تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید
حرف های عادی بین اعضا - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید (http://forum.ghorany.com)
+-- انجمن: مشاوره و زنان (/forum-4.html)
+--- انجمن: متفرقه (/forum-24.html)
+--- موضوع: حرف های عادی بین اعضا (/thread-2387.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71

RE: حرف های عادی بین اعضا - hamed - ۸ تير ۱۳۹۳ ۰۷:۲۲ صبح

[تصویر:  ramazan1.jpg]
حلول ماه عبادت و بندگی بر عاشقان الله مبارک باد

RE: حرف های عادی بین اعضا - آشنای غریب - ۸ تير ۱۳۹۳ ۱۰:۳۷ عصر

هر که را خاطر به روی دوست رغبت می‏ کند
بس پریشانی بباید بردنش چون موی دوست
دیگران را عید اگر فرداست ما را از این دهست
روزه داران ماه نو ببینند و ما ابروی دوست...

سلام بر خواهر خوب و مهربونم صبا جان و یاران قرآنی باوفاوخداشناس . عزیز آمدنم به نمایشگاه وظیفه بود و اون کاکائوهم که قابل شما رو نداشت . من به شخصه افتخار میکنم به شما خوبان و تلاشگران مومن با وجود روزه بودن در آن محیط گرم مخلصانه زحمت کشیده ایستاده ، با بازدید کنندگان با مهربانی صحبت کرده و پاسخگوی ایشان بوده . تنها کاری که از دستم بر میومد سر زدن به شما بود و انشاءالله دیگرعزیزان نیز برای بازدید از غرفه قرآنی تشریف بیارن . خب فقط نباید فعالیتها یک طرفه باشه و تنها ما از شما حضور مستمر بخواهیم هر کدوم از ما بنا به موقعیتمون با حضورمون باعث دلگرمی شما مدیران گرامی بشویم و تنهاتون نذاریم . گفتید مادری دلسوز ،حمل بر خود ستایی نباشه با توجه به مجازی بودن اینجا، با اینحال من شما رو مثل فرزندان خود ، خواهر و برادران خود میدانم برای تک تکتان ارزش خاصی قائلم ، هر کاری از دستم بر بیاد کوتاهی نخواهم کرد ، با توجه به مشغله های زندگی و فرصتهای کوتاهی که دارم چشم در خدمتم ، چرا که میدونم همگی مثل من درگیر کارهای روزمره اید ولی میآیید تا چراغ تالار خاموش نماند ، درسته چند سالی است فعالیت مستمر داشتید و خسته نباشید میگم به شما و اجرتان نزد خداوند محفوظه ، و شاید مدتی است دست تنهایید و پشتیبانی نمیشید ، ولی ما اومدیم که کمک حال همدیگه باشیم و احساس تنهایی نکنید . و تشکر ویژه از شما دو مدیر گرامی که به حرف این حقیر گوش داده و زحمت بسیاری برای اینجا میکشید ، حق نگهدارتون و هر آنچه خوبی است نصیبتان باد . Rose

حرف های عادی بین اعضا - Entezar - ۹ تير ۱۳۹۳ ۱۱:۲۹ صبح

روزه دارم من و افطارم از آن لعلِ لب است
آری افطارِ رُطب در رمضان مستحب است
روزِ ماهِ رمضان زلف میفشان که فقیه
روزه افطار نماید به گمانی که شب است

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز.
حلول ماه مبارک رو گرچه دیر اما به همه تون تبریک میگم.واقعا بهترین ماه تو ساله به نظر من اما حیف که خیلیییییییییییییییییی زود میگذره.هنوز هیچی نشده 2 روز گذشت.هیچ ماهی به انازه ماه رومضان زود نمیگذره.
بچه ها دم دمای افطار من و همسرم هم از دعای خیرتون بی بهره نذارید.واقعا محتاج دعاتونیم.
و ممنون از آشنای غریب گرامی بابت دلگرمی به همسرم.
واقعا یه لحظه حسودیم شد که اینقدر از شما تعریف میکرد.واسش دعا کنید.یه خورده مریض حاله منم از قبالش بهم ریخته .این چند روز هم که نیومدم امیدوارم عفو کنید منو.

RE: حرف های عادی بین اعضا - هُدهُد صبا - ۹ تير ۱۳۹۳ ۰۳:۲۲ عصر

(۷ تير ۱۳۹۳ ۰۵:۵۵ عصر)هُدهُد صبا نوشته:  با سلام خدمت یاران قرانی
مخصوصا خواهران خوبم، اشنای عزیز و بیتانم جان Smile
خداراشاکرم که توفیق دیدار خانوم برزگر را در غرفه قرانی مون داشتیم
ایشون همانطور که اینجا مهربان و با انرژی و قرانی هستن، در دیدار حضوری هم مثل مادری مهربان و دلسوز بودن و به ما دلگرمی دادن Smile
و تشکر میکنیم از حضورشون و شکلات خوشمزه ای که زحمت کشیدن. ان شاء الله که خودشون و همسر و فرزندان گرامیشون همیشه سالم و قرانی باشن
از ما درخواست کردن بیشتر باشیم در تالار، چشم بازم سعی میکنیم به خاطر شما عزیزانی که براتون اینجا مهمه و وقت میزارید باشیم و وقت بیشتری بزاریم شما هم خیلی دعامون کنید Smile
و همچنین جویای حال بیتانم عزیز هستیم. الهی بهتر شده باشید Smile و به زودی در نمایشگاه ببینیمتون Smile

به برادر حامد هم خدا قوت میگیم
و ارزوی توفیق برای همگی را داریم Smile

بازم تشکر میکنم از همه شما خوبان و محبت شما خانوم برزگرRose
و ارزوی سلامتی برای بیتانم عزیز Rose

RE: حرف های عادی بین اعضا - Bitanem - ۱۰ تير ۱۳۹۳ ۱۱:۰۹ عصر

سلام و شب بخیر خدمت دوستان عزیزم...
منم به نوبه خودم حلول ماه پرفیض رمضان رو به همگی هر چند دیر ولی تبریک میگم
ببیخشید خواهرای عزیزم بابت بد قولیم اما واقعا شرایط مساعدی نداشتم و با تشکر از خواهر بزرگم که واقعا مثل مادرم که ازم دوره جویای احوالم بود.ببخشید از اینکه فعالیتم کمه اما از این به بعد سعی میکنم یکم فعالیتم رو بیشتر کنم.
باآرزوی موفقیت و قبولی طاعات و عبادات و حاجات در این روزها...

حرف های عادی بین اعضا - Entezar - ۱۱ تير ۱۳۹۳ ۱۲:۳۴ عصر

به چشمی اعتماد کن که به جای صورت به سیرت تو مینگرد... به دلی دل بسپار که بسیار جای خالی برایت داشته باشد... و دستی را بپذیر که باز شدن را بهتر از مشت شدن بلد باشد...

خدایا به تمامی اهالی تالار همسرانی عطا کن که طرز فکرشان اینگونه باشد...
شاید اگه طرز فکر همسر من اینجوری نبود اصلا من رو انتخاب نمیکرد.خدایا شکرت که دارمش...

RE: حرف های عادی بین اعضا - آشنای غریب - ۱۱ تير ۱۳۹۳ ۰۴:۵۴ عصر

با سلام و خیر مقدم به شما برادر انتظار و همسر مهربونتون و امیر آقا و نسرین خانم و آقای بیژن و دیگر کاربران گرامی و خسته نباشید به دو مدیر دلسوز تالار ، حامد آقا و هدهدصبای عزیز که این روزها حسابی سرشون شلوغه . آبجی با گرما و روزه داری چه میکنی ؟ خداوند به شما تلاشگران قوت بسیار بدهد . آقایون زحمت کشی که در این گرمای طاقت فرسا در حال تهیه لقمه ای حلال برای خونواده شان با زبان روزه هستند . خداوند پشت و پناه تک تک شما خوبان و امیدوارم تو این تالار روزی خبر متاهل شدنتون رو بشنویم و با زوج خوشبختتون بیایید و مانند این دو زوج عزیز باعث افتخار یاران قرآنی شوید . همواره سعادتمند ، و با لطف پروردگار مهربون به آنچه آرزوی خوب در دل دارید برسید . حق نگهدارتان Rose

RE: حرف های عادی بین اعضا - nilforoosh - ۱۳ تير ۱۳۹۳ ۰۱:۳۷ عصر

Rose دوستان خدا به من یه بچه دختر عزیز داده که فعلا نمیتونم زیاد بیام سر بزنم. براش دعا کنین دعا گوتون هستیم

RE: حرف های عادی بین اعضا - هُدهُد صبا - ۱۳ تير ۱۳۹۳ ۰۲:۴۰ عصر

به به ان شاء الله قدمشون مبارک باشه این نوزاد قرآنی Smile

الهی به حق همین ایام، دخترتون که رحمت خداست، جزو بهترین بنده های خدا شود

ممنون از خبردهی واقعا خوشحال شدیم.

RE: حرف های عادی بین اعضا - amir333 - ۱۳ تير ۱۳۹۳ ۰۵:۰۴ عصر

تبریک میگمRose