تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید
حرف های عادی بین اعضا - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید (http://forum.ghorany.com)
+-- انجمن: مشاوره و زنان (/forum-4.html)
+--- انجمن: متفرقه (/forum-24.html)
+--- موضوع: حرف های عادی بین اعضا (/thread-2387.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71

RE: حرف های عادی بین اعضا - nilforoosh - ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۵۵ صبح

Rose با سلام خدمت دوستان عزیز:
از اینکه مدتی حرفی برای گفتن نداشتم و نمیومدم سر بزنم عذر خواهی میکنم. مدتیه در حال مطالعه و تحقیق خصوصا در مورد مسائل تاریخی و اعتقادی هستم که دوست دارم شما هم از نتایج اون تحقیقات مطالبی رو بهره ببرید:
1- خدا قبل درک و فهم و شهوده ولی راهش اینه که ظلمت رو درک کنی و چیزی را بدون دلیل نپذیری.
2- غیب وجود داره ولی نباید به غیب ایمان داشته باشی تا درکش کنی.
3- معاد یک امر الهی-انسانیه و حتمی ولی خدا و کائنات ماهیتشون خیلی متفاوت نیست.
4- عدل با تشکیل یک دادگاه جهانی پس از زمانی مشخص تشکیل ولی همه به تکامل میرسند و هر کس در راه تکامل به جزا و پاداش خود.
5- فلسفه وجودی و آفرینش پیامبران و امامان با بقیه مجزاست.
6- مراجعه به عالمترین شخص در عالم برای رفع شبهات الزامی است. چه بسا این فرد خرد خودت باشد.
7- بهترین مسیر برای زندگی با مراجعه به خرد خود که گره خورده با خرد دیگران است حاصل میشود.
8- موفقیت با تدبر در آنچه گفته شد و آنچه میبینی و انچه میشنوی و دروغهایی که نمیپذیری و حقیقتهایی که بدون تعصب میپذیری حاصل میشود.
9- عالمان تنهایند - مثل امامان ما- و منتظرند -مانند امام زمان- ولی تا شما نخواهید ظهور نمیکنند.
10- این اصول ده گانه هدف غائئ من برای هدایت است حتی اگر فقط 4 نفر را شامل گردد.

RE: حرف های عادی بین اعضا - pnumusic15 - ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۲۳ عصر

درگیر دانشگاه و کار بودم...امیدوارم بازم هم بیام و شلوغی کنم...
برای سلامتی همه بچه های قرانی صلوات

RE: حرف های عادی بین اعضا - آشنای غریب - ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۲۷ عصر

با سلام به شما یاران قرآنی ، مدیران محترم و زحمتکش تالار و خیر مقدم به استاد نیلفروش ، خوش آمدید و همچنین کاربران جدید قرآنی . راستش کمی نگران شدم از نبود خواهر عزیزم صبا جان و همچنین دو یار محترم و زوج خوشبختمون جناب انتظار و بیتانم عزیز . خب کمی سختگیری کنیم که چرا دوستان نمیان امتحانات هم تموم شده و دیگه هیچ بهانه ای رو قبول نمیکنیم ، امروز اومدم نشون بدم البته منتی نیست وظیفه است ولی با اینکه حالم خیلی بده و سرما خوردگی شدیدی گرفتم گفتم نشون بدم تو هر شرایطی یه کوچولو هم میشه فعالیت کرد .میبخشید و خدا نگهدار .

حرف های عادی بین اعضا - Entezar - ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۰۸ عصر

من شرمنده ام...

RE: حرف های عادی بین اعضا - آشنای غریب - ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۲۲ عصر

من شرمنده ام...

نفرمایید . من حقیر عضو کوچک اینجا گاهی تند میرم . خب شرایط هر کسی فرق میکنه و کسی از دل کسی با خبر نیست . منظور گله نیست بلکه جویای حال تک تک شما هستیم و نبود هر کدوم از اعضاء به عینه دیده میشه . جای همه خالی . زمانی گروهی بودند و ما نبودیم و روزی ما نیستیم و گروه دیگری هستند . مخلص کلام اینجاییم تا خوب بودن رو ، خداشناسی رو ، درس گرفتن از بزرگان دینمون و خلاصه همه چیز های خوبو یاد بگیریم . امیدوارم همگی خونه دلمونم بتکونیم ، هر چی غبار غمه بریزه بیرون ، کدورتی از کسی داریم ، حرفی شنیدیم که قلبمونو سنگین کرده ، رفتار ناپسندی دیدیم و روحمونو آزرده ، همه رو ببخشیم به خاطر رضای خدا و اینو بدونیم شاید یکی از این مواردو دیگری از ما دیده و خودمون خبر نداریم پس ببخشیم تا بخشیده شویم و کلام آخر

ما نگوییم بدو میل به نا حق نکنیم ** جامه کس سیه و دلق خود از رق نکنیم . خدا نگهدار

RE: حرف های عادی بین اعضا - هُدهُد صبا - ۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۵۷ عصر

سلام به همگي

خدا قوت

از ياران قرآني متشكرم خصوصا از خواهر بزرگم اشناي غريب براي حضورتون و از خواهرم عذر خواهم كه به علت عدم دسترسي به نت مدتي نبودم و موجب نگراني شما شدم Smile
ان شاء الله خدا به همسر و فرزندانتان سلامتي و عزت و عافيت دهد Smile

در صورت دسترسي به نت حضور ما حتي كمرنگ ادامه خواهد داشت ان شاء الله

RE: حرف های عادی بین اعضا - آشنای غریب - ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۴۱ صبح

سلام خدای زیبایم.یک صبح زیبای دیگر را با ترنم دلنشین پرندگانت آغاز نمودم پرندگانی که شکرگزای میکنند ونیایش.
شکر یرای یک روز زیبای دیگر.
شکر برای بوی خوش زندگی.
شکرو هزاران شکر برای وجود ارزشمند عزیزانم.
شکر برای سلامتی جسم وجان.
شکر برای رزق وروزی حلال وبی نیازی.
شکر برای قرار گرفتن در راهت.
شکر برای بارش زیبایت که فضا را زیباترو دلنشین تر میکند
شکر برای تمام نعمتهایت که در‌اختیارم قرار داده ای
هر چه شکر گویم کم است.
بارالها چتر رحمتت را یر سر ما همیشه باز نگه دار و لحظه ای مارا به حال خود وامگذار.
بارالها عشقت نور راهم است و مهرت گرمای وجودم دوستت دارم واز اینکه مرا لایق بندگیت دانستی هزاران بار شکرو سپاس میگویمت.
دوستت دارم خدا زیبایم...
سلام دوستان عزیز ...
هزاران بار"سلام"
... روز سه شنبه تان پر از نگاه و معجزه های خدا..
امروز خوشحالتر از روزهای قبل اینکه تولد پسرم آقا مهدی است و از اینجا بهش تبریک میگم و به همه اسفندیا . و اینکه دوباره تونستم بیام اینجا هر چند با تاخیر و اینکه دوباره فعالیت شما یاران قرآنی رو میبینم . امیدوارم هر کجا هستید دلتون بی غم و شاد و سر شار از لطف و محبت خدایی باشه و قلبتون از عشق خداوندی همیشه لبریز باشه ، انشاءالله. در پناه حقRose

حرف های عادی بین اعضا - Entezar - ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۰۴ صبح

سلامی گرم و صمیمی به بچه های تالار قرآنی...
اول از همه و موضوع اول تبریک تولد فرزند آشنای غریب گرامی.امیدوارم که سالهای سال عمر با عزت داشته باشن.
دوم از همه عذر خواهی به خاطر تاخیر های فراوان که میدونم حق میدید بهمون.این چند وقته عجیب سرگرم کارای مراسم هامون بودیم و کارای جانبیش که علاوه بر شیرینی و لذت تمام وقت رو پر میکنه و واقعا گذر شب و روز رو واسه آدم مثل بر هم زدن پلک میکنه.این روز ها رو برای تک تک تون آرزو میکنم و از همه تون التماس دعا دارم چون عجیب این چند وقته از این طرف و اون طرف توی چشم قرار گرفتیم و واقعا این چشم های نا پاک دارن اذیتمون میکنن.امیدوارم که با دعای شما دوستان این مسئله حل بشه...
ارادتمند شما هستیم...Rose

RE: حرف های عادی بین اعضا - هُدهُد صبا - ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ صبح

سلام به همگی
خصوصا
یار قدیمی قرانی * یوسف زهرا *

خیلی خوشامدید و خیلی جایتان خالی بود در تالار
مطالبتون در غیاب شما هم ادامه داشت چون بسیار کلیدی و مهم بودند
پس خواهش داریم بازم ادامه بدید ایندفعه مستمرتر Smile

RE: حرف های عادی بین اعضا - nilforoosh - ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۰۳ عصر

Rose این گل تقدیم آقا مهدی و مادرشRose مبارک باشه