تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید
حرف های عادی بین اعضا - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید (http://forum.ghorany.com)
+-- انجمن: مشاوره و زنان (/forum-4.html)
+--- انجمن: متفرقه (/forum-24.html)
+--- موضوع: حرف های عادی بین اعضا (/thread-2387.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71

RE: حرف های عادی بین اعضا - آشنای غریب - ۵ شهريور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۳ عصر

سلام بر همه شما عزیزان و خسته نباشید . و تشکر از مدیر محترم خانم صبای عزیز که با وجود مشغله های کاری بار دیگر با حضورشون تالار رو رونق دادند دیگر عزیزان هم همینطور . خب من یه سخنرانی کردم و رفتم و نتونستم حضور پیدا کنم اول یه معذرت خواهی به خاطر اینکه نتونستم خودم به حرفی که زدم عمل کنم ، ولی این روزها سخت مشغله کاریم زیاده و از عزیز مریضی پرستاری میکنم که فرصت حضور رو پیدا نمیکنم ، در این مکان مقدس که به نام قرآن عزیزان فعالیت دارند از همگی التماس دعا دارم امیدوارم فرصتی دست داد فعالیتم رو دوباره آغاز کنم ، روز دختر رو هم به تمامی دختران میهن اسلامی تبریک و تحنیت عرض میکنم ، همیشه شاد و سلامت باشید در پناه حق . Rose

RE: حرف های عادی بین اعضا - هُدهُد صبا - ۵ شهريور ۱۳۹۳ ۰۴:۴۰ عصر

(۴ شهريور ۱۳۹۳ ۰۶:۲۹ عصر)هُدهُد صبا نوشته:  روز دختر نزدیک است و ما از مدیر خوبمون اقای افخمی که مثل پدر معنوی ما هستن، التماس دعای خیر داریم Smile Whistling

و اگر دعاشون همراه با هدیه ای باشه خب خیلی بیشتر خوشحال میشیم :دی Smile )) مزاح

جای همه دختران فعال سایت خالی. ان شاء الله به حق آبروی حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها، خدا ازشون راضی باشه و سعادتمند باشند SmileRose

ای کاش میشد کارتپستالی بهشون ارسال می کردیمArrow
(جناب افخمیArrow بهترین هدیه، مارو ببرند حرم بانو در ایام ولادت تا با دختران خوبمون بیشتر اشنا بشیم :دی )

به تمامی دختران گرامی این روز عزیز را تبریک عرض میکنمRose

به امید اینکه حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها اسوه ما در زندگی باشد

و برای خواهر خوبم اشنای غریب، صبر جمیل و اجر عظیم را از خدا خواستارم و شفای بیمارشون را

حرف های عادی بین اعضا - Entezar - ۵ شهريور ۱۳۹۳ ۰۸:۳۶ عصر

ﺍﯼ ﺭﻭﺡ ﻣﺤﺒﺖ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻗﻢ ﻗﺎﺋﻤﻪ ﺍﯼ
ﯾﺎﺩﺁﻭﺭ ﺯﻫﺪ ﻭ ﻋﻔﺖ ﻓﺎﻃﻤﻪ ﺍﯼ
ﻣﻌﺼﻮﻣﻪ ﻭ ﺧﻮﺍﻫﺮ ﻣﺤﺒﻮﺏ ﺭﺿﺎ(ع)
ﺍﻭﻋﺎﻟﻢ ﺍﻫﻠﺒﯿﺖ ﻭ ﺗﻮ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺍﯼ*

با سلام خدمت همه دوستان.اول از همه منم ولادت حضرت معصومه و روز دختر رو تبریک میگم.
و اظهار شرمندگی بابت دیر به دیر سر زدن.
این چند وقته اینقدررررررر مشغول کارای خودم و همسرم و امتحانام و جابجایی منزل و اصلا یه وضعی...
امیدوارم دوستان ما رو عفو کنند...
اگر خدا قسمت کنه چند روز دیگه هم عازم سفر مشهد هستیم.و دعا گوی همه دوستان گل...

حرف های عادی بین اعضا - Entezar - ۹ شهريور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۶ عصر

دوستان مارو حلال کنید.ما دیگه ایشالا فردا میریم به سمت امام رضا.امیدوارم اگه بدی از ما دیدید حلال کنید...
ان شاالله اگه لایق باشم همه تونو دعا میکنم...
راستی چون نمیتونم بیام تولد خانمم رو هم از همییییییییییییییییین الان اینجا تبریک میگم...
امیدوارم که همیشههههههههههههههههههههههههههههه زنده باشی ...RoseRoseRose

RE: حرف های عادی بین اعضا - مریم گلی - ۱۰ شهريور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ صبح

سلام به همه دوستان و سروران عزیزم

امیدوارم همه دوستان حالشان خوب باشد

ببخشید که کم میام اما بیاد همه دوستان هستم

امیدوارم همیشه سلامت و موفق باشید.

التماس دعا

RE: حرف های عادی بین اعضا - هُدهُد صبا - ۱۰ شهريور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۷ صبح

به به خواهر خوبم @مریم جانم سلام Smile

خانومی بیشتر به ما سر بزن و ان شاء الله هر جا هستی در کنار همسرت، خوب و خوش باشی و خدا ازت راضی باشه

@برادر انتظار گرامی
مشهد مشرف شدید خیلی التماس دعا و سلام همه یاران قرانی را به امام رئوف برسانید
و سالروز ولادت همسرتونم مبارک باشه ان شاء الله

RE: حرف های عادی بین اعضا - مریم گلی - ۱۱ شهريور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۰ صبح

Shameonyou
(۹ شهريور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۶ عصر)Entezar نوشته:  دوستان مارو حلال کنید.ما دیگه ایشالا فردا میریم به سمت امام رضا.امیدوارم اگه بدی از ما دیدید حلال کنید...
ان شاالله اگه لایق باشم همه تونو دعا میکنم...
راستی چون نمیتونم بیام تولد خانمم رو هم از همییییییییییییییییین الان اینجا تبریک میگم...
امیدوارم که همیشههههههههههههههههههههههههههههه زنده باشی ...RoseRoseRose

سلام.

جناب انتظار التماس دعا

تولد خانومتون هم مبارک.

چرا با ایشون نرفتید مشهد؟Shameonyou
(۱۰ شهريور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۷ صبح)هُدهُد صبا نوشته:  به به خواهر خوبم @مریم جانم سلام Smile

خانومی بیشتر به ما سر بزن و ان شاء الله هر جا هستی در کنار همسرت، خوب و خوش باشی و خدا ازت راضی باشه

ممنونم هدهد جان.

ان شاء الله شما و بقیه دوستان هم همیشه شاد باشید.Rose

RE: حرف های عادی بین اعضا - آشنای غریب - ۱۱ شهريور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۶ صبح

سلام به خواهر خوب و عزیزم مریم جان ، بابا خوب دیر به دیر سر میزنی ، اگه جای من بودید چیکار میکردید ، خیلی خوشحال شدم ، آبجی قدم رنجه کردی ، چه عجب ، Sigh ما که دلمون گرفت ، بس که تقاضا کردیم ، دوستان تشریف بیارید ، و امروز دلشادم از اینکه به خاطر اینکه کارم زیاد شده و کمتر میتونم سر بزنم شما عزیزان حضور دارید ، همچنین خیر مقدم به استاد گرامی نیلفروش و خوش آمدگویی به همه کاربران عزیز چه قدیمی چه جدیدیها Rose . یک تبریک ویژه هم به خواهر خوبم بیتانم جان که مدتیه خواهرشو پاک فراموش کرده و امروز مخصوص شما اومدم که تبریک بگم میلاد فرخندتو ، امیدوارم در کنار همسرت روزهای خوب و خوشی رو سپری کنی ، اگه فرصت شد روز 14 هم میام که رسمیتر باشه ، خب دوستان مزاحمتون نمیشم ، همگی شما عزیزان رو به خدای مهربون میسپارم ، و باز هم ازتون التماس دعا دارم برای مریضم خدا نگهدارتان .

RE: حرف های عادی بین اعضا - مریم گلی - ۱۱ شهريور ۱۳۹۳ ۰۹:۴۲ صبح

Doh!Doh!Doh!Doh!SighSigh
(۱۱ شهريور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۶ صبح)آشنای غریب نوشته:  سلام به خواهر خوب و عزیزم مریم جان ، بابا خوب دیر به دیر سر میزنی ، اگه جای من بودید چیکار میکردید ، خیلی خوشحال شدم ، آبجی قدم رنجه کردی ، چه عجب ، Sigh ما که دلمون گرفت ، بس که تقاضا کردیم ، دوستان تشریف بیارید ، و امروز دلشادم از اینکه به خاطر اینکه کارم زیاد شده و کمتر میتونم سر بزنم شما عزیزان حضور دارید ، همچنین خیر مقدم به استاد گرامی نیلفروش و خوش آمدگویی به همه کاربران عزیز چه قدیمی چه جدیدیها Rose . یک تبریک ویژه هم به خواهر خوبم بیتانم جان که مدتیه خواهرشو پاک فراموش کرده و امروز مخصوص شما اومدم که تبریک بگم میلاد فرخندتو ، امیدوارم در کنار همسرت روزهای خوب و خوشی رو سپری کنی ، اگه فرصت شد روز 14 هم میام که رسمیتر باشه ، خب دوستان مزاحمتون نمیشم ، همگی شما عزیزان رو به خدای مهربون میسپارم ، و باز هم ازتون التماس دعا دارم برای مریضم خدا نگهدارتان .

سلام آشنای عزیز

دیگه ببخشید.بیشتر از این شرمندم نکنیدSigh

ان شاءالله بحق همین ایام خجسته و مبارک همه مریضا شفا پیدا کنن و همچنین مریض شماRose

RE: حرف های عادی بین اعضا - آشنای غریب - ۱۱ شهريور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ عصر

«دوستان حقیقی اگر از دیده بروند از دل نخواهند رفت.» سیسرو

«دو دوست قدر شناسند حق صحبت را// که مدتی ببریدند و باز پیوستند» سعدی

«دوست‌داشتن، رحمت است؛ مورد محبت واقع شدن، خوشبختی است.» لئو تولستوی

واما مریم گلی عزیزم دشمنت شرمنده باشه ، این آدمکای غمگینم پاکشون کن و به جاش مثل اسم زیبات یک گل خوشگل بذار تا همگی با دیدنش به وجد بیایم ، ممنونم از دعای خوبت و دیگر عزیزان . حواسم نبود بگم خدا رو شکر مریضم بهتره و دردش کمتر و میتونه به لطف خدای عزیز راه بره انشاءالله همه مریضان شفا پیدا کنند و خداوند عاقبت ما را ختم به خیر بگرداند ، آمین یا رب العالمین . اینم یه دسته گل تقدیم به همه کاربران عزیز، شاد و سلامت باشید .

[تصویر:  btowHjm34YpsH9Lj.jpg]