تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید
حرف های عادی بین اعضا - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید (http://forum.ghorany.com)
+-- انجمن: مشاوره و زنان (/forum-4.html)
+--- انجمن: متفرقه (/forum-24.html)
+--- موضوع: حرف های عادی بین اعضا (/thread-2387.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71

حرف های عادی بین اعضا - Entezar - ۱۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۵ عصر

ﺫﻫﻦ ﻣﺎ ﺑﺎﻏﭽﻪ ﺍﺳﺖ.
ﮔﻞ ﺩﺭ ﺁﻥ ﺑﺎﯾﺪ ﮐﺎﺷﺖ!
ﮔﻞ ﻧﮑﺎﺭﯼ؛ ﻋﻠﻒ ﻫﺮﺯ ﺩﺭ ﺁﻥ ﻣﯽ ﺭﻭﯾﺪ ..
.ﺯﺣﻤﺖ ﮐﺎﺷﺘﻦ ﯾﮏ ﮔﻞ ﺳﺮﺥ ...
ﮐﻤﺘﺮ ﺍﺯ ﺯﺣﻤﺖ ﺑﺮﺩﺍﺷﺘﻦ ﻫﺮﺯﮔﯽ ﯾﮏ ﻋﻠﻒ ﺍﺳﺖ!
ﮔﻞ ﺑﮑﺎﺭﯾﻢ؛ ﺯﯾﺎﺩ!
ﺗﺎ ﻣﺠﺎﻝ ﻋﻠﻒ ﻫﺮﺯ، ﻓﺮﺍﻫﻢ ﻧﺸﻮﺩ.
ﺑﯽ ﮔﻞ ﺁﺭﺍﯾﯽ ﺫﻫﻦ،
،ﻫﺮﮔﺰ
ﺁﺩﻡ، ﺁﺩﻡ ﻧﺸﻮﺩ ...

RE: حرف های عادی بین اعضا - hamed - ۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۳ صبح

عید سعید غدیر خم بر محبان حضرت علی (ع) مبارک باد

التماس دعای خیر

[تصویر:  08.jpg]

RE: حرف های عادی بین اعضا - آشنای غریب - ۲۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ عصر

سرپناهی سرشار از عطر لبخند

خانواده، همین سرپناهی است که سرشار از عطر لبخندهای من و توست.
خانواده، همین شانه های مهربانی است که تکیه گاه دلتنگی های ناگهانی من و توست.
خانواده، آغوش گرمی است که تمام عمر، پناه لحظه های تنهایی توست؛ مثل همه روزهای کودکی.
چه قدر دلتنگ می شوم در روزهایی که دور از خانواده ام؛ روزهایی که سرپناه کوچک و صمیمی ما، آرام سر بر بالش شب های پرستاره می گذارد! چه قدر دلم برای خانواده ام تنگ می شود، وقتی آوازهای فراموش شده ام، دلتنگم می کنند!
خورشید، لب درگاه ماست
هر صبح، عطر خداوند، با سلام ما در فضای خانه جاری می شود و خورشید، تا لب ایوان خانه ما قد می کشد.
زندگی، به آینده امیدوارتر می شود و مصمم می شود به ادامه.
خستگی، هم گام بادهای تازه نفس، کوچ می کند از حیاط خانه مان و شادی، بهانه ای برای ماندن در جمع ما پیدا می کند.
همه شادی های دنیا، خلاصه می شوند در لبخندهای ما.
دنیا، تصویری بی نهایت است از همه غم و شادی های خانواده ما.
همه افق ها را می شمارم تا سایه مادر و همسرم ، شیرینی زندگی و خوش بختی جاودانه گردد.

نوشته : عباس محمدی

تقدیم به همسر عزیزتر از جانم که همیشه در تمامی لحضات زندگی خوشی ناخوشی همراه خوبی بوده و اینکه تاکنون زندگی رو برای خونوادش با خاطری آسوده و مخلصانه با توکل بر خداوند عزیز مامنی گرم و دل انگیز و شاد فراهم نموده ، و امیدوارم همه عزیزان در کنار عزیزانشون روزهای خوب و خوشی رو سپری کنند و پسران و دختران تالار قرآنی بهترین زوج نصیبشون بشه . روز خانواده و تکریم باز نشستگان بر همگی مبارک باشه . Rose
[font=tahoma][/font]

RE: حرف های عادی بین اعضا - آشنای غریب - ۲۹ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ صبح

با سلام و وقت به خیر به همه کاربران قرآنی بالاخص مدیر محترم آقاحامد و دو زوج خوشبخت خواهر عزیزم بیتانم جان و همسر گرامیشون آقای انتظار و خسته نباشید به شما گرامیان . با توجه به مشغله های روز مره زندگی گوشه ای از وقت با ارزش خود را صرف تالار کرده و به قول دوست گرامیی نمیگذارید چراغ تالار خاموش بماند . جند روز پیش با مدیر محترم دیگر تالار هد هد صبای عزیز گفتگویی داشتم ایشون فرمودند اینترنت منزل قطعه و مشغول کارهای فرهنگی قرآنی هستند ، یه خسته نباشید هم به خواهر پر تلاشمون میگم ، و تشکر و قدردانی منو به خاطر حضور گرمتون پذیرا باشید ، و عذرخواهی میکنم از اینکه مرتب نمیتونم حضور پیدا کنم ، به هر حال یه موقع هایی اوضاع و شرایط زندگی باعث حضور کمرنگ میشه ، امیدوارم همگی پابرجا و ثابت قدم باشیم ، و با حضور پر مهرتون روشنایی بخش تالار باشید ، به خداوند بینهایت مهربون و عزیز میسپارمتون . Rose

RE: حرف های عادی بین اعضا - هُدهُد صبا - ۲ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۱۷ صبح

سلام به همه یاران با خدا

خدا قوت

ان شاء الله حال و احوال همگی خوب باشد

نتم الحمدلله وصل شد و درخدمت یاران قرآنی خواهم بود ان شاء الله Smile

با تشکر که در غیاب بنده با انرژی به حضور باارزشتان ادامه دادید

و با تشکر از آشنا غریب عزیز که دلگرمی ما را صدچندان می کند

ان شاء الله در ایام محرم به یاد همه باشیم

به امید توفیق و بهره بیشتر در این ماه

یاحق

RE: حرف های عادی بین اعضا - hamed - ۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۱۷ صبح

انسان با اندیشه اش زنده است

[تصویر:  782479_686.jpg]
[/font]
[font=tahoma]
جرج جرداق درگذشت
نویسنده و اندیشمند مسیحی معاصر، که او را "عاشق امام علی (ع)" لقب داده‌اند، در 83 سالگی درگذشت.
جرج جرداق درگذشت
به گزارش مشرق، جرج جرداق اندیشمند و مورخ مسیحی و شخصیتی سرشناس بود که چهار دهه از عمر خود را برای مطالعه و تحقیق در مورد- به تعبیر خودش- یکی از برجسته ترین شخصیت های جهانی یعنی امام الموحدین حضرت علی -علیه السلام- صرف کرد. حاصل تحقیقات وی چندین جلد کتاب ارزشمند در مورد شخصیت امام علی (ع) است.

وی صاحب کتاب‌هایی از جمله دایرة المعارف « علی؛ ندای عدالت انسانی»، «علی و حقوق بشر»، «علی و انقلاب فرانسه»، «علی و سقراط»، «علی و ناسیونالیسم عربی» و عناوین دیگری در این زمینه است.
جرج سمعان جرداق نویسنده، اندیشمند و ادیب مسیحی لبنان در سال 1931م در منطقه مرجعیون در جنوب لبنان دیده به جهان گشود.

RE: حرف های عادی بین اعضا - آشنای غریب - ۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۲۴ صبح

کربلا سجاده مولای عشق *** روی دوشش آتشین شولای عشق *** قدسیان آسمانی سوختند *** چشم بر مولای محشردوختند*** سلامی گرم به عزیزان قرآنی ، مدیران گرامی ، فعالان وکسانی که با حضور گرمشان نورتالاررا دوچندان میکنند ، خسته نباشیدو سپاسگزارم . عزاداریهای همه شما قبول درگاه حق تعالی .مثل همیشه عذرخواهی میکنم به خاطر نبودنم انشاءالله کوچکترین فرصتی که دست داد درخدمت هستم . محبت نه حساب است که فراموش شود ، نه چراغ است که خاموش شود خدای خوبم : از وجود نازنینت میخواهم تقدیر خوبانم را زیبا بنویسی تا من کوچکترین ، جز لبخند آنها چیزهای دیگری نبینم.....! روزهای پاییزی همراه با برف زیبای خداوندی بر شما به خیر و خوبی باد Rose

RE: حرف های عادی بین اعضا - هُدهُد صبا - ۲۳ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۳۲ صبح

سلام به همه یاران قرانی

خدا قوت و تسلیت ایام

به کاربر قدیمی منتطر المهدی یا همون طلبه سید خوشامد مجدد عرض میکنیم

امیدواریم که مستمر بیاید

و یاد همه دوستان به خیر
و جاشون همیشه سبز
به امید حضور و فعالیتی پررنگ تر در زمینه احیای مفاهیم قرانی و اهل بیت که گاهی به حاشیه میرود

و ممنون میشم از اعضا اگر بزرگواری تاریخ اسلام بلده یا میخونه با منبع برامون یه دور بگه مخصوصا ناگفته ها
که بر هر مسلمانی دونستنش لازمه

RE: حرف های عادی بین اعضا - طلبه سید - ۲۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۰۷ عصر

(۲۳ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۳۲ صبح)هُدهُد صبا نوشته:  سلام به همه یاران قرانی

خدا قوت و تسلیت ایام

به کاربر قدیمی منتطر المهدی یا همون طلبه سید خوشامد مجدد عرض میکنیم

امیدواریم که مستمر بیاید

و یاد همه دوستان به خیر
و جاشون همیشه سبز
به امید حضور و فعالیتی پررنگ تر در زمینه احیای مفاهیم قرانی و اهل بیت که گاهی به حاشیه میرود

و ممنون میشم از اعضا اگر بزرگواری تاریخ اسلام بلده یا میخونه با منبع برامون یه دور بگه مخصوصا ناگفته ها
که بر هر مسلمانی دونستنش لازمه

سلام علیکم؛ با تشکر از خانوم هدهد صبای گرامی؛ بنده بدلیل دروس آخر هفته ها در خدمت خواهم بود؛ پیشنهاد مناسبی ارائه دادید؛ البته تشخیص اینکه کدام موضوعات کمتر شنیده شده کمی سخت است ! Smile

به هر حال امیدوارم که این تالار نورانی همواره دارای مطالبی تازه باشد تا در فهم و آشنایی با دین مبین اسلام ما را یاری رساند ... RoseRoseRose

RE: حرف های عادی بین اعضا - hamed - ۲۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۲۹ عصر

سلام بر یاران قرآنی عزیز
متاسفانه با خبر شدیم پدر بزرگوار جناب آقای افخمی(مدیر محترم سایت) به رحمت خدا رفتن .
خدمت ایشان و خانواده محترمشون تسلیت عرض میکنم و براشون آرزوی صبر از درگاه حضرت حق رو دارم .
شادی روح انمرحوم فاتحه ای قراءت کنیم
باتشکر