تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید
حرف های عادی بین اعضا - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید (http://forum.ghorany.com)
+-- انجمن: مشاوره و زنان (/forum-4.html)
+--- انجمن: متفرقه (/forum-24.html)
+--- موضوع: حرف های عادی بین اعضا (/thread-2387.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71

RE: حرف های عادی بین اعضا - آشنای غریب - ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۴۰ عصر

سلام به خواهر خوبم زینب جان و خیر مقدم Rose ما آدما هر کدوممون میدونیم که چه کاره ایم و در درگاه ایشان به هر صورت دارای گناهانی بیشمار و میدانیم که خداوند چقدر مهربان و به بندگانش بخشنده اند . آنقدر بزرگ و خوب که در فکر نمیگنجد . هنگامی که تنهایی به یاد آر آنزمان که حضرت مریم ( ع ) در بیابانی بود و هنگام وضع حمل ایشان و چگونه خداوند عزیز از درخت خشک ، خرما و جوی آبی برایش مهیا کرد . آنزمان که به دستور خداوند حضرت ابراهیم ( ع ) همسر عزیز خود هاجر و فرزند دلبندش اسماعیل ( ع ) را در بیابانی خشک و سوزان قرار داد تا به زندگی خود ادامه دهند و چگونه از طریق وحی به مادر حضرت موسی ( ع ) گفته شد که فرزند عزیز خود را در سبدی بگذار و به رود نیل بسپار . اینها همه برای درس گرفتن ما از این بزرگواران و بخشنده بودن خداوند را به ما یاد آوری میکند که با چه عزیز با عظمتی روبرو هستیم . هر چه میخواهیم از ایشان طلب کنیم که همه چیز به فرمان اوست . ای عزیز بدان که خداوند میبیند میداند میتواند که به این درک رسیده ای و روزهای خوش ، همراه با عشق خداوندی و سلامتیت را آرزومندیم . پیروز و سربلند باشی Rose

حرف های عادی بین اعضا - Entezar - ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ عصر

حرفهای بسیار جالب و قشنگی بود.یک نوع درد و دل بنده و خدا...
گرچه منظور نویسنده متن واضح نبود که صد البته یه موضوع شخصی هستش اما یه جورایی من رو هم تحت تاثیر قرار داد.
امیدوارم به خواسته تون برسید...
و در ضمن تبریک بابت عضویت

RE: حرف های عادی بین اعضا - آشنای غریب - ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۱۸ صبح

اعتراف میکنم که امروز دلم گرفته بود چرا که با داشتن تعداد زیادی اعضا و فعالیت محدودی از ایشان با خود گفتم از باران بگویم که چه سخاوتمندانه زمین را سیراب میکند و میآید البته آنجا که به دستور خداوند است . در دل گذراندم آمد و شد اعضاء را زمانی تالار شلوغ و کاربران پر از شورو نشاط و دست پر از مطالب گوناگون ، از مدیر محترم آقا حامد که قبلا بیشتر مطلب میذاشتند و حضورشان بیشتر بود ، خواهر عزیزم و مدیر دیگر فعال هدهد صبای عزیز که گاهی اوقات حضورشان را کمرنگ میبینیم ، استاد بزرگوار جناب نیلفروش که مطلبی را زحمت کشیده میگذارند و ما همچنان منتظر تا باز هم از مطالب ارزندشون نهایت استفاده رو ببریم ، برادر گرامی انتظار و همسرشون بینانم عزیز که دیگر مدتی است خبری از ایشان نداریم و دیگر سری به ما نمیزنند ، مریم گلی مهربانم که هر از گاهی سر میزنند و خودمم بگم که به خاطر مسافرتهایی که برام پیش اومد نتونستم مثل قبل همراه تالار باشم و دیگر عزیزان بزرگوار که حتی اسم نمیبرم چشمم به اسم عزیزانی افتاد که خیلی وقته ارسالی نداشتند . به هر حال با خود گفتم بهتره منم فعالیتم رو کم کنم و به کارهای شخصیم برسم این شد که از باران گفتیم و امشب خدا رو شکر جوابمان را گرفتیم ، اگر شما هم خدای نکرده دلتون گرفت به یاد باران بیفتید حتما به آرزویتان خواهید رسید و همچنان چشم انتظار حضور گرم همه عزیزان هستیم . پر حرفی کردم ببخشید ، شب خوش و خدا نگهدارتان . Rose

[تصویر:  afhwzq.gif]

RE: حرف های عادی بین اعضا - nilforoosh - ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۲۳ عصر

Rose ضمن تشکر از سرور بزرگوار آشنای قریب فقط می خواستم بگم تعداد اصلا مهم نیست. به نظرم اگه ی نفرم باشه دانش بالایی در مطالب در تالار به یادگار بگذاره خیلی با ارزشه و اگر دو نفر مباحثه کنن و تو این مباجثه مطالبی ارزشمند به ما یاد بدن خیلی خوبه.

RE: حرف های عادی بین اعضا - هُدهُد صبا - ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۱۴ عصر

سلام بر خواهر خوب آشنای غریب و زینب جان Smile

زینب جان خدارا شاکرم که با حضورتان در این محفل قرانی، با خدای خود درد و دل کردید و سبک شدید

قطعا قلبی پاک و سرشار از محبت خدا را دارا هستید و شکر گزار باشید و در هر مرحله ای از ایمان هستید، راه برای ادامه و رشد بیشتر باز است به لطف خدا.

و خواهر خوبم اشنای غریب، به یادتان هستم و چشم سعی میکنم بیشتر حضور داشته باشم Smile

حرف های عادی بین اعضا - Entezar - ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۰۸ عصر

روز مرد رو پیشاپیش به همه مردایی که کسی رو ندارن بهشون تبریک بگه صیمیمانه تبریک میگم. اگه می تونستم، برای همشون جوراب میخریدم.

RE: حرف های عادی بین اعضا - هُدهُد صبا - ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۳۲ عصر

Smile جورابم گرون شده Smile

روز تون مبارک و امیدواریم امسال با جهاد فرهنگی و جهاد اقتصادی در حد توانتون، راه مولا علی را پیش بگیرید به فرمان رهبر.

RE: حرف های عادی بین اعضا - zinab - ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ عصر

سلام به تمامی بزرگواران پیشاپیش ولادت با سعادت مولای متقیان بزرگ مرد تاریخ امامت و ولایت امام علی (ع) را تبریک و تهنیت عرض مینایم انشاءالله بتوانیم علی گونه زندگی کنیم و علی گونه راه سعادت را پیشه کنیم در ضمن روز مرد به تمامی مردا خدا مبارک باد به عنوان یک فرد مسلمان بهترین هدیه ای که میتوانم به شما تقدیم نمایم دعای فرج امام زمان(ع) میباشد.

RE: حرف های عادی بین اعضا - Bitanem - ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ عصر

سلام به همه دوستان گرامی و ببخشید واسه غیبتم
امیدوارم ایام به کام باشه و زندگی بر وفق مراد.من هیچ وقت فراموشتون نمی کنم مخصوصا خواهر عزیزم آشنای غریب عزیز که کلی چیز ازشون یاد گرفتیم ولی زندگی و گرفتاری های خاص خودش...امیدوارم که تو این ماه پر از برکت و رحمت هر چی از خدا میخواین بگیرین و هر آرزویی دارین برآورده شه و البته مارو فراموش نکنین...
پیشاپیش میلاد با سعادت مولامون علی (ع)و روز مرد رو به همه به خصوص مرد عزیز زندگیم تبریک میگم.ولی خودش میدونه که من جوراب گرون براش میخرم....

RE: حرف های عادی بین اعضا - آشنای غریب - ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ عصر

آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا ؟ سلام به خواهر عزیزم بیتانم و خوشحال که به بهانه تبریک روز پدر حضور پیدا کردی بگذریم از اینکه خواهرت چند بار سراغتو گرفت ولی جوابی نیومد ، اگه ایمیل داشتی سراغت و میگرفتم ، به هر حال آرزوی ما خوشبختی شما خوبان و جوونای زحمتکش تالاره . بیشتر سر بزن و در جوابت که شرمنده ام کردی فقط میتونم بگم : میکشی ام سوی خود این کشش از قلب ماست ، قلب تو گر آهن است قلب من آهنرباست . پیشاپیش روز پدر رو به همه پدران خوب و زحمتکش تبریک گفته . الهی که همیشه سایشون بر سر خونواده هاشون باشه و خیر مقدم به خواهرای خوب و برادران با ایمان تالار . موفق و شاد باشید . Rose