تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید
حرف های عادی بین اعضا - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید (http://forum.ghorany.com)
+-- انجمن: مشاوره و زنان (/forum-4.html)
+--- انجمن: متفرقه (/forum-24.html)
+--- موضوع: حرف های عادی بین اعضا (/thread-2387.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71

RE: حرف های عادی بین اعضا - هُدهُد صبا - ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۰۰ صبح

سلا گل بانوی قرانی Smile
در عمومی گفتیم که همه بخونند ابجی و نمیدونستم تهرانید
ما هم خوشحال میشیم ببینیمت
والا هنوز جزئیات دقیقش معلوم نیست اما اخر ماه شعبان ان شاء الله بهتون میگم
شاید مثل هر سال از حدود 4 یا 5 عصر باشه تا اخر شب
شما و اشنای غریب هماهنگ باشید و بگید از الان چه روزهای خالی هستید Smile

RE: حرف های عادی بین اعضا - hamed - ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۵۰ صبح

[تصویر:  h8qa7vqrb3ht7ydbutv5.jpg]

خجسته میلاد یگانه عدالتگر و منجی عالم بشریت،
حضرت مهدی صاحب الزمان(عج) بر شما همراهان تالار قرآنی مبارک باد

RE: حرف های عادی بین اعضا - Bitanem - ۲۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ صبح

خواهر عزیزم ما خانوما نیز که همیشه تابع تصمیم همسرامونیییییییم...واسه همین باید ایشون هماهنگ باشه با کارشون.اما یه روز تعطیل باشه یا اگه صبح باشه عالیه.حالا آشنای غریب عزیز هم اعلام آمادگی کنن هر وقت که راحتن
خجسته میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج)را به همگی دوستان و بخصوص همسرم تبریک میگم
انشاالله زیر سایه و با یاری ایشون به هر آرزویی که تو زندگیتون دارین برسین و موفق باشین

RE: حرف های عادی بین اعضا - هُدهُد صبا - ۲۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۵۱ صبح

بله عزیز کار درست را شما میکنید افرین Smile والا خانوم اشنای غریب هم گفتن شب جمعه باشه که فرداش تعطیله بهتره برای اونی که از راه دور میاد.
بازم هر طور صلاح میدونید. بله فکر کنم جمعه ها از زودتر شروع بشه.

بر شما هم مبارکها باشه الهی سعادتمند بشید.

RE: حرف های عادی بین اعضا - هُدهُد صبا - ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۰ صبح

سلام یاران قرآنی

خدا قوت Smile

ان شاء الله امسال، بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در محل باغ موزه دفاع مقدس، جنب مترو حقانی برگزار میشه

گویا از تاریخ 2 تا 22 تیر ماه

از ساعت 5 عصر تا 12 شب

و جمعه ها زودتر شروع میشه.

شماره غرفه هم ان شاء الله اعلام میشه نزدیک نمایشگاه

خوشحال میشیم در خدمتتون باشیم و بنده یه روزای خاصی فرصت می کنم برم اما اگر منم نبودم همکاران هستن در خدمتتون Smile

RE: حرف های عادی بین اعضا - Bitanem - ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۶ صبح

سلام به شما هدهدصبای عزیز
ممنون بابت اطلاع رسانیتون...
خوشحال میشیم روزایی که شما هستین هم بدونیم.

RE: حرف های عادی بین اعضا - آشنای غریب - ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ صبح

سلام خدمت شما خواهرای گلم . ببخشید بابت تاخیرم . در مورد نمایشگاه تقویمو نگاه کردم آخرین جمعه ماه شعبان 6 تیر ماهه و 29 شعبان میشه اگر مشکلی ندارید و میتونید این روز رو تشریف بیارید ممنون میشم البته امیدوارم صبای عزیز هم حضور داشته باشند . حالا صبح یا بعد ازظهرش رو شما تعیین کنید و ساعت حضور را . البته امیدوارم تا اون روز انشاء الله مشکلی پیش نیاد و بتونیم حضور داشته باشیم . عید بزرگ نیمه شعبان رو که گذشت به همه شما خوبان تبریک و تحنیت گفته و هر کجا هستید در پناه خداوند منان زندگی خوبی را سپری نمایید . به امید دیدار در غرفه قرآنی . Rose

RE: حرف های عادی بین اعضا - هُدهُد صبا - ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۰۳ عصر

خواهش میکنم عزیزان

من سعی میکنم به خاطر دیدار شما دو عزیز، ان شاء الله روز جمعه صبح یا بعد از ظهر هر زمان که بفرمایید بیام. Smile

بازم احیانا اگر هر کدام از ما سه نفر، برنامه مون واسه جمعه جور نشد روز قبلش یا زودتر بگیم Smile

خواهر اشنای غریب که شماره بنده را دارن. و خواهر بیتانم هم یا با بنده یا با اشنای غریب تلفنی هماهنگ باشن.

بنده قاسم زاده هستم.

RE: حرف های عادی بین اعضا - Bitanem - ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷ عصر

خواهرای عزیزم من شماره هیچ کدوم از شمارو ندارم و نمیدونم چه جوری بگیرم ازتون.اگه زحمت بکشن هدهدصبای عزیز خیلی خوشحال میشم.ولی انشاالله که بتونیم اونجا همدیگه رو ببینیم.ساعتشم اگه هماهنگ کنیم باهم عالی میشه.همسر من نظری ندارن احیانا در این باره؟؟؟؟؟

RE: حرف های عادی بین اعضا - آشنای غریب - ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۳ صبح

سلام بر خواهران گلم بیتانم عزیز و هدهدصبای گرامی . شب شما خوش . ممنون که مشتاقانه پیگیر دیدار هستید ، بیتانم جان من نمیتونم پیام خصوصی به شما بدم ، کلا هیچکدوم نمیتونیم پیام بدیم . امیدوارم این مشکل حل بشه به دست توانای مدیران گرامی . گویا ایمیل هم نداری . از خواهر صبا جان میخوام از طریق پیام خصوصی شمارمو به شما بدن . اگه مشکلی نیست منم شماره شما رو داشته باشم بهتره . امیدوارم بعد این همه اشتیاق دیداری خاطره انگیز با یکدیگر داشته باشیم و هر وقت راحتید بفرمایید ساعتش رو و صبح یا بعد از ظهرش قرار بذاریم انشاء الله . خدانگهدار شما.Rose