تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید
حرف های عادی بین اعضا - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید (http://forum.ghorany.com)
+-- انجمن: مشاوره و زنان (/forum-4.html)
+--- انجمن: متفرقه (/forum-24.html)
+--- موضوع: حرف های عادی بین اعضا (/thread-2387.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71

RE: حرف های عادی بین اعضا - nilforoosh - ۱۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۴۴ صبح

Rose ضمن تشکر از آشنای قریب عزیز و جناب اتتظار :
نکاتی ناب و اسراری دارم ازخدا و خلقتش و از این قبیل. .
Rose علاوه برابن اسراری از قران د مورد خدا ، ائمه اطهار، نام یاران امام زمان و حقیقت محض و هدایت و ... ذکر میکنم.

RE: حرف های عادی بین اعضا - آشنای غریب - ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۴۵ صبح

عازم یک سفرم؛ سفری دور به جایی نزدیک؛

سفری از خودِ من تا به خودم؛

مدتی هست نگاهم به تماشای خداست؛

و امیدم به خداوندی اوست ...

همیشه که باشی، خسته می شوند؛

مردمانی که اگر نباشی، می گویند: بی معرفتی ...!

ابرها به آسمان تکیه می کنند؛

درختان به زمین؛

و انسان ها به مهربانی هم ...

با هم مهربان باشید و اگر حرفی زدم که باعث رنجش خاطری شد حلال کنید

خداوند نگهدار شما

RE: حرف های عادی بین اعضا - هُدهُد صبا - ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ صبح

سلام آبجی آشنای غریب

امیدوارم زود برگردی و سفرت به خیر باشه

حرف های عادی بین اعضا - Entezar - ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۱۱ صبح

امیدوارم که سفر زیارتی باشه نه سفر گذر از تالار....
واقعا ایشون وزنه سنگینی هستند در تالار.امیدوارم که زود برگردند.شاید بگم بزرگترین عاملی که همسر من به این سایت سر میزنه بعد از خدا و قرآن .آشنای غریب گرامی هستند.

RE: حرف های عادی بین اعضا - هُدهُد صبا - ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۵۸ صبح

بله امیدواریم همه دوستان باشند پی گیر و مستمر

لطفا دوستان تازه وارد را دریابید با تشکر از مطالبشون و یا نظردهی و ادامه پستهاشون. متشکریم.

و امیدواریم دوستان مخصوصا یاران تهرانی را در نمایشگاه قرآن امسال در ماه مبارک رمضان دیدار کنیم در غرفه وب سایت ختما قرآن مجید و اطلاع رسانی کنید لطفا تا طرح قرآنی امسال هم به یاری خدا عملی بشه

RE: حرف های عادی بین اعضا - آشنای غریب - ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ صبح

با سلام خدمت عزیزان ، یاران و همراهان قرآنی . میبخشید که یکدفعه خداحافظی کرده و بدون هیچ توضیحی تالار رو ترک کردم . گاهی اوقات همه چیز بر وفق مراد نیست و انسان اون چیزی رو که دوست داره یا ازش گرفته میشه یا باهاش امتحان میشه و این ماییم که در این کوره راههای زندگی با کنار اومدن با این عوامل آبدیده میشیم ، ساخته میشیم و قدر دان آن نعمت . جناب انتظار گرامی حرفی زدید که مرا شرمنده تر از همیشه کرد و اشک شوق از چشمانم جاری ساخت شما خوبان کجا و من .....کجا ؟ بیتانم عزیزم و دیگر عزیزان به من حقیر لطف داشته . همه شما عزیزان نقش مهمی رو در اینجا ایفا میکنید . حضور تک تکتان مفید و لازم هست . من شرمنده ام که هر از گاهی حضورم کمرنگ میشه ولی شما که هستید . بیایید و مثل همیشه رونق دهید و با کلامتان اثر گذار بر قلوب مومنین . بپرسید ، بحث کنید ، جویای اسرار نا گفته از زبان بزرگ تالار باشید ، همگی دارای فهم واز کمالات بالایی برخوردار . از عزیزان تازه وارد هم دعوت به همکاری میکنیم و از کسانی که مطالب ارزنده ای را ارسال داشته اند سپاسگزاریم . غیبتم به خاطر مشغله و مشکلاتی است که مانع فعالیتم در تالار شده و امیدوارم همگی شما خوبان با حضور گرمتان باعث دلگرمی غایبین باشید. از خواهر خوبم هد هد صبا ممنونم به خاطر تذکراتشون و انشاءالله برنامه ریزی کنیم یکی از روزهای ماه مبارک رمضان ساعت مشخصی قرار بگذاریم نمایشگاه قرآن حضور پیدا کنیم برای آشنایی بیشتر اگر تونستید هر روزی که راحتید بگویید . به امید حضور همگی در نمایشگاه . اگه فرصتی شد حتما باز هم به تالار سر میزنم خداوند نگهدارتان

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTStnCtYeePr4YGG19015Q...sJUZjiODvQ]

RE: حرف های عادی بین اعضا - هُدهُد صبا - ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۳۳ عصر

سلام خواهر عزیزم
ان شاء الله همیشه شادی ات را ببینم و مشکلات با صبر و تلاش و توکل حل شوند

هر روزی شما توانستید بنده در خدمتم.

میتونید به ایمیل بنده مرتبط باشید Smile

RE: حرف های عادی بین اعضا - آشنای غریب - ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۰۵ صبح

سلام به خواهر عزیزم صبا جان و ممنونم به خاطر پیگیریت و خوشحال از اینکه با شما خوبان آشنا شدم . در مورد قرارمون برای نمایشگاه اگه نمایشگاه قبل از ماه رمضان بر پا شد به شما خبر میدم انشاءالله زیارتت کنم دوست داشتم با عزیزان دیگر هم خواهران خوبم بیتانم عزیز مریم گلی مها جان و دیگر دوستان ملاقاتی داشته باشیم. هر چه قسمت باشد ، امروز رو فقط به خاطر شما جوونای پاک و مهربون اومدم تبریک بگم . همیشه سایه پدر و مادر بر سرتان . هر آنچه خوبی است نصیبتان شود . امیدوارم از لحظه لحظه های زندگیتون نهایت لذت و استفاده لازم رو ببرید و همیشه پله های ترقی رو بالا رفته و به کمالات مطلوب برسید . صبا جان پیامت رو خوندم تا شب جواب میدم ممنونم . [/font]

بهار عمر، جوانى است مغتنم دارش ***که اين بهار ز پى، محنت خزان دارد

پيامبر اکرم-ص:
خداوند جواني را که جواني خويش را در راه اطاعت خداي تعالي بگذراند، دوست دارد.
.
.
*ميلاد سرور جوانان عالم، حضرت علي اکبر و روز جوان مبارک باد*Rose

[font=tahoma]

RE: حرف های عادی بین اعضا - هُدهُد صبا - ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۸ عصر

بله نمایشگاه در مصلی تهران هست فکر کنم از 4 الی 5 روز قبل از ماه مبارک رمضان شروع میشه و تا اواسط ماه ادامه داره.

ساعت و زمان دقیق متعاقبا اعلام خواهد شد ان شاء الله دوستان قرانی را زیارت کنیم.

RE: حرف های عادی بین اعضا - Bitanem - ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۵۸ عصر

سلام به خواهران عزیزم هدهدصبا و آشنای غریب
مثل اینکه اینجا خبرایی شده و ما بی خبر...صحبتاتونو که میخوندم متوجه یه قرار مدارایی شدم.آبجی جونیا اگه قراری گذاشتین که هکدیگرو ببیننین منو انتظارم بی خبر نذارین.من خیلی دوس دارم که دوستای عزیزمو ببینم...با انتظار جان که حتما به غرفه سر میزنیم ولی میشه دقیقا اسم غرفه رو بدونم هدهدصبا جان؟
ممنون میشم ازت