تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید
حرف های عادی بین اعضا - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید (http://forum.ghorany.com)
+-- انجمن: مشاوره و زنان (/forum-4.html)
+--- انجمن: متفرقه (/forum-24.html)
+--- موضوع: حرف های عادی بین اعضا (/thread-2387.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71

RE: حرف های عادی بین اعضا - هُدهُد صبا - ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۳۶ عصر

با آمدن دوستان جدید خوشحالیم Smile

اما این خوشحالی را با رفتن دوستان قدیم، تلخ نکنیم Sad

ضمن خوشامد مجدد به جناب بشرا

و تشکر و قدرشناسی بابت حضور و فعالیت مستمر خواهر عزیز آشنای غریب و جناب انتظار و همسرشون

از شما خواستاریم همچنان به خاطر قرآن حضور داشته باشید Smile

RE: حرف های عادی بین اعضا - nilforoosh - ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۵۷ عصر

Rose اول این گل رو تقدیم میکنم به آشنای قریب عزیز و بعد اینکه من هیچ وقت منظورم از کپی مطالب ارزنده و با ویرایش عالی شما نبود. من حتی از شما خواستم استاد خویش را بیشتر به ما معرفی کنید. منظوررمن اون دسته مطالب خصوصا چند صفحه ای بود که بدون حتی مطالعه خود شخص در پستها درج و فقط فضا پر میکرد. من هیچوقت دوست نداشتم به خاطر این حرف و حرفهای مشابه شما میدان را خالی کنید. دوما من هیچ جایگاه اجتماعی والایی ندارم که به خاطر اون فخر فروشی کنم. قرآن با لحنی ادبی سخن گفته خواستم زبان قرآن بیان شود و گفتم تعقل کنید گفتم اتاق فکر ایجاد شود تا نظر شخصی افراد را بدانم وگرنه من خود را کوچکتر از همه دوستان میدانم.هیچ نمیدانم و میدانم که نادانم و این حرف دل من با خدای خودم است.
این گل Rose رو هم تقدیم میکنم به انتظار عزیز. امیدوارم این همه وقت منتظر من نبوده باشند. چون من هم مجالی برای ماندن نمیبینم.
امیدوارم بدون حضور من دوستان قدیمی در کنار هم در راه اعتلای مکتب قرآن بکوشند و واقعا بدون حضور شما دو بزرگوار به قرآن بی احترامی میشه. من هم مبارزه و تفکر و اتاق اندیشه را جایی ایجاد میکنم که دوستدار آن باشند. من این احساس رو کردم که انتظار عزیز اخیرا حرفهای خود را با زبان شعر و ادب ارائه میکنن که برام خیلی جالب بود و سخنان آشنای عزیز پخته و سنجیده بود. من با کمال احترام از همه دوستان پوزش و حلالیت میطلبم و از اینکه حرفهام آزارشون داد عذر خواهی میکنم. من کماکان دوست دارم به این سایت سر بزنم ولی از ادامه حضور معذورم. در پناه خدا باشید و سال جدید خوبی داشته باشید.

RE: حرف های عادی بین اعضا - هُدهُد صبا - ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۴۲ عصر

بله اتاق فکر داریم برادر گرامی و خیلی هم خواهان بودیم وهستیم و جناب منتظر مبتکر و پی گیرش بودند تا مدتها که متاسفانه براشون مشکل پیش اومد
http://forum.ghorany.com/thread-1775.html?highlight=%D8%A7%D8%AA%D8%A7%D9%82+%D9%81%DA%A9%D8%B1

و درسته ما هم با کپی مطالب طولانی موافق نیستیم.

در هر صورت حضور شما گرامیان موجب خرسندیست.
به اقتضای زمانی که دارید هر وقت تشریف آوردید سپاس

یاحق

RE: حرف های عادی بین اعضا - آشنای غریب - ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۵۹ عصر

با سلام خدمت استاد گرامی . اینجا چه خبر شده ، خداحافظی چرا ؟ برادر انتظار شما چرا ؟ استاد هنوز نیومده به کجا چنین شتابان ؟ باور بفرمایید ناراحتی دلخوری هیچ چیز از جانب شما و دیگر عزیزان نبوده . از شما خواهشی دارم و اینکه دیگر خود را به این القاب ننامید که شما دریای معرفتید و دانش و دانسته های شما همیشه مرا به یاد استاد گرانقدرم میاندازد . کاش من نیز مانند شما به درک واقعی میرسیدم . و شما فخر این تالار و باعث مباهاتید . راستش رو بخواهید ناراحتی هر کدوم از اعضاء ناراحتی ما نیز هست وقتی شخصی از صمیم قلب میاد و با تمام خستگیها مطالبی رو میذاره و یکدفعه حضورش کمرنگ میشه مرا به فکر فرو میبره چرا؟ ما همگی زنجیر وار به هم متصلیم و این اتصال رو امشب بهش رسیدم و آن اینکه چو عضوی به درد آورد روزگار .....حال میخوام بگم تا وقتی شما نبودید ما از دانش و تجربیات شما محروم بودیم ، هر گلی یک بویی داره ، انتظار گرامی ، بیتانم عزیز و سایر دوستان که از حضورشان محرومیم ، تک تک شما برای تالار قرآنی عزیزید ، از مدیران زحمتکش گرفته تا ..... اینو بدونید غم شما غم ما نیز هست ، شادیتان نیز همینطور ، بیایید مثل همیشه هوای همدیگرو داشته باشیم ، از همدیگه نرنجیم ، پشت هم باشیم و اگه از طرف دوستی صحبتی میشه زود قضاوت نکنیم ، امشب در اینجا احساس خوشبختی کردم چرا که با کوچکترین عکس العملم دوستان بنده نوازی و مرا شرمنده کردند . هد هد صبای عزیزم ممنون خواهر به خاطر همه چیز ، برادر گرامی آقا حامد به شما نیز خسته نباشید گفته و ممنون از زحماتتون . به قول استاد عزیزم :دوستی موهبتی ارزشمند و گوهری است گرانبها و لذا بهایی برای آن نمی‌توان متصور شد. دوستی درختی است پر بار و بر، که ریشه در اعماق دل، شاخ در عرش و سایه‌ای میمون بر زندگی می افکند که ثمرات آن ؛
آرامش، ثبات، رشد، کمال و . . . می باشد، دل‌ها را جلا بخشد، گره‌ها بگشاید، انسجام برقرار و اعتماد را حاکم نماید.

افلاطون گوید: « جان را فدای دوستان موافق و حقیقی کنید. » خداوند دوستی را تحسین و خصومت را نفی فرموده است.

لورد آویبوری گوید: « یکی از بزرگترین مسرّات دنیا این است که گروهی از دوستان در یک جا جمع شوند و ساعات فراغت را به سخنان شیرین و دلپذیر بگذرانند. » داشتن یک دوست حقیقی از همه چیز گرانبها‌تر است و کمتر کسی هم در صدد به دست آوردنش می‌باشد.

خداحافظی ام شاید بهانه ای بود که با زبان بی زبانی بگویم قدر همدیگرو بدونیم ، برای هم مهم باشیم ، و هیچکدوممون احساس ضعف و کوچکی نکنیم و به عینه امروز و امشب به من ثابت شد که همگی چقدر بزرگ ، با صفا ، مورد احترام و بخشنده اید . بینهایت سپاسگزارم و دیگر هیچگاه هیچکداممان خداحافظی و از رفتن سخن نگوییم . کوچیک همه شما آشنای غریب Rose

RE: حرف های عادی بین اعضا - اسماء الحسنی - ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۱۶ صبح

به نام خدا
سلام

اگر لحظه ای برای قرآن آنلاین بشید و ارسالی بزنید؛هرچی که باشه؛اجرتون رو دریافت کردید!
حالا دیگه اصلا مهم نیست سر اون ارسال چی میاد یا بقیه در موردش چه فکری دارند یا شما چطور قضاوت میشید یا ....

مدیریت فضای مجازی کار بسیار سخت و خسته کننده ای هست؛خیلی وقتها همین انتقال و ادغام ساده اونقدر زمان بر میشه که حوصله ی یاداوری و اطلاع رسانی رو کم میکنه؛
شیطان همیشه در صحنه ایستاده!تا با ایجاد برداشت غلط؛انتقال لحن تند از نامه هایی که از هم دریافت میکنید؛یا فکر های بیهوده؛یارانی که به بهانه های مذهبی کنار هم هستند رو پراکنده کنه...
یادتون باشه یکی از راه های جلوگیری از این مشکل استفاده از شکلک ها در متن نامه ها و ارسال هاست!

یه رییسی داشتم که همیشه میگفت ناراحتی که چیزی نیست!هروقت به بودنت؛ به شخصیتت؛به شرافتت تعرض شد! زخم های عمیق برداشتی!حتی کشته شدی! تازه میتونی بگی داری در فضای جنگ نرم کار میکنی!
وگرنه دلخوری که عادیه!

لعنت بفرستید بر شیطان پست و حسود ؛ و هرکی یه گوشه ای کارش رو دوباره شروع کنه!

آقای حامد و خانم هدهد صبا؛ از نظر فضا و امکانات هاست سایت؛ در تعدد ارسال های کپی پیست مشکل دارید یا علت دیگه ای داره؟
این دست مطالب هم بد نیست!اگر لیست آنلاین باز بود میدیدید خیلی از افرادی که مهمان آنلاین میشن دارند همین مقالات رو میخونند!
همه ی مطالب در مورد قرآن و مذهب بحث برانگیز نیست و خیلی وقتها باید فقط بخونیم....

ضمنا سایتتون خیلی خیلی عالیه؛خدا قوت...
باید اینجا رو هم به موازات راه بندازیم که ان شاء الله نیرومندتر ادامه بدید...

کسی طراح سراغ نداره ؟
مسئول فنی سایت آنلاین نمیشه؟

RE: حرف های عادی بین اعضا - هُدهُد صبا - ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۳۳ صبح

سلام مجدد بر دوستان گرامی

با تشکر از همراهی و صحبتهای خوب آشنای غریب و اسماء الحسنی

و تشکر از اینکه بالاخره یکی مارو درک کرد Smile

والا مشکلی نداریم خداروشکر.

فقط هر دفعه از دوستان جدید خواهش داریم سری به ارشیو غنی تالار بزنن و مطالبی بسیار جامع و متنوع و ناب را دریافت کنند و در صورت تمایل ادامه دهند تاپیک را

بله همانطور که فرمودید ما خداروشکر روزانه مهمان های بسیاری در تالار داریم که می آیند و مطلب را برداشت و مطالعه و استفاده می کنند بدون ارسال مطلب.

RE: حرف های عادی بین اعضا - مهدی1414 - ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ صبح

سلام
من میخواستم بپرسم که الان در این تالار از چند تا چند ساله عضو هستند؟
یعنی حد اقل سنی و حد اکثر سنی چقدر است؟
باید مطالب ارسالی برابر سن اعضا باشه پس خواهشا یکی جواب بده

و در ضمن برای 4 ستاره شدن باید چیکار کرد

RE: حرف های عادی بین اعضا - هُدهُد صبا - ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۴۷ صبح

سلام مجدد بر شما

والا چون ما فیلد سن را اجباری نکردیم پس مشخص نیست دقیق

اما همه سنی داریم از نوجوان تا میانسال و بیشتر افراد جوان و دانشجو یا افراد معلم و مبلغ

و برای 4 ستاره شدن شما هر چه زمان حضور فعالتون بیشتر باشه سریعتر به ستاره هاتون اضافه میشه Smile

حرف های عادی بین اعضا - Entezar - ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ عصر

چه کنیم که نمیتونیم این عادت اومدنمون رو ترک کنیم ولی خدا رو شکر افراد زیادی اومدن که جای ما رو پر کردند.
امیدوارم هر روز موفق تر از دیروز باشید دوستان.
ما هم هر روز میایم یه سری میزنیم ولی عذر تقصیر من رو بپذیرید که نمیرسیم ارسال بذاریم.
کاش جناب نیلفروش میومدند.ارسال هاشون معنی دار و عبرت آموزه واسه همه.
و آشنای غریب گرامی هم که همیشه به ما لطف دارند.امیدوارم هیچ کدوم از دوستان .اعضای تالار رو از حضور خودشون بی بهره نکنند.

RE: حرف های عادی بین اعضا - هُدهُد صبا - ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ عصر

سلام برادر گرامی جناب انتظار

هر یار قرآنی جایش در تالار محفوظه و همچنان پایدار بمانید و حتی با خواندن یا گذاشتن یک ارسال حضورتان را به ثبت برسانید.