از خواندنشون لذت ببرند . خيلي خوشحالم كه شما خوشتون اومده .
ولي...
چرا اينقدر نا اميد و مأيوس !!؟
Huh

پیامک های زیبا و سازنده - مشکات - ۲۰ آبان ۱۳۸۸ ۰۸:۵۶ عصر

زندگي زيباست
زشتي هاي آن تقصير ماست
درمسيرش آنچه نازيباست آن تدبيرماست
زندگي آب روانيست:روان ميگذرد
آنچه تقدير من و توست همان ميگذرد...

5 شنبه 21آبان 88

RE: پیامک های زیبا و سازنده - امرتات - ۲۱ آبان ۱۳۸۸ ۱۲:۳۹ عصر

گاهي اوقات از نردبان بالا ميري تا دستان خدا را بگيري ،
اما غافل از اين كه ...
خدا پايين ايستاده و نردبان را محكم گرفته كه تو نيفتي !!!

Smile

RE: پیامک های زیبا و سازنده - faezeh - ۲۱ آبان ۱۳۸۸ ۰۵:۴۲ عصر

* تاريک ترين ساعت شب درست ساعات قبل از طلوع خورشيد است پس هميشه اميد داشته باش ...

* براي آنان که مفهوم پرواز را نميفهمند، هر چه بيشتر اوج بگيري کوچکتر ميشوي