تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید
ختم همگانی زیارت عاشورا به نیت تعجیل در فرج مولانا صاحب الزمان (عج) - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید (http://forum.ghorany.com)
+-- انجمن: مذهبی (/forum-3.html)
+--- انجمن: ادعیه و زیارات (/forum-29.html)
+--- موضوع: ختم همگانی زیارت عاشورا به نیت تعجیل در فرج مولانا صاحب الزمان (عج) (/thread-932.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

RE: ختم همگانی زیارت عاشورا به نیت تعجیل در فرج مولانا صاحب الزمان (عج ) - safirashgh - ۱۳ آذر ۱۳۹۰ ۰۷:۳۸ عصر

بسم الله الرحمن الرحیم

پس از عاشورا تا اربعین."تعداد: چهل " کافی است؟
اگر یاران خیلی باحال باشند و کم نیاورند یک ختم عاشورا حسابی خدمت تون بدم . البته چون این تالار قرآنی هست حتما دوستان با صفا و اهل دل هستند. نمی دونم کار درستی می کنم یا نه اما به دل روجوع کردم دیدم منصفانه نیست تعداد کمی از این گونه ختم عاشورا اطلاع داشته باشند.
یا علی ع ببینیم دوستان چگونه استقبال می کنندو بسم الله..........

حواست هست امام حسین "علیه السلام "را منتظرانش به شهادت رسانند!!!!
[تصویر:  42501782160162106712.gif]
یا صاحب الزمان روحی فداک : نه کوششی نه وفایی فقط نشستم و گفتم خدا کند که بیایی !!

RE: ختم همگانی زیارت عاشورا به نیت تعجیل در فرج مولانا صاحب الزمان (عج ) - مریم گلی - ۱۳ آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۱۲ عصر

سلام بر همه دوستان و سروران.
جناب سفیر عشق حالا که قراره افراد بیشتری شرکت کنند بهتر نیست تعدادش رو بیشتر کنید چون
چهل روز هم وقت هست و دوستان میتوانند تعداد بیشتری بخوانند.

RE: ختم همگانی زیارت عاشورا به نیت تعجیل در فرج مولانا صاحب الزمان (عج ) - safirashgh - ۱۳ آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۲۶ عصر

(۱۳ آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۱۲ عصر)مریم گلی نوشته:  سلام بر همه دوستان و سروران.
جناب سفیر عشق حالا که قراره افراد بیشتری شرکت کنند بهتر نیست تعدادش رو بیشتر کنید چون
چهل روز هم وقت هست و دوستان میتوانند تعداد بیشتری بخوانند.

بسم الله الرحمن الرحیم

درود بر شما بانو
ما هنوز نمیدانیم چه تعداد افراد شرکت می کنند. البته این ختم زیارت وقت گیر است برای همین خیلی حساسیت داریم باید ادای دین نمایم. شهدا کمکمان کنیدRose

یا صاحب الزمان روحی فداک : نه کوششی نه وفایی فقط نشستم و گفتم خدا کند که بیایی !!

RE: ختم همگانی زیارت عاشورا به نیت تعجیل در فرج مولانا صاحب الزمان (عج ) - هُدهُد صبا - ۱۴ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۵ عصر

با سلام و قبولي سوگواريهاتون

بنده با كمال ميل شركت ميكنم.

ميتونين در وبهاي ديگر هم اطلاع رساني كنين يا فرستادن ايميل يا پيام شخصي به اعضا

البته زودتر بايد اقدام كنيم.

RE: ختم همگانی زیارت عاشورا به نیت تعجیل در فرج مولانا صاحب الزمان (عج ) - مریم گلی - ۱۴ آذر ۱۳۹۰ ۰۷:۲۷ عصر

با سلام بر همه دوستان و سروران.
تاسوعا و عاشورای حسینی را به همه تسلیت عرض میکنم.
دوستان فردا عاشوراست بهتره زودتر برنامه ریزی کنید.
من الان نمیدونم باید چندتا انتخاب کنم.

RE: ختم همگانی زیارت عاشورا به نیت تعجیل در فرج مولانا صاحب الزمان (عج ) - safirashgh - ۱۴ آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۲ عصر

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر یاران قرآنی . بانو هد هد صبا بنده این کا ر رو هم انجام دادم تا دوستان لطف بفرمایند بجوابند به ندای هل من ناصرمان. شما نیزبه دوستان وبلاگی تان مانند ما اطلاع رسانی نمایید.

RE: ختم همگانی زیارت عاشورا به نیت تعجیل در فرج مولانا صاحب الزمان (عج ) - safirashgh - ۱۶ آذر ۱۳۹۰ ۰۶:۳۱ عصر

بسم الله الرحمن الرحیم
1- سفیر عشق
2- غریبه منتظر
3- فاران
4- همسر محترمه غریبه منتظر
5- ستوده
6- شهید پور عبدالله
7- مشکات
8-کبوتر حرم
9-هدهد صبا
10-مریم گلی
11-منتظر
12-دل شکسته
13-حامد
14- حسین
15- احرار 1
16- احرار 2
17- 23تکاور
18- 23تکاور
19- 23 تکاور
20- 23تکاور
21- 23تکاور
22- 23تکاور
23- 23تکاور
24- 23تکاور
26- 23تکاور
27- 23تکاور
28-دلشکسته 1
29-دلشکسته 2
30-دلشکسته 3
31-دلشکسته 4
32-دلشکسته 5
33-دلشکسته 6
34-مریم گلی 1
35--مریم گلی2
36--مریم گلی3
37-منتظر1
38-سفیر عشق
39-احرار 3
40-احرار4
دوستان اگر هستید بسم الله .

قابل توجه یاران گرامی : اگر مایل هستند می توانند اعلام نمایند تا در لیست بالا قرار بگیرند. خواهشا سریع تر. به دیگر دوستان و اقوامتان نیز بگویید شاید با ما همراه شوند.
فط باید چهل نفر کامل شود. اگر این طور نشد دوستانی که مایل بودند به تعداد باقی مانده توجه کرده و انتخاب می کنند که دوبار یا سه بار بخوانندو نیز نخوانید تا بگویم چگونه خوانده شود.

به نیت سلامتی و تعجیل امام زمان عج . زمان: تا اربعین حسینی
  1. حواست هست امام حسین "علیه السلام "را منتظرانش به شهادت رسانند!!!!

RE: ختم همگانی زیارت عاشورا به نیت تعجیل در فرج مولانا صاحب الزمان (عج ) - del shekaste - ۱۷ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۸ صبح

سلام من از غافله خیلی عقبم . منم میخواهم شرکت کنم توی زیارت عاشورا ...چیکار کنم چند تا بخونم ....فرقی نداره ..... نمیدونم دیر رسیدم یا نه ......
نمیشه از طریق ایمیل هم جواب داد .....
ممنون میشم اگه یکی راهنمایی ام کنه Blush
لطفا 14 صلوات برای تعجیل در فرج امام زمان (ع) و 14 صلوات هدیه به تمامی شهیدان کربلا بفرستید

RE: ختم همگانی زیارت عاشورا به نیت تعجیل در فرج مولانا صاحب الزمان (عج ) - hamed - ۱۷ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۹ عصر

بسم الله دیگه

RE: ختم همگانی زیارت عاشورا به نیت تعجیل در فرج مولانا صاحب الزمان (عج ) - asemoone - ۱۷ آذر ۱۳۹۰ ۰۶:۴۷ عصر

سلام دوتا سوال؟

1= تا اربعین وقت داریم بخونیم؟
2= نیت ؟ همون نیت قبلی است؟

با تشکر

با سلام و تشکر
جواب تان را داده ایم . بزرگوار. برای کم کردن پست ها برای آگاه سازی شما در این مکان قرار دادیم . پوزش