تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید
ختم همگانی زیارت عاشورا به نیت تعجیل در فرج مولانا صاحب الزمان (عج) - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید (http://forum.ghorany.com)
+-- انجمن: مذهبی (/forum-3.html)
+--- انجمن: ادعیه و زیارات (/forum-29.html)
+--- موضوع: ختم همگانی زیارت عاشورا به نیت تعجیل در فرج مولانا صاحب الزمان (عج) (/thread-932.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

RE: ختم همگانی زیارت عاشورا به نیت تعجیل در فرج مولانا صاحب الزمان (عج ) - هُدهُد صبا - ۵ دي ۱۳۹۰ ۱۰:۰۴ صبح

اجركم عندالله جناب سفير عشق گرامي

خب به اميد خدا به همان سبكي كه 100بار لعن بود شروع كنيم؟

RE: ختم همگانی زیارت عاشورا به نیت تعجیل در فرج مولانا صاحب الزمان (عج ) - safirashgh - ۵ دي ۱۳۹۰ ۱۰:۲۴ صبح

بسم الله الرحمن الرحیم

دوستان" good job" زمان که مشخص بود !! " مریم گلی " گرامی بله شروع بفرمایید و اعلام نمایید که مشخص شود از این لیست چه تعداد باقی مانده اند. اگر سوالی هست بفرمایید بنده در خدمتم.

" هدهد صبا" گرامی بله به همن رویه ای که در پیاممان از تالار برایتان فرستادیم. اگر سوالی هست بفرمایید بنده در خدمتم.
مدتی است که از " منتظر " گرامی خبر نداریم. بانوان مشکات و کبوتر حرم و.... زینب بانو ..........

حواست هست امام حسین "علیه السلام "را منتظرانش به شهادت رسانند!!!!
[تصویر:  42501782160162106712.gif]
یا صاحب الزمان روحی فداک : نه کوششی نه وفایی فقط نشستم و گفتم خدا کند که بیایی !!

RE: ختم همگانی زیارت عاشورا به نیت تعجیل در فرج مولانا صاحب الزمان (عج ) - هُدهُد صبا - ۵ دي ۱۳۹۰ ۰۱:۳۵ عصر

والا فكر كنم كبوتر حرم عزيز و مشكات به نت كمتر دسترسي دارند.
ما هم منتظر حضورشون در تالار هستيم.

ان شاء الله كه بتوانيم زيارت رو با معرفت بخوانيم.
بنده اگه خدا بخواد عازم مشهد هستم.

حلال بفرماييد.

RE: ختم همگانی زیارت عاشورا به نیت تعجیل در فرج مولانا صاحب الزمان (عج ) - مریم گلی - ۵ دي ۱۳۹۰ ۰۹:۵۰ عصر

سلام بر همه دوستان و سروران.
جناب سفیر عشق بزرگوار دوستان بنده زیارت رو قرائت فرمودند.
انشاءالله اگر عمری باشه فردا صبح هم خودم میخوانم.
پس گروه بنده رو خوانده حساب کنید.
التماس دعا.

RE: ختم همگانی زیارت عاشورا به نیت تعجیل در فرج مولانا صاحب الزمان (عج ) - منتظر - ۶ دي ۱۳۹۰ ۱۰:۱۴ عصر

بسم رب الحسین
سلام
بنده بله ولی شخصی که به عنوان منتظر1 نوشتید هنوز خیر.

RE: ختم همگانی زیارت عاشورا به نیت تعجیل در فرج مولانا صاحب الزمان (عج ) - هُدهُد صبا - ۱۰ دي ۱۳۹۰ ۱۱:۳۹ صبح

سلام بر همه

بنده هم خواندم اما به خاطر سفر كمي عقب ماندم و ان شاء الله قضايش را با كمك خانواده ميخوانم.

كلا چند بار بايد خونده شه؟

از ابتداي ماه صفر تا اربعين؟

RE: ختم همگانی زیارت عاشورا به نیت تعجیل در فرج مولانا صاحب الزمان (عج ) - safirashgh - ۱۰ دي ۱۳۹۰ ۱۲:۳۵ عصر

بسم الله الرحمن الرحیم

علیک السلام بانو زیارت قبول.

خیر. بانو اگر یکبار و فقط یکبار آن طور که به شما در پیام گفتیم و شما به آن روش خواندید کفایت میکند
حواست هست امام حسین "علیه السلام "را منتظرانش به شهادت رسانند!!!!
[تصویر:  42501782160162106712.gif]
یا صاحب الزمان روحی فداک : نه کوششی نه وفایی فقط نشستم و گفتم خدا کند که بیایی !!

RE: ختم همگانی زیارت عاشورا به نیت تعجیل در فرج مولانا صاحب الزمان (عج ) - هُدهُد صبا - ۱۰ دي ۱۳۹۰ ۰۵:۱۹ عصر

من فكر ميكردم هر روز تا اربعين بايد بخوانم!

اگه ميدونستم يك باره چند تا قبول ميكردم.

ولي بسيار از شما ممنونيم كه روش اصلي خواندن زيارت عاشورا را به ما آموختيد.

اجرتان با خدا.

RE: ختم همگانی زیارت عاشورا به نیت تعجیل در فرج مولانا صاحب الزمان (عج ) - hamed - ۱۲ دي ۱۳۹۰ ۱۲:۱۶ عصر

سلام
به حول و قوه الهی

تکلیف انجام شد
امید است مورد پسند حضرت دوست واقع شود

RE: ختم همگانی زیارت عاشورا به نیت تعجیل در فرج مولانا صاحب الزمان (عج ) - مریم گلی - ۱۲ دي ۱۳۹۰ ۰۱:۴۶ عصر

سلام بر همه دوستان و سروران.
جناب حامد بزرگوار زیارتتون قبول.