تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید
حرف های عادی بین اعضا - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید (http://forum.ghorany.com)
+-- انجمن: مشاوره و زنان (/forum-4.html)
+--- انجمن: متفرقه (/forum-24.html)
+--- موضوع: حرف های عادی بین اعضا (/thread-2387.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71

RE: حرف های عادی بین اعضا - هُدهُد صبا - ۲۸ فروردين ۱۳۹۳ ۱۲:۰۵ عصر

سلام دوستان قرانی

ببخشید از کمی حضورم

پدر ِ پدرم (پدربزرگم) در سالروز وفات پدر ِ مادرم، به رحمت ایزدی پیوستند

هر دو پسر عمو و مردان شریف، خادم امام حسین، مومن بودند.

دعا بفرمایید روحشون قرین آرامش باشد و اگر توانستید فاتحه ای نثار همه رفتگان اسلام بفرمایید.

سپاس
یاحق

RE: حرف های عادی بین اعضا - آشنای غریب - ۲۹ فروردين ۱۳۹۳ ۰۸:۵۱ عصر

درگذشت عزیزان چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر

تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست.این ماتم جانگداز را به شما گرامی و

خانواده محترم تان صمیمانه تسلیت عرض نموده و برایتان صبر و اجر و برای آن عزیز

سفرکرده علو درجات طلب می‌کنم. امیدوارم که غم آخر زندگیتان باشد.

RE: حرف های عادی بین اعضا - هُدهُد صبا - ۳۰ فروردين ۱۳۹۳ ۱۱:۰۴ صبح

سپاس خواهر عزیزمRose

خداحمت بفرستد بر پدر و عموی عزیز تازه از دست رفته شما و سایر رفتگانتان

بله خلا حضور خوبان همیشه حس می شود

و در این مدت آدم به فکر فرو می رود که چه قدر خوبه که از انسان خاطره خوبی بماند و زیاد دنیا را سخت نگیرید و تا فرصت دارد اندوخته جمع کند

در مراسم هر دو بزرگوار، همه از مهمان نوازی و جلسات هیئتی که برگزار می کردند یاد می کردند

دیگه نمیگن آدم پولداری بود، دکتر بود کارگر بود.. بلکه میگن آدم خوبی بود یا خدایی نکرده نبود..

برای من درس بزرگی بود.. دعا کنید دچار نسیان نشوم..

RE: حرف های عادی بین اعضا - مریم گلی - ۳۱ فروردين ۱۳۹۳ ۰۹:۲۱ صبح

سلام بر همه دوستان سروران

میلاد حضرت زهرا س رو به همه دوستان تبریک میگم

و همچنین روز مادر و زن رو به مادران و خانومهای تالار تبریک ویژه میگم.

RE: حرف های عادی بین اعضا - nilforoosh - ۴ ارديبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۴۱ عصر

Rose سلام. دوستان مدتی بود فکر میکردم حرفی دیگه برا گفتن ندارم. برا همین فقط مطالب را دنبال میکردم و مطلبی نمیذاشتم. حالا با دست پر اومدم و دوست دارم مطالب رو حداقل با دقت بخونید و روشون مدتی فکر کنید و بعد اگه دوست داشتین سپاس بذارین یا نظر بدین. من از انتقاد ناراحت نمیشم و حرفم رو با دلیل محکم میزنم ولی منبع ارائه نمیکنم و جواب نظراتتون رو حتما خواهم داد.
دوستان به اون خدائی که میپرستم من هدفم اینه که حقایق برامون آشکار بشه و هیچ تعصبی ندارم. من به همه آفرینش خدا از زشتی ها تا نیکیها عشق میورزم دیگه قران و ائمه اطهار که جای خود دارن. لطف کنین وقت بذارین همراهی کنین. ممنونم از همتون

RE: حرف های عادی بین اعضا - هُدهُد صبا - ۹ ارديبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۲۱ صبح

سلام یاران قرآنی

ان شاء الله که حال همگی خوب باشد و در راه رضای خدا موفق باشید

کم کم بوی ماه رجب به مشام میرسد

برای همه مسلمین و بنده هم خیلی دعا بفرمایید

یاحق

RE: حرف های عادی بین اعضا - hamed - ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۵ صبح

سلام و درود بر همه دوستان

امیدوارم که الطاف رحمت الهی همیشه قرین لحظات تون باشه

فرارسیدن ماه رجب ماه خوبی ها بر شما مبارک

ولادت امام باقر (ع) رو هم تبریک عرض می کنم

امشبم که شب آرزوهاست
با آرزوی بهترین ها

التماس دعا
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcRBW-qpsHeRZbBYO7uVMWg...rycaER4Cug]

حرف های عادی بین اعضا - Entezar - ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۲۱ عصر

تو با "حسین" فرق نداری، فقط کمی
نامت غریب مانده میان غریب ها
آنقدر شعر از تو نگفتند شاعران
تا اینکه باز شد دهن نانجیب ها
لبیک یا علی النقی (ع)..
شهادت امام مظلوممان امام هادی تسلیت..

RE: حرف های عادی بین اعضا - آشنای غریب - ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۴ صبح

باران را دوست دارم چون رفتن بلد نیست ، فقط می آید .... ! باید مثل باران بود

شاید هم نه گاهی باید نبارید ، نیامد ، فقط نظاره گر باشی و سکوت کنی ، به هر حال چه باشی یا نباشی

زمان در گذر است ، آنچه میماند دلنوشته هایی است که خدا میداند تاثیر آنرا بر قلبها

RE: حرف های عادی بین اعضا - zinab - ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۴۷ عصر

سلام به همه دوستانی که الان پیام مرا مشاهده مینمایند.دلم شکسته شد در ان زمان که دیگر کسی را بجز خودم ندیدم بار الها در ان تنهایی امید به لطف تو بود که قدمم را محکم نمود و اکنون که این پیام را مینویسم قدم در مسیر جدیدی از زندگی گذاشته ام معبودا مرا دریاب هر چند گناه کارم ،هر چند فراموشت کردم اما میخواهم برگردم چرا که می دانم به عظمت و بزرگی خالق مهربانم نمیتوان شک کرد . پروردگارا در این دنیا چگونه میشود بود اما به ظاهر،چطور سخن گفت به ظاهر انقدر بازار دروغ گویی گرم است که صداقت می فروشند دلم را به دلبستگی دنیا نمیبندم اما موجود عزیزی را که هدیه توست نمی توانم دست بکشم تنها دلیل بودنم اوست معبودا ای کاش در حد درک بزرگیت بودم اما من بنده ای حقیرم فقط باران رحمتت است که مرا پاک خواهد نمود از همه گناهان هر چند نمیدانم میتوانم رضایتت را بگیرم یا نه شاید حرفهای من کمی با حرف های دوستانم فرق داشته باشد ولی دردلی بود که مرا سبک کرد کمی ارام گرفتم خدای من دلم را به نور الهی روشن نما تا به معرفت برسم .